"Kelley-Manchester Global MBA" siūlo dvigubą Jungtinės Karalystės ir JAV verslo mokyklų kompetenciją ir sujungia geriausią pasaulyje internetinių MBA dėstymą su integruotu, akis į akį mokymuisi iš 8 pasaulio vietų.

Šiam lanksčiam MBA programai, be internetinio mokymosi, priskiriamos 18 mokymo dienų, pasklidusių trijuose gyvenamuosiuose dirbtuvėse (kartu su pasirenkamu penkių dienų seminaru Vašingtone).

Mišrus pristatymas

"Kelley-Manchester Global MBA" sujungia geriausius pasaulyje internetinės MBA mokymo metodus su įdomiu, akis į akį mokymu, pasirinkdami 8 pasaulio vietas. Rezultatas yra lankstus MBA, kuris yra tikrai tarptautinė patirtis.

Seminarų grafikas

  • Semestras 1: 6 dienos "Kelley" verslo mokykloje, Bloomington, Indiana
  • 2 semestras: 6 dienos visame "Alliance MBS" pasaulyje *
  • 3 semestras: visi internetiniai arba internetiniai 5 dienų viešosios politikos seminarai, gyvenantys Vašingtone
  • 4 semestras: 6 dienos visame "Alliance MBS" globaliniame centre *
  • * AMBS taip pat siūlo pasirinkti pasirenkamuosius dalykus, kurie apima 3 dienų seminarą Vašingtone.

Mokymasis internete

Pusė Kelley-Manchester Global MBA kursų yra pristatoma internete Kelley School of Business, Indiana - pasaulio lyderis internetiniame mokyme. "Kelley" griežtas mokymo programas pristatomas internete lanksčiu, interaktyviu formatu, kuris dirba užsiėmęems specialistams, taigi jūs galite išplėsti savo karjerą, kol jūs ir toliau valdysite kitas pareigas savo gyvenime. Jūs mokysitės iš to paties autoritetingo dėstytojų, kurie mokosi mokyklos gyvenamuosiuose projektuose - apdovanojimus pelniusiems ir prieinamiems mokytojams, kurie papildys jūsų mąstymą apie verslą. "Kelley" taip pat pristatys klasę iš Vašingtone, kur galėsite pasimėgauti visur.

Mokymas akis į akį

Pusė Kelley-Manchester Global MBA kursų yra teikiama "Alliance MBS". Šie kursai paprastai apima intensyvų trijų dienų seminarą, kurį teikia mūsų vyresnioji dėstytoja - galimybė pasitraukti nuo dienos darbo ir pasinerti į pasaulio verslo pasaulį.

Nuo pat pradžių atidarydami duris 1965 m. Kaip vieną iš pirmaujančių JK verslo mokyklų, mes atsiskyrėme, daugiausia dėmesio skyrėme "mokydamiesi". Mūsų praktinis požiūris moko magistro programas taikyti teoriją, kad galėtų išgyventi verslo problemas, kūrybiškai mąstyti ir tapti nuomonės lyderiais.

Pasaulinis panardinimas

Jūs galite mokytis "Alliance MBS" pasirenkant šešis globalius centrus: Dubają, Honkongą, Mančesterį, San Paulą, Šanchają ir Singapūrą. Tai yra galimybė mokytis kartu su dinamišku protu visame pasaulyje ir sudaryti vertingus kontaktus. Gausite naujų perspektyvų ir išmoksite naujų verslo būdų. Be to, išskirtinai į šią bendrą MBA, turėsite galimybę studijuoti Kelley miesteliuose Bloomington, Indiana ir Vašingtone.

Programa mokoma:
  • Anglų
Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia) »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
24 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Price
65,000 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date