Filter
Pasaulinės MBA studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti {mbastudies-global-mba:plural}. Energetikos studijos

Verslo administravimo magistras (MBA) yra viena iš daugialypių magistrantūros programų. Paprastai mokslininkai turi įgyti bakalauro laipsnį, kad jį būtų galima priimti. Magistro laipsnis yra būtina sąlyga tiems, kurie nori tolesnį savo akademinį siekimą su daktaro laipsniu.

Kas yra "Global MBA" energetikos studijose? Ši MBA programa žvelgia į verslo veiklą ir valdymą energetikos pramonėje iš tarptautinės perspektyvos. Studentai turės baigti pagrindinius verslo kursus tokiose srityse kaip rinkodara, finansai, apskaita ir operacijos. Be to, jie sužinos, kaip šie įvairūs verslo administravimo aspektai konkrečiai susiję su energetikos pramone, įskaitant naftą, dujas ir atsinaujinančią energiją.

Daugelyje programų bus daug dėmesio skiriama atsinaujinančiai energijai, suteikiant absolventams pranašumą šioje sparčiai besikeičiančioje srityje. Konkretūs įgūdžiai, tokie kaip rinkodara ir finansai, suteikia besimokantiesiems praktinį mokymą, kurį jiems reikės sėkmingai įgyvendinti realiame verslo aplinkoje.

Pasaulio MBA programos kaina priklausys nuo pasirinktos mokyklos. Jis taip pat skirsis atsižvelgiant į programos trukmę ir, jei ji yra mokoma universitete ar internete. Jei reikia daugiau informacijos apie studijas ir mokesčius, susisiekite su priėmimo įstaiga.

Absolventai su Global MBA Energetikos studijose dažnai patiria konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Energetikos pramonė visada klestėja, o darbo perspektyvos dažnai yra geros. Galimi darbo pavadinimai yra projekto vadovas, operacijų vadybininkas ir verslo analitikas. Programos dalyviai taip pat gali specializuotis atsinaujinančios energijos ar tvarumo srityse, kurių poreikiai vis didėja, nes kiekvieną dieną atliekama ekologiškų technologijų plėtra.

Universitetai, universitetai ir verslo mokyklos visame pasaulyje siūlo "Global MBA" energetikos studijų programas, daugelis iš jų yra prieinamos internete, suteikiant galimybę mokytis visą arba ne visą darbo dieną. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Energetikos studijos

University of Haifa, International School

Programoje išskiriamas dėmesys aplinkos ir socialiniam tvarumui, du klausimai, lemiantys veiksmingą ir atsakingą verslo praktiką. Tokiu būdu, aukštas akademinių standartų ... [+]

{mbastudies-global-mba:plural}, Energetikos studijos. Programos aprašymas

Tvarus verslo valdymas yra Haifa universiteto Vadybos fakulteto vienerių metų Pasaulinės žaliosios MBA programos priešakyje . Izraelis yra lyderis vandens ir atsinaujinančios energijos valdymo srityje ir lyderis kuriant naujoviškas ir tvarias technologijas, todėl Haifa universitetas yra ideali vieta patirti ir įsisavinti dinamišką aplinkosaugos ir sėkmingos verslo kultūros derinį.

Programoje išskiriamas dėmesys aplinkos ir socialiniam tvarumui, du klausimai, lemiantys veiksmingą ir atsakingą verslo praktiką. Tokiu būdu, aukštas akademinių standartų derinys tarptautinėje mokymosi aplinkoje, pagrindinis dėmesys skiriamas esminėms verslo valdymo priemonėms ir teorinių bei praktinių įrankių, skirtų įgyvendinti tvarumą, įgijimas yra labai vertinga ir išsami verslo mokymo programa.... [-]

Izraelis Haifa
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba