Filter
Pasaulinės MBA studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus {mbastudies-global-mba:plural}. Administravimo studijos

Verslo administravimo magistras (MBA) yra laipsnis, skirtas padėti studentams tobulėti kaip profesionalai verslo pasaulyje. Global MBA yra ypač orientuota į mokymo asmenims, kaip sėkmingai tarptautiniame versle.

Kas yra Global MBA administravimo studijose? Tai MBA, specializuojantis kursų, skirtų mokyti studentus personalo valdymui. Tokio laipsnio absolventas gali dirbti su žmogiškaisiais ištekliais užsienio kompanijai arba organizacijai, turinčiai daug tarptautinių filialų. Klasės gali būti sutelktos į tokias temas kaip pasaulinė perspektyva, komandos formavimas per komunikacijos technologijas ar kalbos įgūdžius. Šis kursas yra ideali tiems, kurie domisi tarptautiniais santykiais ar keliauja dirbdami.

Absolventai su Global MBA administravimo studijų paprastai puikiai įgyti įgūdžių, pavyzdžiui, komandos formavimo, talentų valdymo ir komunikacijos technologijas. Tai labai svarbu tarptautiniam darbui, o komandos formavimo ir bendravimo įgūdžiai taip pat padeda kasdieniame gyvenime.

Pasaulio MBA administravimo studijų kaina bus skirtinga institucijoms. Trukmė taip pat pasikeis priklausomai nuo to, kur laipsnis baigtas. Prieš pasirinkdami programą, studentai skatinami atlikti išsamų tyrimą.

Studentai, kurie gauna savo Global MBA administravimo studijose dažnai susiduria patys prašydami aukščiausio lygio pareigas tarptautinėse kompanijose ir organizacijose. Daugelis yra kvalifikuoti tokiems uždaviniams, kaip žmogiškųjų išteklių valdytojas, talentų įgijimo vadovas arba tarptautinių operacijų direktorius. Vis labiau globalioje rinkoje tarpkultūriniai bendravimo įgūdžiai ir administracinė patirtis kandidatams, turintiems šį MBA, daro juos labai konkurencingi darbo rinkoje.

Global MBA administravimo studijų programos yra siūlomos visame pasaulyje ir dažnai gali būti baigtos užsienyje arba internetu per tarptautiniu mastu akredituotų universitetų. Online kursai gali būti patogi galimybė studentams, kurie negali lankyti universiteto dieninių. Norėdami rasti tinkamą kursą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos

National Sun Yat-Sen University

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių valdymas yra nustatyta remiantis Kolegijos poreikį sustiprinti HR profesiją ir suteikti studentams šiek tiek, kaip pagrindinės veiklo ... [+]

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių valdymas (Dieninės MBA programa)

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių valdymas yra nustatyta remiantis Kolegijos poreikį sustiprinti HR profesiją ir suteikti studentams šiek tiek, kaip pagrindinės veiklos kryptys yra integruota sėkmingų organizacijų skristi. Jos tikslas yra suteikti savo studentams tvirtą, gerai suapvalinti išsilavinimą HR srityje, akcentuojant komandos formavimo ir pasaulinę perspektyvą. Su ateinančiu globalizacijos amžiuje, tautos lenktynių intensyviai įgyti konkurencinį pranašumą, investuojant į novatoriškus žinių ir pasaulinio lygio talentingus pokyčius, ypač akademinio prestižo ir elito talentų pasėlių vykdymu. Todėl yra svarbu, kad dieninių magistrantūros Global Žmogiškųjų išteklių valdymas panaudoti savo išteklius ir suteikti studentams galimybes įgyti tiek teorinių ir praktinių įgūdžių. Programa siekiama įgyvendinti naują anglų magistro studijų programą, kuri bus plėtoti konkurencingas pasaulinius talentus ir aprūpinti studentus su žmogiškųjų išteklių valdymo žinių, labai reikalingą šiandien tarptautinių kompanijų.... [-]

Taivanas Kaohsiungo miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba