EMBA

" Executive MBA" (verslo administravimo magistras) AVT yra praturtinta kelionė, leidžianti jums pagerinti savo vadovavimo įgūdžius, ieškant besikeičiančių lyderių vaidmens šiuolaikinėje dinamiškoje verslo aplinkoje.


MBA yra 18 mėnesių programa dviem dalimis:

 • 1 dalis yra CBA, kuri trunka šešis mėnesius / 650 mokymosi valandų.
 • 2-oji dalis yra MBA, kuri užtrunka 12 mėnesių / 1300 mokymosi valandų, ir remiasi sėkmingu CBA programos užbaigimu.

Pirmoji "Executive MBA" dalis apima malonią, akis atvėrusią studijų kelionę į Cambridge, Boston, Massachusetts, JAV.

"Executive MBA" klasė taip pat keliauja į Šanchają, kad galėtų pasinerti į Kinijos rinką.

AVT MBA:

 • Intensyvus aspirantūros laipsnis.
 • Dinamiška ir jaudinanti aplinka, nuo kurios mokomoji kelionė į JAV ir Kiniją mokosi internetinių mokymosi priemonių ir bibliotekų, iki naujausių klasių patalpų.
 • Fakultetas iš Amerikos pirmaujančių verslo mokyklų, kiekviena pripažįsta savo sričių valdžios institucijas.
 • Mažesni klasės dydžiai, skatinantys optimalų mokymąsi.
 • "Harvad Case" mokymosi metodas, skatinantis paskaitas, siekiant sukurti optimalias mokymosi galimybes.
 • Patirti dalyviai siūlo vieni kitiems vertingą kolektyvinę patirtį.

Tarptautinė akredituota MBA programa

AVT yra viena iš pirmaujančių Skandinavijos verslo mokyklų ambicingiems vadovams. Su tarptautine MBA akreditacija, kurią sudaro MBA (MBA) asociacija , mūsų įstaiga įsilieja į išskirtinę aukštos kokybės mokyklų grupę visame pasaulyje.

Ar MBA Jums tinka?

"AVT Executive MBA " tema yra "Atsakingas lyderis globalizuojamame pasaulyje", kurią įkvėpė "Global Responsible Leadership Initiative" (GRLI). Be tradicinių MBA temų, mokymo programoje nagrinėjami įmonių socialinės atsakomybės, etikos, tarpkultūrinio valdymo ir tvaraus verslo klausimai.

"Live Case" etape jūs ir jūsų kolegos dalyviai išnagrinės įvairias problemas, su kuriomis susiduria didelė Danijos bendrovė. "Grundfos", veikusi kaip "tiesioginis atvejis" per visą MBA programą, pritarė 2009 m. 2010 m. Klasė dirbo su "Carlsberg Group"; 2011 m. klasė dirbo su "LEGO". 2012 m. MBA klasė dirbo su "Maersk Line".

Įrodyti verslo modeliai ir ekspertų įžvalgos

"AVT" vykdomoji MBA programa užsiima pagrindiniais verslo aspektais - nuo strategijos, lyderystės ir rinkodaros iki finansavimo, operacijų valdymo ir žmogiškųjų išteklių. Tai moderni, praktiška programa, kuri siūlo išbandytus verslo modelius ir ekspertines žinias, skirtas spręsti realius jūsų įmonės ir organizacijos klausimus.

Prisijunk prie kitų patyrusių vadovų

Kaip AVT MBA programos dalyvis, jūs prisijungiate prie prestižinės ir pasaulinės verslo lyderių, kuriuos sudaro prezidentai ir įvairių pramonės šakų pionieriai.

Sukurkite savo profesionalų tinklą

MBA padeda natūraliai išplėsti savo profesinį tinklą, užmezgant santykius ir ryšius su AVT fakultetu ir kitais mokiniais.

Pasibaigus studijoms, jūs tapiate elito AVT Alumni Business Network nariu, kuris toliau remiasi jūsų studijų metu įkurtais aljansais. Šiuo metu turime daugiau nei 800 narių, mūsų didžiausias tinklas orientuojasi į verslo kompetenciją ir mokymosi visą gyvenimą galimybes savo nariams.

Mokymasis atitinka jūsų užimtą tvarkaraštį

AVT žinome, kad gyvenime yra daugiau nei mokytis. Štai kodėl MBA programa turi lanksčią ir patogią tvarkaraštį, taip pat daugelio programų komponentų integraciją internete. Mūsų programa leidžia jums mokytis ir augti, be aukojimo kitose jūsų gyvenimo srityse.

Imk kitą žingsnį

Jūs galite kreiptis į AVT MBA programą bet kuriuo metu ir gauti atsakymą per 10 darbo dienų. Tačiau, kadangi MBA yra labai populiari programa su ribotomis erdvėmis, ankstyvoji programa yra labai skatinama.

MBA MBA

Norint būti priimtam į MBA programą AVT, privalote sėkmingai baigti CBA, jei GPA yra 3.0 ar aukštesnė arba mažiausiai 3.4, jei neturite gero išsilavinimo laipsnio (pvz., Bakalauro, magistro ar HD diplomas).

Kad užtikrintų klasės sudėtį, kuri maksimaliai padidintų dalyvių asmeninę mokymosi patirtį, Priėmimo komisija pabrėžia:

 • Sėkmingai užbaigtas CBA su reikalaujamu GPA.
 • Ambicija ir vairuoti.
 • Minimalus 5 metų verslo ir (arba) valdymo patirtis.
 • Asmens profilis ir lyderio potencialas.
 • Anglų kalbos įgūdžius.
Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
389,600 DKK
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date