PGDM "Big Data" (lygiavertė MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasak JAV darbo statistikos biuro, prognozuojama, kad iki 2020 m. Verslo analitikų darbo vietų skaičius padidės 22 proc. Pasak neseniai atlikto "McKinsey"

GIM savo 25-iaisiais veiklos metais nusprendė padaryti savo foray į šią sritį. Išsamiai išnagrinėję vyraujančią šalies analitinio švietimo rinką, mes pastebėjome, kad dauguma kursų yra pritaikyti prie dabartinių verslo poreikių, nes šiandien kvalifikuotas personalas turi judėti į modernius įrankius ir techniką. Todėl net B-mokyklos, kurios pradėjo šį BDA bandomąjį vagoną , daugiausia naudojosi technologiniu keliu. GIM atitinka jos misiją ugdyti lyderius subalansuotam verslui nusprendė įtraukti BDA į savo naują kursą neprarandant valdymo orientacijos. Šios programos vizija - parengti būsimus pasirengusius vadovus, kurie yra gerai susipažinę su BDA įgūdžiais ir turi praktinės patirties, naudodami madingus įrankius ir metodus, kad galėtumėte efektyviausiai valdyti savo atitinkamas sritis.

Pagrindinis programos tikslas - sukurti ateityje parengtus, duomenų valdomus vadovus, kurie turi būti visiškai pasirengę valdyti naują duomenų valdymo sprendimų priėmimo paradigmą. Programa skirta supažindinti studentus su skirtingomis valdymo sritimis, daugiausia dėmesio skiriant BDA įrankių ir technologijų taikymui sprendžiant verslo problemas.

Studentai turės poveikį statistinei teorijai, duomenų valdymui, įskaitant didelius duomenis, ir verslo žvalgybos sistemas, įskaitant mašininį mokymąsi, dirbtinį intelektą ir gilų mokymą bei susijusius įrankius, metodus ir algoritmus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas praktiniam mokymui studentams, naudojantiems visas pagrindines programinės įrangos priemones madingoje veikloje ir dirbant su faktiniais pramonės projektais. Pasibaigus studijų programai, studentai bus visiškai pajėgūs suvokti realias verslo situacijas ir taikyti tinkamas BDA priemones ir metodus, kad gautų išsamesnes įžvalgas apie jų / jų patiriamas problemas / problemas, kad būtų galima rasti optimalius sprendimus.

Programa susideda iš 40: 60 verslo žinių ir patirties, susijusios su BDA. Naujausia duomenų mokslo laboratorija su debesų paslauga, kuri leis studentams praktinį mokymą atlikti faktiniuose duomenų rinkiniuose. Be šių pagrindinių žinių ir patirties, reikalingos būsimiems vadovams, studentams turi būti sudarytos palankios sąlygos tobulinti tas savybes ir internalizuoti tas vertybes, kurios leistų jiems tapti veiksmingais organizacijų lyderiais. Programa apima visapusišką mokymosi praktikoje, simuliacijų, seminarų ir praktinių praktinių užduočių, individualių ir grupinių užduočių panaudojimą ir intensyvų realių verslo problemų, susijusių su pramonės projektais vietoje, taikymą. Studentai skatinami kūrybiškai galvoti apie verslo situacijas, aktyviai numatyti problemas ir problemas, taip pat inovatyviai susidoroti su jais, kad jie būtų visiškai pasiruošę pasinerti į verslo pasaulį, kad galėtų atlikti sudėtingą profesinę karjerą. Kursai yra kritiškai suprojektuoti, atsižvelgiant į konsultantų, mokytojų ir pagrindinių pramonės šakų analizės srities atsiliepimus ir padaryti programą patrauklią darbdaviams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Goa Institute of Management nestled in the Western Ghats has become an epitome of contemporary management knowledge with a retreat in the hills. It’s a perfect blend of keeping abreast with the times ... Skaityti daugiau

Goa Institute of Management nestled in the Western Ghats has become an epitome of contemporary management knowledge with a retreat in the hills. It’s a perfect blend of keeping abreast with the times and yet to reflect on the values one needs to follow in life for sustainable growth and ethical business practices. Skaityti mažiau