Part-time IMBA programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie Sun Yat-sen universitetą

Sun Yat-sen universitetas, iš pradžių žinomas kaip Guangdong universitetas, buvo įkurtas 1924 m. Dr. Sun Yat-sen (taip pat vadinamas Sun Zhongshan), didžiule demokratine revoliucine vadovu XX amžiuje. Universitetas yra Guangdongo provincijoje, Honkongo ir Makao kaimynystėje, kuri yra Kinijos reformos ir atverimo priešakyje.

Sun Yat-sen universitetas yra vienas iš pirmaujančių Kinijos Liaudies Respublikos universitetų, kuris yra išsamus daugiadalykis universitetas, įskaitant humanitarinius, socialinius, gamtos mokslus, technikos mokslus, medicinos mokslus, farmakologiją ir vadybos mokslus.

Universitetas taip pat sėkmingai užmezgė tarptautinį bendradarbiavimą ir mainų ryšius su daugeliu geriausių pasaulio universitetų. Pasak "Times" aukštojo mokslo universiteto reitingo 2010-2011 m., Sun Yat-sen universitetas buvo priskirtas 200 populiariausių pasaulio šalių.

Apie Sun Yat-sen verslo mokyklą

1985 m. Įsteigta Sun Yat-sen verslo mokykla ( SYSBS ), kurios tikslas - pasiūlyti platų verslo laipsnių programas. SYSBS yra laikoma viena iš pirmaujančių verslo švietimo įstaigų, turinčių tiek "211", tiek "985" kokybės ženklus, ir yra viena iš keturių prestižinių institucijų visoje Kinijoje, kuriai suteikiama nacionalinė pagrindinė verslo administravimo disciplina ir nacionalinė vadybos mokslo disciplina . 2012 m. Kinijos MOE paskyrė SYSBS viena iš penkiolikos pilotų mokyklų.

Mokykla suskirstyta į šešis skyrius: verslo administravimą, apskaitą, rinkodarą, finansus ir investicijas, svetingumą ir paslaugų valdymą bei vadybos mokslą, iš viso iš viso yra 109 visą darbo dieną dirbančių dėstytojų, 46 profesorių, 50 docentų ir 13 asistentų profesoriai. SYSBS metu SYSBS siūlo verslo administravimo ir vadybos mokslų bakalauro laipsnius, verslo ir vadybos magistro laipsnius, profesinius magistro laipsnius (MBA, EMBA, MPAcc, MF, MAud ir kt.) Bei verslo ir vadybos doktorantus.

Misija

Norėdami praturtinti savo studentus, suteikiant klestinčią mokymosi aplinką ir integruojant Kinijos ir Vakarų valdymo išminčius, paremtus vientisumu, inovacijomis ir socialine atsakomybe.

Vizija

Sukurti principinius ir talentingus lyderius - tapti Kinijos "Whampoa" karo akademija versle.

Tarptautinės akreditacijos ir reitingai:

 1. SYSBS uždirba prestižinę AACSB verslo akreditaciją 2013 metais
 2. "World Entrepreneur" reitingas: 2011 m. - "Kinija" 3-ioji "labiausiai įtakingos MBA" programa.
 3. EMBA programa pasiekia 11-tą 2012 m. FT reitingą
 4. "Top Three" - labiausiai įtakingiausių Kinijos MBA sąrašas 2012 m
 5. Aštuntame "Financial Times" (FT) valdytojui pasiekė 58 vietą, o 2012 m. Užimtumo požiūriu - 7 vietą
 6. Gavo oficialų EQUIS akreditacijos pažymėjimą 2011 m. Birželio 14 d., Apimantį visas savo MBA programas.
 7. Gavo oficialų AMBA akreditacijos pažymėjimą 2010 m. Vasario 23 d., Apimančią visas savo MBA programas.
 8. " The Economist" pasiekė TOP 100 " Global" visą darbo dieną MBA reitingą 2016-2017 metais.

Data ir programos informacija IMBA programos taikymo laikotarpis:

Nuo kovo vidurio iki gegužės 5 d. Kiekvienais metais; Part-time IMBA: 3 metų anglų kalbos MBA programa, prasideda kiekvieną rugsėjį. Pirmųjų metų lankymas reikalingas nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (tik 4 dienos) per mėnesį; Antrą ir trečią metus lanko kiekvieną savaitgalį.

Apdovanotas "Verslo administravimo magistro laipsniu" po to, kai gaunate visą kreditą ir išlaikęs galutinį popieriaus gynimą.

Priėmimo kriterijai

• Bakalauro laipsnį ar aukštesnį laipsnį iš pripažinto universiteto. • Rekomenduojamas priimtinas GRE / GMAT / TOFEL / IELTS balas per galiojimo laikotarpį. • Bent privilegijuota bent 3 metų profesinė ar dieninė darbo patirtis. • "Face to Face" ar interviu internete reikia. • Daugiau kaip du referencinius laiškus iš asocijuotų profesorių arba profesorių arba profesionalų vadovą. • Amžius: žemiau 45 metų, sveikas

Dokumentai, kurie turi būti pateikti mokyklai:

Reikalaujama, kad šie dokumentai yra dviem egzemplioriais. Kartais kopijuojama arba nuskaityta kopija yra priimta.

 1. On-line paraiška ir paraiška: prašome užpildyti internetinę paraiškų teikimo tvarką (http://www.studyinsysu.com) prieš pateikdami popieriaus paraiškos medžiagą. Nebaigtos internetinės paraiškos nebus priimamos. Baigę internetinę paraišką, atspausdinkite paraiškos formą, pasirašykite savo vardą ir nusiųskite ją verslo mokyklai, SYSU su kitomis paraiškos medžiagomis.
 2. Bakalauro stenograma;
 3. Bakalauro laipsnis;
 4. Paso kopija;
 5. Kinijos vizos kopija; (jei turite)
 6. Du profesorių arba docentų (ar jūsų aukštų pareigūnų) rekomendaciniai laiškai
 7. Aprašymas;

Prašome atsiųsti savo paraiškos dokumentus žemiau:

Ponia Annie DING
El. Paštas dingjie3@mail.sysu.edu.cn
Telefonas: 86 20 84115584 Faksas: 86 20 84112501
MBA priėmimo biuras, Business School, Sun Yat-sen University Adresas: S135 (biuras), Verslas
Mokykla, Sun Yat-sen universitetas, 135 Xin Gang Xi Road, Guangzhou, PR Kinija, 510275

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Sun Yat-sen University, founded by Dr. Sun Yat-sen in 1924, is well known for its comprehensive atmosphere. Sun Yat-sen University was reputed as "the top university in south China", consisting of dis ... Skaityti daugiau

Sun Yat-sen University, founded by Dr. Sun Yat-sen in 1924, is well known for its comprehensive atmosphere. Sun Yat-sen University was reputed as "the top university in south China", consisting of disciplines in Liberal Arts, Science, Engineering, Medicine and Business, etc. It is also one of the first universities that authorized to grant the doctoral and master's degree, and the first to establish a mobile post-doctorate research station. Skaityti mažiau
Guangdžou , Honolulu + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos