Oficialus MBA, specializuojasi šeimos versle

Bendroji informacija

Programos aprašymas

aprašymas

Šeimos verslo vadybos oficialaus MBA pavadinimas yra daugiausia profesinės orientacijos.

Ši oficiali MBA, specializuojasi šeimos versle, siekiama suteikti studentams aukštesnio lygio specializuoto ir daugiadisciplininio akademinio pobūdžio mokymą.

Jo pagrindinis tikslas yra suteikti studentams svarbiausius valdymo įgūdžius, suteikti teorinį požiūrį, atsižvelgiant į visuotinę ir integruotą šeimos verslo funkcinių sričių vaizdą, iš taikomo požiūrio. Šeimos įmonės išsiskiria daugeliu savybių ir, mokydamosi, mokiniai pateks į tokį turinį, kaip tokio tipo verslo pagrindas, ilgaamžiškumas, valdžios institucijos ir šeimos protokolas, taip pat paralelinis planavimas ir paveldėjimas. šeimos verslą.

Visa tai reaguoja į vis labiau besikeičiančią ir globalizuotą aplinką, kuri reikalauja, kad absolventai galėtų valdyti novatoriškas ir lanksčias šeimos įmones, taip pat reikalingus įgūdžius, reikalingus verslo pobūdžio projektui su savo šeimos branduoliu.

Todėl dalis šio oficialaus MBA šeimos verslo valdymo pasiūlymo tikslo yra suteikti galimybę absolventams gauti profilį, leidžiantį:

 • Įveskite garantijas darbo rinkoje ir (arba) vystykitės savo šeimos versle.
 • Prisijunkite prie specializuoto ir tarpdisciplininio pobūdžio papildomo mokymo.
 • Išankstinės strategijos, susijusios su pagrindinėmis šeimos verslo valdymo problemomis.

Kodėl verta studijuoti šį Oficialųjį MBA šeimos verslo vadyboje?

Apskaičiuota, kad Europos Sąjungoje yra 17 milijonų įmonių, kurios priklauso šeimai ir sukuria 100 milijonų darbo vietų. Kitoje panašioje rinkoje, pvz., Jungtinėse Amerikos Valstijose, apskaičiuotos šeimos įmonės užima 80% verslo struktūros ir sukuria 50% privačiojo darbo.

Šeimos verslas yra labai svarbus Ispanijos ekonominiam ir produktyviam aparatui: jis sukuria lygiai 67% užimtumo privačiame sektoriuje, kuris sudaro 6,58 mln. Darbo vietų, palyginti su 3,28 mln. Darbo vietų Ispanijoje. ne šeimos įmonės.

Šioje Oficialioje MBA studentai gilins turinį, kuris išskiria pažįstamos įmonės sektorių, nes mokymų planas numato asignatūras, nukreiptas į pažįstamą paveldėjimą, valdžios organus pažįstamų kompanijų struktūroje, profesionalumą, profesionalumą, ilgaamžiškumą konfliktų šeimos įmonėse sprendimas. Visi šie aspektai būdingi šio tipo įmonėms.

Profesinio verslo vadybos magistrantūros MBA absolventas yra pritaikytas darbo rinkos poreikiams, leidžiantis jiems įgyti papildomų įgūdžių, specializuotų ir tarpdisciplininių, reikalingų ateityje plėtoti jų techninius ir valdymo įgūdžius. šeimos tipo organizacijos valdymo ir krypties aplinka, per daugybę profesinių galimybių kitiems, arba savarankiškai.

programa

 • 1 modulis: šeimos verslas, koncepcija ir charakteristikos
 • 2 modulis: šeimos verslas, struktūra ir organizacija
 • 3 modulis: šeimos verslo kryptis ir valdymas
 • 4 modulis. Nuolatinis šeimos verslo tobulinimas
 • 5 modulis: šeimos verslo plėtra ir perėmimas
 • 6 modulis: stažuotės įmonėse ir institucijose
 • 7 modulis: magistro darbas

Registracija

Jei norite kreiptis dėl priėmimo, turite atsiųsti mums:

 • Aukštasis akademinis pavadinimas (arba, jei to nėra, mokestis už nuosavybės teises)
 • Sertifikuota akademinė byla (dalykai ir pastabos)
 • Gyvenimo aprašymas (su naujausia nuotrauka)
 • Kopijavimo ID / pasas
 • Du rekomendaciniai laiškai (jie gali būti iš akademinio ir atsakingo asmens, atsakingo už dabartinės ar praeities įmonės darbą)
 • Motyvacinis laiškas, atsakantis į šiuos klausimus: kodėl jus domina ši programa? Kodėl pasirinkote UCJC?
 • Priėmimo paraiška

Jei jūsų paraiška bus patvirtinta, „Camilo José Cela“ Madrido universiteto priėmimo skyrius atsiųs jums elektroninio pašto adresą.

(*) Jei baigėte studijas užsienio teritorijoje, turite parašyti magistro koordinatoriui, kad būtų nurodyta išsami informacija apie dokumentus, kuriuos turite pateikti.

Studentas gali rezervuoti vietą (600 €, kuris bus išskaičiuotas iš bendros Meistro sumos), kai universitetas patvirtins kandidatą, kuris yra priimtas, turėdamas 5 darbo dienas, kad galėtų sumokėti tą patį.

Laipsnis turi ribotas vietas. Kai rezervacijos metu yra vietų, rezervacijos mokėjimas garantuoja vietą kurso metu.

Ši suma grąžinama tik tuo atveju, jei studentas neviršija teisės į universitetą reikalavimų.

Studentams, kurie ketina baigti studijas, yra galimybė įsidarbinti. Jei tai yra jūsų atvejis, nedvejodami kreipkitės į mus, tai nėra kliūtis priimti Meistrą.

Kai buvo priimtas priėmimas ir vietos rezervavimas, priimami studentai gali dalyvauti skaitmeninio marketingo, komunikacijos ir socialinių tinklų magistrantūroje.

Registracijos metu studentas turi pateikti visus dokumentus, pateiktus paraiškai dėl priėmimo, originalo ir kopijos.

Registracijos laikotarpio atidarymą tiesiogiai informuos studentai.

Mūsų socialinės žiniasklaidos priemonės:

„Facebook“

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2019

Apie mokyklą

ID Digital School es un Instituto de Formación Digital que ayuda a jóvenes, emprendedores y profesionales a continuar su crecimiento académico para estar actualizado ante las exigencias del mundo prof ... Skaityti daugiau

ID Digital School es un Instituto de Formación Digital que ayuda a jóvenes, emprendedores y profesionales a continuar su crecimiento académico para estar actualizado ante las exigencias del mundo profesional. Skaityti mažiau
Madridas , Madridas + 1 Daugiau Mažiau