Pagreitintas MBA ir verslo daktaro laipsnius


Mokslininkai gali pasirinkti vykdyti savo 2-jų metų magistro laipsnį arba 3 metų pagreitinto MBA ir verslo daktaro laipsnį, su trečius metus dalyvauja lankyti iš 2 kalbant apie Global pakrovimas Intensives už disertacijos mažiausiai patarti, tobulinimas, duomenų peržiūrą ir pasirinkite domeną svarbius disertacijos seminarai.


Kembridžo absolventas universitetas College of Business siūlo pagreitintą DBA laipsnių apskaitos, vadybos, rinkodaros, strategija ir technologijos Operacijų valdymas. Kembridžo absolventas universitetas College of Business, kartu su Global studijų koledže ir visuomenės sveikatos bei kontrolės mokslų kolegijos, siūlo Pagreitintas daktaro laipsnius Verslo ekonomika; Organizacinė elgsena; ir sveikatos politikos valdymą.


Žemiau yra trumpas aprašymas verslo daktaro laipsnį dalykinėse srityse:

Apskaita ir vadyba


Tyrimai orientuota į informacinių ir matavimo sistemų išteklių paskirstymo tarp firmų
ekonomikoje; naudingas ir vadovų veiklos stebėseną; formuluojant, vykdant ir vertinant strategiją; ir suprasti tiekėjų, produktų, klientų, platinimo kanalai ir verslo vienetų pelningumą.Verslo ekonomika (apima finansai)


Dėmesys sutelkiamas į ekonominę analizę ir statistinių metodų veiksmingai kovoti su valdymo problemomis taikomosios veiklos srityse, pavyzdžiui, kapitalo rinkų, finansinių institucijų, įmonių finansų, eksperimentinės ir elgsenos ekonomika, verslo strategijos ir pramonės organizacijos naudojimui.Sveikatos politika vadyba


Rengia studentus atlikti mokslinius tyrimus, vadybinių, veiklos ir strateginių klausimų, su kuriais susiduria platų organizacijų sveikatos priežiūros sektoriuje.Valdymas


Tyrimai dėmesys skiriamas valdymo teorijos ir žinių, kurios yra susijusios su valdymo praktika. Mokslinių tyrimų temos apima inovacijas, verslumą, organizacinį mokymąsi ir tinklus.Prekyba


Atkreipia ekonomikos, elgesio, psichologinės ir administracinės teorijos Tyrimai Svarbus marketingo problemos sutelktas į neatidėliotinus ir ateities poreikius ir nori klientai.Organizacinė elgsena


Kombainai mokymo teorijos ir metodų psichologijos ar sociologijos su verslo administravimo ir empirinių tyrimų organizacinių reiškinių tyrimas.Strategija


Siekia tarpdalykinį, kuri naudoja daug metodikų kiekybinis, taip pat kokybinis-studijuoti, kaip įmonės ir pramonės visame pasaulyje sukurti ir išlaikyti konkurencinį pranašumą.Technologijos ir Operacijų valdymas


Moksliniai gamybos ir paslaugų operacijų, įskaitant valdymą naujo produkto, proceso plėtros ir technologinių naujovių; Operacijų valdymas ir strategija; ir logistikos ir tiekimo grandinės valdymas.


Kaip mokslininkai pažangą per mokymo programas, jie turės galimybę gilintis į kai kurių disciplinų, priklausomai nuo jų individualius interesus. Kai kurios papildomos disciplinos, kad mokslininkai gali norintys siekti yra:


    • Išplėstinė Corporate Finance "

    • Lyderystė Psichologija

    • Pasaulinio Verslumo Lyderystė

    • Pasaulio Finansų valdymas

    • Pramonės ir Konkurencinė analizė

    • Išplėstinė Marketingo strategijos

    • Strategijos Azijos ir Ramiojo vandenyno

    • Išplėstinė Derybos analizė

Laipsnis Reikalavimai

Visi doktorantūros studijų kandidatų reikalaujama užbaigti 80 kredito valandos iš viso per iš 36 mėnesių akademinės programos kursą per dešimt akademinių ketvirčius ir išlaikyti 3,0 QPA. Valandą kredito Žinoma pasiskirstymas yra toks:

  • Tarpdisciplininė šerdis: 28 kreditai
  • Domeno Specializacija: 24 kreditai


DBA / Verslo administravimas / Doktorantūros: 

  • Cross Domenų Pasirenkant: 8 kreditai
  • Moksliniai tyrimai ir disertacijos: 20 kreditų

Išsami nagrinėjimas


Studentai negali pereiti prie disertacijos kursus, kol jie praėjo Visuotinio egzaminą, kurį sudaro klausimus Core ir koncentracija kursus. Šie klausimai išbandyti studentų komandą teorinių pagrindų ir plotis žiniomis.

Studentai turi praeiti išsamiai išnagrinėti prieš pradedant disertacijos kursai. Tie, kurie nesugeba turi laukti tris (3) mėnesius prieš bandant perduoti nevykusius skyriai egzaminą. Tai vieno galimybė perlaikyti egzaminą, kuris turi būti atliktas per dvejus (2) metus nuo pirmojo egzamino datos.


Disertacija Pasiūlymai ir tyrimų

PGV Daktaro programa turi savo pagrindą teorinių ir praktinio pritaikymo, nes dirbo per empirinių tyrimų ir analizės prizmę. Visi fakulteto nariai turi terminalo laipsnių ir yra savo srities specialistai; Todėl dirbti Core, koncentracija, ir disertacijos kursai yra aukščiausios kokybės.

Kiekvienas studentas turės dvi valstybės-disertaciją Patariamuoju komitetu, kurį sudaro PGV Core fakulteto narys (principas skaitytojas / patarėjas), A PGV atskirti fakultetas arba vietos turinio praktikuojantis Expert


Disertacija


Toliau pateikiami reikalavimai disertacijos:

• disertacijos tematiką turi turėti tarptautinį ar pasaulinio regioninį kontekstą.

    • disertacijos temos turi atitikti keturis papildomus reikalavimus:

1. būti originalus tyrimai;
2. pridėti naujų žinių srityje;
3. dėmesio dabartinių globalių klausimų iš tarpdisciplininio perspektyvos;
4. turėti taikomąjį komponentas iš anksto savo instituciją ar karjeros; ir
5. Baigiamosios, komitetų patvirtintas elektroninės kopijos disertacijos turi būti pateikta prie PGV registratoriaus prieš laipsnis gali būti suteiktas.


Programos Tvarkaraštis


Mūsų 24 ir 36 mėnesių mokymo programa yra optimizuota vykdomosios grafiką.


Kembridžo absolventas Universiteto Pasaulinis bendrabučiu 24, 36, ir 48 mėnesį magistro, daktaro, ir pagreitinti magistro ir daktaro mokymo programa yra optimizuota vykdomosios grafiką. Tai tvarkaraštis gali keistis.


Kembridžo absolventas Universiteto Pasaulinis bendrabučiu 24, 36, ir 48 mėnesį magistro, daktaro, ir pagreitinti magistro ir daktaro mokymo programa yra optimizuota vykdomosios grafiką. Tai tvarkaraštis gali keistis remiantis regioninių renginių, imigracijos ir mokymo programos ir pasaulio kohortos reikia dinamiką.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date