Šventės dešimties metų sukaktį " Global Executive MBA" (GEMBA) programa yra 18 mėnesių trukmės studijų programa, siūloma nuo 1997 m. Bendradarbiaujant Vašingtono verslo mokyklos universitete ir Sangnamo valdymo institute Yonsei verslo mokykloje. GEMBA siūlo patyrusiems vadovams išskirtinį MBA išsilavinimą ir esminį tarptautinį poveikį. Ši programa yra atvira visiems, visame pasaulyje, kurie atitinka reikalavimus dėl priėmimo ir kurie gali studijuoti Korėjoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Programos apžvalga

Kiekvieną sausio mėnesį nuo septintojo dešimtojo iki keturiasdešimties vadovų pradeda 18 mėnesių trukmės "Global Executive MBA" programą, skirtą Seoulo Yonsei universitete. Vadovai, turintys lyderystės potencialą ir parodę anglų kalbos įgūdžius, šešis intensyvius mėnesius mokosi verslo principus ir praktiką Sangnamo valdymo institute prieš atvykstant į Sietlą liepos pradžioje.

Vašingtono universiteto vasaros ketvirtį studentai pristatomi į Sietlo bendruomenę, yra įskaitomi anglų kalbos kursuose ir verslo komunikacijos kursu tarptautiniams vadovams. Nuo rugsėjo pabaigos vadovai praleidžia devynis mėnesius, studijuodami seriją pagrindinių ir pasirenkamų magistrantūros studijų kursų apie pasaulines valdymo strategijas.

Birželio mėnesį sėkmingai įvykdžius programos reikalavimus, "Global Executive MBA" studentai dalyvauja Vašingtono universiteto baigimo ceremonijose. Jie yra apdovanoti Vašingtono universiteto MBA laipsniu ir jungtiniu sertifikatu iš Yonsei universiteto ir Vašingtono universiteto.

Organizaciniai Privalumai

Global Executive MBA programa suteikia daugiau nei aukštąjį išsilavinimą asmenims. "GEMBA" teikia stipresnius lyderius, geresnio tinklo vadovus ir prieigą prie pažangiausio valdymo tyrimų. Įmonės, kurių darbuotojai yra "GEMBA" programoje, gauna naudos, nes jie įgyja priemonių ir koncepcijų, reikalingų jų organizacijoms pereiti prie kito lygio, ir jie kuria ir vertina pasaulinę verslo ir kultūros perspektyvą.

Remdamiesi darbuotojo švietimu, darbdaviai priima protingą verslo sprendimą. Šios investicijos duos pelną geresnių sprendimų, novatoriškų idėjų ir naujų procesų forma bei pažangių mokslinių tyrimų integravimui į įmonės veiklą. Švietimo vertė, jos tiesioginis pritaikymas ir profesinis tinklas yra aiškus pranašumas tiek dalyviams, tiek darbdaviams. Darbdaviai gauna greitą investicijų grąžą, nes pradedamos naujos koncepcijos.

Rėmėjai taip pat mano, kad parama dalyvavimui "Global Executive MBA" programoje taip pat padeda pritraukti ir išlaikyti talentingus darbuotojus ir parengti juos būsimiems lyderio vaidmenims kompanijoje.

Gyvenimo

Yonsei universitetas


Moko Yonsei fakultetas, pagrindinė analizuoja verslo valdymo pagrindus. Studentai gauna pradinį ekonomikos ir finansų analizės nurodymą, asmenų vaidmenį organizacijoje, rinkodaros vadybą, įmonių finansus ir vadovų apskaitą. Jie taip pat studijuoja vartotojų rinkodarą, operacijų valdymą ir tai, kaip žmonės elgiasi darbo sistemose. Jie taip pat mokosi duomenų analizės metodų, įgyja praktinių įgūdžių, naudojančių kompiuterius ir internetą, ir ištiria informacines technologijas. "Yonsei" universiteto kursai yra suskirstyti į tris kategorijas: "Pre-MBA" studijos, "Foundation Courses" ir "Functional" kursai.

Vašingtono universitetas


Vašingtono universiteto studijoje bus trys pagrindiniai akademiniai komponentai: verslo anglų kalba, GEMBA pagrindiniai kursai ir MBA pasirenkamuosius kursus. Be to, GEMBA moksleiviai privalo dalyvauti 16 valandų bendruomenės darbuose ir vykstančiose pertraukų tarpkultūrinėse diskusijose apie šiuolaikines problemas.

Pirmajame ketvirtyje studentai pradeda intensyvų anglų kalbos kursą ir vieną ar du pagrindinius verslo kursus. Rudens, žiemos ir pavasario ketvirčio metu studentai įgyja pagrindinių ir pasirenkamųjų kursų derinį. Pagrindiniai kursai pritaikyti specialiai GEMBA studentams ir remiantis mokymu, kuris įvyko Yonsei universitete. Pasirinktiniai kursai yra atviri GEMBA studentams, kurie gali dalyvauti su kitais Vašingtono universiteto MBA studentais. Studentai yra raginami plačiai mąstyti, planuojant savo studijas Vašingtono universitete, remdamiesi ankstesniais mokymais ar profesine patirtimi ir išskirti į sritis, kurios suteikia jiems aukštesnio laipsnio universalumą ir įgūdžius.

Paslaugos mokymasis yra svarbi mokymosi patirties dalis. Kiekvienas studentas privalo savanoriškai dalyvauti bendruomenėje iš viso 16 valandų. Šio reikalavimo tikslas yra suteikti kiekvienam GEMBA studentui patirties su amerikiečiais už universiteto ribų. Šis "paslaugų mokymosi" patirtis padidins jų gebėjimą bendrauti anglų kalba, taip pat suteiks jiems geresnį kiekvieno gyvenimo Jungtinėse Amerikos Valstijose įvertinimą.


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of Washington Foster School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date