pasaulinė mados vadybos MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinė darbo laiko programa

Pasaulinis Mada valdymas yra visą darbo eigą ir tik MBA mados ir dizaino vadybos, kuri leidžia dalyviams tęsti savo karjerą.

Kursas organizuojamas bendradarbiaujant Institut Français de la Mode, Fashion Institute of Technology, Niujorke ir Honkongo politechnikos universitetas Honkonge. Su tikrojo tarptautinės perspektyvos, rengia didelį potencialą vadovai aukščiausio lygio vadovaujančias pareigas mados ir kūrybinių industrijų laisvėje.

Ji suteikia galimybę jauniems profesionalams su pagrindiniais sektoriaus įgūdžių, kad jie galėtų planuoti ir vykdyti strategijas esamų prekių ženklais arba įkurti savo verslą, tuo pat metu stiprinant savo žinias apie mados, prabangos ir kūrybos kodai tarptautiniame kontekste.

Programa yra skirta patyrusiems vadovams, labai motyvuoti dirbti mados ir dizaino pramonės, su arba be patirties šiame sektoriuje.

  • Bakalauro kvalifikacija: Vadyba, Ekonomika, Politologija, teisės, meno, komunikacijos, taikomosios dailės, inžinerija ...
  • Ketverių metų laipsnis (profesinė lygiavertiškumas įmanoma).
  • Ne mažiau kaip 5 metų profesinę patirtį.
  • Sklandi anglų kalba.

Mokymas vyksta trijų didžiųjų pasaulio mados sostinių. Be to, į kursą IFM Paryžiuje, intensyvios seminarai vyksta Niujorke ir Honkonge, kad dalyviai galėtų sukurti tvirtą ir privilegijuotus ryšius su tarptautinio tinklo mados ir dizaino specialistams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire.

IFM Paris is a non-profit state-recognised school supported by the French Ministry of Industry which offers courses in fashion design, fashion management and couture savoir-faire. Skaityti mažiau