Graduate Management Admission Test arba Part-time MBA programa Bostono koledžo siūlo darbo profesionalai lankstumą jiems reikia uždirbti laipsnį, o plečiant savo karjeros. Studentai taip pat gauti naudos iš galimybės taikyti tai, ką jie mokosi Programos tiesiogiai su jų darbu.

MBA programa & Fakultetas: Part-time MBA studentų BC dirbti bendradarbiaujant su tos pačios pasaulinės klasės mokslininkai ir mokytojai, kurie moko dieninių MBA programą. Studentai gali siekti koncentraciją, kad stato žinias, įgūdžius, ir rengia jums už naujų profesinių iššūkių tam tikroje srityje interesų.

Lankstus planavimas: Part-time MBA studentai gali pasirinkti iš lanksčių kursų variantų, įskaitant universitetų siūlomų 4:30 pm ir 7:00 val kursus ir pasirinkite grupę interneto klasių derinys.

MBA Studijų Pagalba: Kiekvienas pripažino MBZ kandidatas gauna atlygį už Išplėstinė nuolatinio kredito - a kiek galima sutaupyti laiko ir studijų sąskaita. Reikalavimus atitinkantys kandidatai gali būti tinkamos gauti už iki penkerių MBA kursuose (ne daugiau kaip 15 kreditų) ir santaupų už mokslą iki $ 24,180 (remiantis 2016-2017 studijų kursų) režimo. Prašome peržiūrėti mūsų akademinius išteklius tinklalapį išsamią informaciją apie Advanced nuolatinio kredito.

BC tinklas: Programa pritraukia įvairus motyvuotų specialistų iš energinga ir įvairių regiono verslo bendruomenei, padėti jums augti savo tinklą kaip jums sukurti ir išmokti naujų įgūdžių.

Karjera Rezultatai: Kaip BC MBA studentas, jums naudos iš prieigos prie tam skirtoje Karjera plėtros komanda, ir gali prisijungti su darbdaviais iš pirmaujančių firmų ir korporacijų besilankančių miesteliu.

ACADEMICS

Kaip Part-Time MBA studentas, jums plėtoti vadybinius, analitinius ir praktinius vadybos įgūdžius per stiprios rinkinį pagrindinių kursų, pabrėžiančius patirtinį mokymąsi baigus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Boston College Carroll School of Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date