Nuosavybės teisę Executive MBA

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir vadovavimo efektyvumą. Tai 2 metų MBA programa yra specialiai sukurta perspektyviausių vadovai su didelę valdymo patirtį. Programa suteikia naujausias pasaulines valdymo priemones ir sąvokas, leidžiančias EMBA dalyviai plėtoti vadybinius gebėjimus esminius veikti įmonėms ir kitoms organizacijoms, nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Programa yra pateikta anglų kalba, Bankokas, Tailandas - Pietryčių Azijos širdyje.

Nuo 2012 m EMBA bus mokomi penktadienio vakarais ir visą dieną šeštadienį. Penktadienis nakvoti bus galima Sasa Namas programos dalyvių, bent 50% nuolaida.

Tai leis programa patogesnis vadovai, kurie turi keliauti per savaitę. Ir pirmą kartą, bus mūsų programa lengvai prieinama tiems, kurie gyvena už Bankokas.

Struktūra

Kursai yra planuojama per šešerius penkių savaičių "modulių" Kiekvienais metais, su dalyviais atsižvelgiant du kursus per modulį. Kiekvienas kursas yra verta trys kredito valandos; dalyviai privalo užpildyti dvidešimt keturis kursus (72 kredito valandos) iš viso. Dėl tikslių modulio datas pamatyti Svarbiausios datos. Jis mokė kviestinių profesorių iš daugelio pasaulinės klasės programas taip pat Nuosavybės teisę dieninių fakulteto ir kitų ekspertų Tailandas ir Pietryčių Azijoje.

Komandinis darbas

Nors individualios užduotys reikalauja, studijų grupių ir komandinis darbas yra labai svarbus EMBA patirties su daugeliu priskirtų grupių, o ne asmenims klasės projektuose. EMBA dalyviai paprastai grupes nuo penkerių iki septyni Parlamento nariai su įvairių akademinių ir / ar profesinės patirties. Visą programą, EMBA studentai mokosi, kaip efektyviai dirbti su kitais, padidinti savo įgūdžius darbo kaip komandos dalis, ir plėtoti asmeninius draugystę ir visą gyvenimą trunkantis tinklų.

KLASĖS

Klasės paprastai planuojama penktadienį 18:00-21:15 ir šeštadienį 8:30-16:30. Kartais, makiažo užsiėmimai vyksta kitu metu. Nuolatinis klasės dalyvavimas būtinas. Studentai turėtų lankyti visus kursus, už kuriuos jos yra registruotos ir bus leidžiama laikyti egzaminus tik tuomet, jei jie atitinka 80% lankyti užsiėmimus. Dalyviai turėtų tikėtis neformali grupė susitiko vieną ar du kartus per savaitę į darbą atvejų tyrimais ir reikia tikėtis, kad išleisti ne mažiau kaip 15 valandų per savaitę "out-of-klasės tyrime.

EMBA mokymosi tikslus

  • Analitinis, sprendimų priėmimo ir kūrybinius gebėjimus - savarankiškumas ir verslumas - Komandinis darbas ir lyderystė - Efektyvus ryšių, pateikimas ir derybų įgūdžiai - Įmonių etika, socialinė atsakomybė ir aplinkos tvarumas - Žinojimas, kultūrinės įvairovės Mes laukiame jus Sasin ,
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2015

Apie mokyklą

Located in Bangkok, Thailand, Asia's most liveable city, Sasin Graduate Institute of Business Administration of Chulalongkorn University was founded in 1982 with the Kellogg School of Management and T ... Skaityti daugiau

Located in Bangkok, Thailand, Asia's most liveable city, Sasin Graduate Institute of Business Administration of Chulalongkorn University was founded in 1982 with the Kellogg School of Management and The Wharton School, two of the best business schools in the world. Sasin was the first business school in Thailand to earn AACSB and EQUIS international accreditation, and is one of the few business schools in Southeast Asia with both. Skaityti mažiau
Bankokas , Pa Tongas + 1 Daugiau Mažiau