Part-time International MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBAInternationalBusiness

Neakivaizdinė tarptautinė MBA

Part-Time International MBA yra verslo administravimo magistras su stipriu tarptautiniu mastu, atliekamas tik anglų kalba, trunka 2 metus. Mokyklos tarptautinė atmosfera padės jums bendrauti su įvairiomis kultūromis ir paskatinti dialogą bei diskusijas. Žinoma, jums suteikiama priemonė siekti savo profesinių tikslų, padidinti savo vertę darbo rinkoje ir išplėsti savo tarptautines karjeros galimybes.

Tarptautinio verslo neakivaizdinis MBA trunka 24 mėnesius : programa, paprastai rengiama per vienerius metus, yra padalinta į 2 metus, o užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio Trieste, Italijoje.
Programa prasideda spalio mėn., O baigiasi po dvejų metų rugsėjo pabaigoje su baigiamuoju egzaminu ir Baigimo diena. Visi užsiėmimai vyksta anglų kalba.


Yra dviejų tipų kursai: reikalaujama ir pasirenkama.

Kiekvienas kursas yra siūlomas du kartus per visą darbo dieną; dalyviai gali pasirinkti, lankydami skirtingus kursus.
Kiekvienam kursui priskiriamas keli kreditai; kiekvienas kreditas yra lygus vidutiniškai 25 klasės valandoms, kaip nustatyta Europos kreditų perkėlimo sistemoje (ECTS).

Kodėl MBA?

2 metų programa tinka tiems, kurie nori tęsti savo darbą ir karjeros kelią, lankydami aukščiausio lygio MBA klasę. Kadangi yra klasių, iš esmės tai yra neakivaizdinė MBA, tinkama žmonėms, gyvenantiems ne per toli nuo Triesto (Italija).

Programa apima visus teminius tarptautinio valdymo principus ir dirba, kad padėtų dalyviams plėtoti sprendimų priėmimo ir valdymo įgūdžius.

Dalyviai pateikia jus į pasaulinio lygio programą turinio, instruktorių ir studentų, organizavimo, paslaugų kokybės, tinklų kūrimo galimybių ir karjeros augimo galimybių po programos pabaigos.

Neakivaizdinė MBA suteikia dalyviams galimybę nedelsiant pritaikyti naujus įgūdžius ir žinias apie savo darbą.

Mokymo planas

Part-time MBA in International Business prasideda rugsėjo mėnesį ir baigia baigiamąjį egzaminą ir baigimo dieną. Visos klasės vyksta anglų kalba.

Programos struktūra yra modulinė, pagrįsta nepriklausomais moduliais.

  • 7 pagrindiniai 2 savaičių moduliai, privalomi visiems dalyviams;
  • 8 ADVANCED MODULES 2 savaites yra privalomos, tačiau gali būti pakeistos kita veikla (tarptautiniai mainai, įmonės projektai ir kt.);
  • ne mažiau kaip 8 rinkimo moduliai iš 3 dienų, pasirenkami iš įvairių tarptautinių pasirinktinai siūlomų kiekvienais metais.

Kiekvienas modulis siūloma du kartus per visą darbo programą; dalyviai gali pasirinkti, lankydami skirtingus modulius.

Kiekvienam moduliui suteikiamas kreditų skaičius; kiekvienas kreditas yra vidutiniškai 25 klasės valandų, nustatytų Europos kreditų perkėlimo sistemos (ECTS), ekvivalentas. Norėdami gauti MBA laipsnį, kiekvienas dalyvis turi uždirbti bent 70 kreditų.

Mokymosi procesas

Studijuojantis ir specialiai sukurtas mūsų MBA programai, mokymo programa buvo sukurta siekiant padėti visiems dalyviams pasiekti tris tikslus.

  • Žinios: bendras verslo valdymas, įmonės ir jos ekonominės kultūros valdymas, kad būtų remiama bendrovės veikla ateityje.
  • Praktika: teorija ir praktika sujungiami, kai mes susipažįstame su efektyviausiais profesionaliais įrankiais rinkoje.
  • Įgūdžiai: plėtoti darbdavių labiausiai vertinamus įgūdžius (komandinis darbas, vadovavimas, bendravimas, žmonių įgūdžiai ir kt.).

Ypatingas dėmesys skiriamas dalyvių gebėjimų ugdymui, viso kurso metu asmeninio tobulėjimo veikla padeda ugdyti individualų potencialą.

Tarptautiniai projektai

Dalyviai "Part-time MBA" programos "Tarptautinis verslas" gali pasirinkti integruoti savo švietimą į tarptautinį mainus su vienu iš mūsų verslo mokyklų partnerių užsienyje.


Per tuos metus MIB Vadybos mokykla sudarė svarbius bendradarbiavimo susitarimus su keliomis verslo mokyklomis, siekdama palengvinti:

  • studentų mainai
  • fakulteto mainai
  • bendri moksliniai tyrimai
  • bendroms švietimo programoms

Keitimosi laikotarpiu dalyviai lankosi klasėse, susitinka su verslo bendruomene, susipažįsta su priimančiąja šalimi ir susiduria su skirtingomis švietimo, kultūros ir verslo aplinkomis.

Dalyviai

Part-Time International MBA yra sukurta siekiant patenkinti vadovų ir specialistų , kurie jau dirba, poreikius, norintiems įgyti MBA privalumų, kol jie vis dar dirba.

Programos lankstumas atitinka kintančius darbo ir šeimos įsipareigojimus.

Mūsų kandidatai - tai žmonės, norintys ir toliau dirbti studijuodami, siekdami augimo galimybių ir siekdami karjeros.

MBA yra skirta tiems, kurie nori augti profesionaliai, kad pagreitintų savo organizacijos karjerą arba keistų savo dabartinį darbą.

mercati-finanziari

Karjeros poveikis

90% praktikos yra paskutinių 3 tarptautinio verslo MBA leidimų vidurkis. Per visą neakivaizdinio MBA laikotarpį dalyviai palaiko ryšius su tarptautiniu verslo pasauliu per patirtį su šios srities ekspertais, tarptautiniais mainais ir atskirais projektais. Pagrindinis MBA studentų tikslas yra pagerinti jų karjeros perspektyvas.

Visą ir po studijų, per karjeros paslaugas, mokykla remia dalyvius, siekiančius karjeros tikslų.

Karjeros tarnyba veikia kaip tarpininkas tarp kandidatų ir įmonių, sukuria profesionalių dalyvių galimybes ir padeda įmonėms tiksluoti ir atrinkti kandidatus, atitinkančius jų įmonės poreikius.

Karjeros tarnybos, bendradarbiaudamos su paskirtu karjeros konsultantu , padeda kandidatams atpažinti savo potencialą, apibrėžti ir nustatyti tikslus bei sukurti tvirtą tinklą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

For the past 30 years, our international faculty has been passionately committed to the philosophy of empowering talents, increasing skills and strengthening leadership in order to stimulate growth in ... Skaityti daugiau

For the past 30 years, our international faculty has been passionately committed to the philosophy of empowering talents, increasing skills and strengthening leadership in order to stimulate growth in both people and companies. The school and its Masters programmes have been recognized by several top Rating Agencies, Accreditation Bodies and recruiting companies in Italy and Europe. Skaityti mažiau

Akreditacijos