close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus {mbastudies-global-mba:plural}, Health Care

Global MBA yra verslo administravimo magistro laipsnis, kuris derina mokymo tradicinius verslo įgūdžius, daugiausia dėmesio skiriant pasauliniam vadovavimui, etika, tvarumui, įmonių ir socialinei atsakomybei. Kai kurios programos gali netgi suteikti studentams galimybę mokytis užsienyje. Kas yra Global MBA sveikatos priežiūros srityje? Šios studijų programos supažindina studentus su… Skaityti daugiau

Global MBA yra verslo administravimo magistro laipsnis, kuris derina mokymo tradicinius verslo įgūdžius, daugiausia dėmesio skiriant pasauliniam vadovavimui, etika, tvarumui, įmonių ir socialinei atsakomybei. Kai kurios programos gali netgi suteikti studentams galimybę mokytis užsienyje.

Kas yra Global MBA sveikatos priežiūros srityje? Šios studijų programos supažindina studentus su svarbiausiais sveikatos priežiūros grupėmis visame pasaulyje. Studentai gali imtis verslo, sveikatos priežiūros ir vadybos kursų, daugiausia dėmesio skiriant geriausioms praktikoms visame pasaulyje. Daugelyje šių globaliai orientuotų programų pabrėžiami pagrindiniai strateginiai sveikatos priežiūros sistemų pakeitimai, sprendimų priėmimas pagal duomenis ir geriausios sveikatos sistemos bei įmonės tarptautiniu mastu. Kai kurios temos ir kursai, su kuriais gali susidurti asmenys, yra sveikatos priežiūros, etikos ir teisės srities sveikatos priežiūros, informacinių technologijų ir skaitmeninės sveikatos naujovių, strateginių sveikatos priežiūros paslaugų strateginių pakeitimų ir įgyvendinimo bei sveikatos priežiūros apskaitos priemonių finansinės priemonės.

Daugelis globalių MBA sveikatos priežiūros programų pabrėžia, kad susiduria su lyderiais. Vadovavimo įgūdžiai gali padėti absolventams gauti daugiau apmokamų darbo vietų. Studentai dažnai įgyja galimybę matyti didesnę situacijų vaizdą. Žvilgsnis į viską iš pasaulinės perspektyvos gali leisti jiems žvelgti į problemą iš platesnio požiūrio, atskiriant jį nuo konkurencijos, kai kreipiasi dėl darbo. Kai kuriose programose studentams net reikalaujama mokytis užsienio kalbos.

Pasaulio MBA sveikatos priežiūros paslaugų išlaidos gali svyruoti priklausomai nuo universiteto ir siūlomos programos. Įvairūs veiksniai gali turėti įtakos kainodarai, todėl atlikite tyrimus. Radau mokyklą, kreipkitės į ją tiesiogiai dėl konkrečių kainų.

Globalus verslo administravimo magistras sveikatos priežiūros programos paprastai rengia studentus įvairias pozicijas ir sveikatos priežiūros sektoriuje. Studentai dažnai save laiko unikaliai kvalifikuotų vaidmenis kaip verslo lyderiai, žmogiškųjų išteklių valdytojai, visuomenės sveikatos administratoriai, tarptautinių pardavimų sąskaitų tvarkytojai ir medicinos kontrolieriai. Absolventai gali dirbti tokiose organizacijose kaip ligoninės, reabilitacijos centrai, vyriausybės, psichinės sveikatos priežiūros įstaigos ir slaugos namai. Daugelis žmonių gerai tinka tarptautinėms sveikatos priežiūros įstaigose, kur daugiausia dėmesio skiriama ligų prevencijai nei gydymas.

Priklausomai nuo vietos ir programos tipo, studentai gali rasti universitetus internete ir visame pasaulyje, kurie siūlo Global MBA sveikatos priežiūros srityje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Hanyang University School of Business
Seoul, Pietų Korėja

Global Healthcare Management MBA (GHCM MBA) - pagrindinis programos tikslas yra gaminti profesionalius vadybininkus sveikatos priežiūros srityje, kurie turi žinių ir įgūdžių s ... +

Global Healthcare Management MBA (GHCM MBA) - pagrindinis programos tikslas yra gaminti profesionalius vadybininkus sveikatos priežiūros srityje, kurie turi žinių ir įgūdžių sveikatos priežiūros paslaugų valdyme globalizacijos sveikatos priežiūros rinkose eros. -
Pasaulinės MBA studijos
Dalinės
2 metai
Anglų
Kov. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia