AACSB Accredited

Verslo administravimo magistras

CSU Long Beach siūlo AACSB akredituotą 48-os vienetų MBA programą. Be to, kaip viena iš nedaugelio Kalifornijos valstybinių mokyklų visoje šalyje vykstančioje aukštojo mokslo administravimo priėmimo taryboje (GMAC), MBA programa yra aukščiausios kvalifikacijos absolventų išsilavinimo priešakyje. Yra keletas MBA programos galimybių studentams, įskaitant savarankišką vakarą MBA, visiškai uţduotą MBA (FEMBA) programą ir vienerių metų pagreitinto MBA programa. Visos programos leidžia kandidatams baigti studijas, išlaikant asmeninius ir profesinius įsipareigojimus.

Pagreitintas MBA

Paspartintas MBA (AMBA) suteikia studentams galimybę gauti MBA laipsnį per vienerius metus. Programa susideda iš penkių ketvirtį panašių sesijų, kur studentai lanko klases visą darbo dieną, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, o paprastai užsiėmimai atliekami nuo dviejų iki keturių klasių. Studentai pereina intensyviosios studijų programą lockstep forma ir uždirba MBA iš AACSB International akredituotos kolegijos. Šiuo metu studentai priimami tik rudens pradžios data.

programos administravimas

Studentų paslaugos ir programos administravimas AMBA (klasių registracija, mokėjimai, knygų platinimas ir kt.) Vykdomi universitetų kolegijos ir plėtros tarnybų (UCES). Studentų konsultavimą ir visas kitas akademines funkcijas valdo MBA biuras verslo administravimo koledže. Nors studentai yra įregistruoti į klases per UCES, laipsnį suteikia verslo administravimo kolegija.

Programos finansavimas

Pagreitinta MBA yra finansiškai savarankiška, nesubsidijuojama programa, kuri nėra finansuojama ar remiama iš valstybinių mokesčių pajamų. Jei planuojate naudoti veteranų atleidimą nuo rinkliavos arba bet kokio kito tipo atsisakymo mokėti mokesčius, prieš registruodamiesi klases, susisiekite su programos koordinatoriumi arba UCES.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų California State University Long Beach College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą