Pasak JAV darbo statistikos biuro, prognozuojama, kad iki 2020 m. Verslo analitikų darbo vietų skaičius padidės 22 proc. Pasak neseniai atlikto "McKinsey"

GIM savo 25-iaisiais veiklos metais nusprendė padaryti savo foray į šią sritį. Išsamiai išnagrinėję vyraujančią šalies analitinio švietimo rinką, mes pastebėjome, kad dauguma kursų yra pritaikyti prie dabartinių verslo poreikių, nes šiandien kvalifikuotas personalas turi judėti į modernius įrankius ir techniką. Todėl net B-mokyklos, kurios pradėjo šį BDA bandomąjį vagoną , daugiausia naudojosi technologiniu keliu. GIM atitinka jos misiją ugdyti lyderius subalansuotam verslui nusprendė įtraukti BDA į savo naują kursą neprarandant valdymo orientacijos. Šios programos vizija - parengti būsimus pasirengusius vadovus, kurie yra gerai susipažinę su BDA įgūdžiais ir turi praktinės patirties, naudodami madingus įrankius ir metodus, kad galėtumėte efektyviausiai valdyti savo atitinkamas sritis.

Pagrindinis programos tikslas - sukurti ateityje parengtus, duomenų valdomus vadovus, kurie turi būti visiškai pasirengę valdyti naują duomenų valdymo sprendimų priėmimo paradigmą. Programa skirta supažindinti studentus su skirtingomis valdymo sritimis, daugiausia dėmesio skiriant BDA įrankių ir technologijų taikymui sprendžiant verslo problemas.

Studentai turės poveikį statistinei teorijai, duomenų valdymui, įskaitant didelius duomenis, ir verslo žvalgybos sistemas, įskaitant mašininį mokymąsi, dirbtinį intelektą ir gilų mokymą bei susijusius įrankius, metodus ir algoritmus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas praktiniam mokymui studentams, naudojantiems visas pagrindines programinės įrangos priemones madingoje veikloje ir dirbant su faktiniais pramonės projektais. Pasibaigus studijų programai, studentai bus visiškai pajėgūs suvokti realias verslo situacijas ir taikyti tinkamas BDA priemones ir metodus, kad gautų išsamesnes įžvalgas apie jų / jų patiriamas problemas / problemas, kad būtų galima rasti optimalius sprendimus.

Programa susideda iš 40: 60 verslo žinių ir patirties, susijusios su BDA. Naujausia duomenų mokslo laboratorija su debesų paslauga, kuri leis studentams praktinį mokymą atlikti faktiniuose duomenų rinkiniuose. Be šių pagrindinių žinių ir patirties, reikalingos būsimiems vadovams, studentams turi būti sudarytos palankios sąlygos tobulinti tas savybes ir internalizuoti tas vertybes, kurios leistų jiems tapti veiksmingais organizacijų lyderiais. Programa apima visapusišką mokymosi praktikoje, simuliacijų, seminarų ir praktinių praktinių užduočių, individualių ir grupinių užduočių panaudojimą ir intensyvų realių verslo problemų, susijusių su pramonės projektais vietoje, taikymą. Studentai skatinami kūrybiškai galvoti apie verslo situacijas, aktyviai numatyti problemas ir problemas, taip pat inovatyviai susidoroti su jais, kad jie būtų visiškai pasiruošę pasinerti į verslo pasaulį, kad galėtų atlikti sudėtingą profesinę karjerą. Kursai yra kritiškai suprojektuoti, atsižvelgiant į konsultantų, mokytojų ir pagrindinių pramonės šakų analizės srities atsiliepimus ir padaryti programą patrauklią darbdaviams.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Goa Institute of Management »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
60 USD
Deadline
Vas. 28, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 2020
End Date
Kov. 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020

Birželis 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
End Date
Kov. 2022