Peržiūrėti {mbastudies-global-mba:plural} apie Inovacijų studijos

Global MBA yra magistro laipsnis, kuris paprastai pabrėžia įvairovę. Šio tipo laipsnis gali būti labiau tarptautinis požiūris į studijų dalykus, suteikiant studentams išsamų supratimą apie sąvokas, kurios gali būti taikomos daugiau nei vienai valstybei. Kas yra Global MBA inovacijų? Jei jus domina pradedant savo verslą arba paversti geriausias verslo idėjas esamai įmonei, tai… Skaityti daugiau

Global MBA yra magistro laipsnis, kuris paprastai pabrėžia įvairovę. Šio tipo laipsnis gali būti labiau tarptautinis požiūris į studijų dalykus, suteikiant studentams išsamų supratimą apie sąvokas, kurios gali būti taikomos daugiau nei vienai valstybei.

Kas yra Global MBA inovacijų? Jei jus domina pradedant savo verslą arba paversti geriausias verslo idėjas esamai įmonei, tai gali būti jums ideali programa. Inovacijų laipsnis gali padėti įgyti daug reikalingos patirties ir įgūdžių, kad galėtumėte geriau valdyti verslo pasaulį. Ypatingas dėmesys gali būti skiriamas dalykiniams darbams, skirtiems pasiruošti užbaigti savo verslo projektus nuo pradžios iki pabaigos.

Pelnas inovacijų laipsniui gali suteikti jums keletą svarbių gyvenimo įgūdžių. Tai dažnai apima laiko valdymo įgūdžius, todėl galite padaryti daugiau padaryti per mažiau laiko; bendravimo įgūdžius, kad galėtumėte aiškiai perteikti savo žinias kitiems; ir pinigų valdymo įgūdžius, kad galėtumėte priimti geresnius finansinius sprendimus.

Bandydami nuspręsti, kiek kainuoja uždirbti savo laipsnį, gali būti naudinga apsvarstyti mokyklos mokykloje mokinių skirtumą ir tai, ar internetiniai kursai jums gali būti geras pasirinkimas.

Kalbant apie karjeros galimybes, šis laipsnis gali būti gana įvairus. Tai gali būti geras pasirinkimas, jei jus domina verslumas, tapti verslo savininku savo paleisties. Taip pat gali būti galimybių dirbti esamai bendrovei kaip direktoriui ar generaliniam direktoriui. Dėl šio laipsnio verslo dėmesio galite rasti darbo kaip žmogiškųjų išteklių ar apskaitos vadovo.

Gali būti daug galimybių ištirti, kaip uždirbti savo Global MBA. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Long Island University, Post Campus
Brookville, Jungtinės Amerikos Valstijos +2 Daugiau

LIU vienerių metų pasaulinis MBA yra unikali programa, skirta mokiniams įgyti patrauklią mokymosi patirtį trijuose pasaulio centruose: Londone, Šanchajuje ir Niujorke.

LIU vienerių metų pasaulinis MBA yra unikali programa, skirta mokiniams įgyti patrauklią mokymosi patirtį trijuose pasaulio centruose: Londone, Šanchajuje ir Niujorke. -
Pasaulinės MBA studijos
Dieninės
11 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here