close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti {mbastudies-global-mba:plural} ir Administravimo studijos

Verslo administravimo magistras (MBA) yra laipsnis, skirtas padėti studentams tobulėti kaip profesionalai verslo pasaulyje. Global MBA yra ypač orientuota į mokymo asmenims, kaip sėkmingai tarptautiniame versle. Kas yra Global MBA administravimo studijose? Tai MBA, specializuojantis kursų, skirtų mokyti studentus personalo valdymui. Tokio laipsnio absolventas gali dirbti su žmogiškaisia… Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras (MBA) yra laipsnis, skirtas padėti studentams tobulėti kaip profesionalai verslo pasaulyje. Global MBA yra ypač orientuota į mokymo asmenims, kaip sėkmingai tarptautiniame versle.

Kas yra Global MBA administravimo studijose? Tai MBA, specializuojantis kursų, skirtų mokyti studentus personalo valdymui. Tokio laipsnio absolventas gali dirbti su žmogiškaisiais ištekliais užsienio kompanijai arba organizacijai, turinčiai daug tarptautinių filialų. Klasės gali būti sutelktos į tokias temas kaip pasaulinė perspektyva, komandos formavimas per komunikacijos technologijas ar kalbos įgūdžius. Šis kursas yra ideali tiems, kurie domisi tarptautiniais santykiais ar keliauja dirbdami.

Absolventai su Global MBA administravimo studijų paprastai puikiai įgyti įgūdžių, pavyzdžiui, komandos formavimo, talentų valdymo ir komunikacijos technologijas. Tai labai svarbu tarptautiniam darbui, o komandos formavimo ir bendravimo įgūdžiai taip pat padeda kasdieniame gyvenime.

Pasaulio MBA administravimo studijų kaina bus skirtinga institucijoms. Trukmė taip pat pasikeis priklausomai nuo to, kur laipsnis baigtas. Prieš pasirinkdami programą, studentai skatinami atlikti išsamų tyrimą.

Studentai, kurie gauna savo Global MBA administravimo studijose dažnai susiduria patys prašydami aukščiausio lygio pareigas tarptautinėse kompanijose ir organizacijose. Daugelis yra kvalifikuoti tokiems uždaviniams, kaip žmogiškųjų išteklių valdytojas, talentų įgijimo vadovas arba tarptautinių operacijų direktorius. Vis labiau globalioje rinkoje tarpkultūriniai bendravimo įgūdžiai ir administracinė patirtis kandidatams, turintiems šį MBA, daro juos labai konkurencingi darbo rinkoje.

Global MBA administravimo studijų programos yra siūlomos visame pasaulyje ir dažnai gali būti baigtos užsienyje arba internetu per tarptautiniu mastu akredituotų universitetų. Online kursai gali būti patogi galimybė studentams, kurie negali lankyti universiteto dieninių. Norėdami rasti tinkamą kursą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
National Sun Yat-Sen University
Kaohsiung City, Taivanas

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių valdymas yra nustatyta remiantis Kolegijos poreikį sustiprinti HR profesiją ir suteikti studentams šiek tiek, kaip pagrindinės veiklos kry ... +

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių valdymas yra nustatyta remiantis Kolegijos poreikį sustiprinti HR profesiją ir suteikti studentams šiek tiek, kaip pagrindinės veiklos kryptys yra integruota sėkmingų organizacijų skristi. -
Pasaulinės MBA studijos
Dieninės
2 - 4 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia