Kas yra programa?

Jums bus absolventas, bet nebūtinai su pirmojo laipsnio vadyboje. Jūs turite tris ar daugiau metų darbo patirtį, geriausia kažkoks valdymo vaidmuo ir nori investuoti į programą, kuri suteiks jums įgūdžių ir žinių pažangos savo karjerą daugiau aukščiausiajai. Arba jūs ieškote galimybę naudoti MBA programą kaip naują karjeros laipteliu.

Jums bus protingas, artikuliuoti, įsitikinę, ambicingi ir motyvuoti pasidalinti savo patirtimi su kitais ir įsipareigoti iššūkis mokymosi patirtį, kuri padės jums suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir ką turite pasiūlyti, kaip ateityje vadybininkas.

Studijavimas Niukaslio verslo mokykla MBA yra ne tik antrosios pakopos studijų patirtį, gyvenimo patirtį. Jis pasikeis jums ir jūsų perspektyvos, ir ji tikrai ruožas jums jo intensyvumas ir įvairovė. Nagrinėdami įvairių dalykų jūs išmoksite valdymo procesų iš skirtingų perspektyvų, ne mažiau svarbus tarptautinis aspektas, kuris turi įtakos labai koncepciją šiandienos verslo ir organizacijų.

Bendras programos tikslas yra, kad jums per savo valdymo ir vadovavimo gebėjimus plėtros, padėti arba nukreipti savo organizacija taptų efektyvi ir veiksminga sparčiai besikeičiančiame, sudėtingame ir žinių ekonomiką. Programa buvo sukurta siekiant padidinti kandidatams, kurie jau turi didelę patirtį valdymo srityje ir kurie turi galimybę ir ambicijų iš anksto aukščiausio lygio potencialą.

Programos filosofija kyla iš analitine praktika ir patirtinio mokymosi principų. Jūs verstis su verslo, valdymo ir organizavimo principus ir teorijas, kurios suteiks jums peržiūrėti, o tai rodo, analizavimą ir Critiquing esamas individualias ir organizacinės praktikos sistemas. Jūs taip pat plėtoti naujų žinių ir įgūdžių, kurie padės aktyviau ir tikslingiau praktikos turi būti skatinamos. Šio proceso rezultatas bus kritinį vertinimą, siekiant kurti strateginius pajėgumus ir suprasti šiuolaikinės vadybos ir organizacinių klausimų kaitos kontekste. Studentų, kaip vadybininkai ir vadovai, plėtrai, siekiant padidinti organizacijos sustiprina šį filosofija veiklos.

Kaip Niukaslio Business School MBA studentų diagnozuoti problemas, mokslinių tyrimų ir gauti informaciją ir taikyti galingas abstraktūs modeliai įžvalga, plėtoti ir vertinti sprendimus . Savo įrodytas gebėjimas dirbti su šią programą bus ne tik padidinti savo patrauklumą būsimus darbdavius, tačiau padės jums vairuoti jūsų organizaciją į priekį. Iki programos pabaigos, jums išsivystė į labai įrengta moderni verslo vadybininkas, kuris pradėjo savęs tobulinimo procesas.

Jums turės tapti atspindinti ir strateginis mąstytojas tarptautinės perspektyvos ir kūno šiuolaikinių žinių, įgūdžių, susijusių su įmonių ir organizacijų, organizacinė mokslinių tyrimų ir pokyčių valdymo.

Programos turinys ir struktūra

MBA apima keletą pagrindinių modulių ir dvi galimybes daugiau kaip du semestrus, kurių didelę gabalas imtasi arba mokslo darbų, akademinių disertacija arba darbo veiksmų mokslinių tyrimų projektą forma.

Programos pagrindinė sudedamoji dalis apima funkcinių sričių verslo valdymo praktikos esminius principus, vadovavimo plėtros, strateginio valdymo, mokslinių tyrimų įgūdžių ir šiuolaikinės verslo valdymo klausimais nagrinėjimą.

Funkcijos leidžia jums ištirti specialistas nemokami verslo srities. Šios tematikos galimybės apima rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, turizmo, svetingumo ir operacijų valdymą. Arba galite padaryti grupės konsultavimo projektą.

Galutinis trečdalis programos sudaro prižiūrima individualių mokslinių tyrimų disertacijos ar darbo organizacijos vardu vykdomą mokslinių tyrimų projektą, tyrimo.

Be to, indukcija, akademinių įgūdžių, paramą ir disertacijos rengimą sesijas kartu su programa, skirta remti savo mokymąsi. Niukaslio verslo mokykla mokėti už šios programos dalyviai mokosi tapti studijuoja nariai Chartered Management Institute (programos trukmė).

Tai apima prieigą prie platų verslo / valdymo informacija, apimanti teoriją ir praktiką, asmens / karjeros plėtros gaires, autorecording internete SPD schema, profesionalių mokslinių tyrimų darbuotojų komanda ir daug daugiau. Šios programos absolventai gaus bent asocijuotas lygis (ACMI) profesinių kvalifikacijų pripažinimo, arba su 3 metų praktinio vadovavimo patirtį visą valstybės lygiu (MCMI), atsižvelgiant į atskirų mokėti metinį mokestį. Tuos, kurie gali pasiekti valstybės statusą, taip pat gali progresuoti diplomuotų Manager (CMgr) statusą.

&nbsp

Karjeros galimybės

MBA išlieka žinomiausių pasaulyje valdymo kvalifikaciją. Ji gali padėti jums, kad naujų darbo vietų, pagreitinti savo karjerą, parengti skatinimo, arba imtis didelę karjerą kaita. Galimybės yra neribotos. Naujausi absolventai dažnai grąžinti į jų kilmės šalių aukšto rango vadovaujančias pareigas (įskaitant generalinis direktorius ir vykdomasis direktorius). Arba absolventų pradėjo akademinės karjeros, verslo ir vadybos srityje, arba pradėjo atlikti tolesnius doktorantūros lygio studijų doktorantūros ar DBA kvalifikaciją.

Tačiau, tai ne dėl savo MBA, kuri atvers duris jums. Tai yra programos ir savo asmenines savybes, kad bus skirtumas, kuris yra, kodėl mes sujungia akademinės griežtai asmeninį budrumą bei asmeninio tobulėjimo mūsų MBA programą daugiausia dėmesio derinys.

Skiriamasis charakteristikos

MBA programos Studentai naudojasi visomis bendrinis Niukaslio verslo mokyklos magistrantūros patirties aspektus. Be to, visą laiką MBA programa turi skiriamųjų požymių, skaičius:

* Pagrindinius programos aspektus apima įvairių dalykų modulių, kurių dauguma yra unikalus Niukaslio Business School MBA programų rinkinį. MBA studentams dėstomas kaip atskira grupė studentų.


* Vadybos plėtros gyvenamosios ir vėliau gyvenamieji renginys, apimantis kokybinių tyrimų įgūdžiai yra bendri su visą darbo laiką MBA programa, todėl visą laiką MBA studentams galimybę susitikti ir mokytis kartu su savo britų kolegų, kurie Vietoje įdarbintas į Newcastle.


* Tarptautinių studijų misijos, kuri pastaruoju metu vyko Pietų Afrikoje ir Vidurio Europos vietose, pavyzdžiui,. Tai leidžia studentams aplankyti įvairių tarptautinių organizacijų. Studentai dalyvauja svečių paskaitos, kurios teikia groupwork ir pirminių tyrimų, kuriuose dalyvauja dalyvaujančių organizacijų.


* Studentai gali laisvai pasirinkti iš 16 parinktį moduliai, kurie leidžia jiems mokytis kartu su magistrantūros studentai iš įvairių specializuotų programų, mokyklos sąraše. Šios galimybės gali leisti MBA studentų atostogų pavadintas MBZ apdovanojimą, pvz MBA (finansai) arba MBA (rinkodaros), o ne bendrojo MBA kvalifikaciją.


* Kita vertus, studentai gali atlikti grupės konsultavimo projektą "organizacija" ir Niukaslio verslo mokykla kaip savo programos variantą, tokiu būdu leidžiant susipažinti su, ir dirbti su priimančiosios valstybės vietos organizavimas.


* Studentams tinkamas organizacines kontaktai, MBA turi alternatyva tradicinių magistro disertaciją, Darbo Remiantis veiksmų mokslinių tyrimų projekto.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Northumbria University, Newcastle Business School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą