Filter
Pasaulinės MBA studijos
Čilė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti geriausias {mbastudies-global-mba:plural} Čilėje, 2019/2020

Verslo specialistai, norintys remtis savo išsilavinimu ir patirtimi, gali siekti Global MBA. Ši studijų programa rengia studentus už lyderio pozicijas tarptautinėse kompanijose arba verslumo pastangas ir dažnai apima studijų užsienyje galimybes. 

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Švietimas Čilė dėmesio aukštesniojo ir aukštojo švietimo per universitete. Dauguma Čilės universitetų siūlo nusistovėjusį mokinių kultūrą ir santykius su užsienio studentais, nepriklausomai nuo kalbos barjero. Aukštasis išsilavinimas Čilėje yra prieinama tiek privačių, tiek valstybės finansuojamų universitetų.

Prašyti daugiau informacijos geriausią {mbastudies-global-mba:plural} Čilėje ir 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Tarptautinė MBA turi daugiau nei 10 sėkmingų metų patirtį rinkoje ir absolventų nuomone, tai yra geriausias MBA vyresniesiems vadovams šiame regione. Ši dvigubo laipsnio ... [+]

Tarptautinė MBA turi daugiau nei 10 sėkmingų metų patirtį rinkoje ir absolventų nuomone, tai yra geriausias MBA vyresniesiems vadovams šiame regione. Ši dvigubo laipsnio programa su ESADE susideda iš 8 modulių po 1 savaitę kas 2 mėnesius ir vyksta tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių.

Programa yra trikdanti ir susideda iš 8 verslo strategijos kūrimo ir vykdymo etapų.

Dalyviai išmoks gyventi, kaip jie vykdo veiklą 3 žemynuose. Ši tarptautinė patirtis leis jiems sukurti naują savo verslo viziją ir paversti juos vadovais, turinčiais tiesioginės įtakos jų įmonių augimui, integruojant pasaulinės ir vietinės įtakos skaitmeninėje ekonomikoje, kurioje miršta ne inovatorius.... [-]

Čilė Peñalolén
Gruodis 2019
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba