close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti {mbastudies-global-mba:plural} ir Energetikos studijos

Verslo administravimo magistras (MBA) yra viena iš daugialypių magistrantūros programų. Paprastai mokslininkai turi įgyti bakalauro laipsnį, kad jį būtų galima priimti. Magistro laipsnis yra būtina sąlyga tiems, kurie nori tolesnį savo akademinį siekimą su daktaro laipsniu. Kas yra "Global MBA" energetikos studijose? Ši MBA programa žvelgia į verslo veiklą ir valdymą energetik… Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras (MBA) yra viena iš daugialypių magistrantūros programų. Paprastai mokslininkai turi įgyti bakalauro laipsnį, kad jį būtų galima priimti. Magistro laipsnis yra būtina sąlyga tiems, kurie nori tolesnį savo akademinį siekimą su daktaro laipsniu.

Kas yra "Global MBA" energetikos studijose? Ši MBA programa žvelgia į verslo veiklą ir valdymą energetikos pramonėje iš tarptautinės perspektyvos. Studentai turės baigti pagrindinius verslo kursus tokiose srityse kaip rinkodara, finansai, apskaita ir operacijos. Be to, jie sužinos, kaip šie įvairūs verslo administravimo aspektai konkrečiai susiję su energetikos pramone, įskaitant naftą, dujas ir atsinaujinančią energiją.

Daugelyje programų bus daug dėmesio skiriama atsinaujinančiai energijai, suteikiant absolventams pranašumą šioje sparčiai besikeičiančioje srityje. Konkretūs įgūdžiai, tokie kaip rinkodara ir finansai, suteikia besimokantiesiems praktinį mokymą, kurį jiems reikės sėkmingai įgyvendinti realiame verslo aplinkoje.

Pasaulio MBA programos kaina priklausys nuo pasirinktos mokyklos. Jis taip pat skirsis atsižvelgiant į programos trukmę ir, jei ji yra mokoma universitete ar internete. Jei reikia daugiau informacijos apie studijas ir mokesčius, susisiekite su priėmimo įstaiga.

Absolventai su Global MBA Energetikos studijose dažnai patiria konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Energetikos pramonė visada klestėja, o darbo perspektyvos dažnai yra geros. Galimi darbo pavadinimai yra projekto vadovas, operacijų vadybininkas ir verslo analitikas. Programos dalyviai taip pat gali specializuotis atsinaujinančios energijos ar tvarumo srityse, kurių poreikiai vis didėja, nes kiekvieną dieną atliekama ekologiškų technologijų plėtra.

Universitetai, universitetai ir verslo mokyklos visame pasaulyje siūlo "Global MBA" energetikos studijų programas, daugelis iš jų yra prieinamos internete, suteikiant galimybę mokytis visą arba ne visą darbo dieną. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University of Haifa, International School
Haifa, Izraelis

Programoje išskiriamas dėmesys aplinkos ir socialiniam tvarumui, du klausimai, lemiantys veiksmingą ir atsakingą verslo praktiką. Tokiu būdu, aukštas akademinių standartų deri ... +

Programoje išskiriamas dėmesys aplinkos ir socialiniam tvarumui, du klausimai, lemiantys veiksmingą ir atsakingą verslo praktiką. Tokiu būdu, aukštas akademinių standartų derinys tarptautinėje mokymosi aplinkoje, pagrindinis dėmesys skiriamas esminėms verslo valdymo priemonėms ir teorinių bei praktinių įrankių, skirtų įgyvendinti tvarumą, įgijimas yra labai vertinga ir išsami verslo mokymo programa. -
Pasaulinės MBA studijos
Dieninės
Anglų
Spal. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia