Nanyango MBA (EMBA)

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Įgalinami kito generolo lyderiai

Neįtikėtinu tempu keičiant technologijas ir inovacijas pasaulio verslo aplinka, verslas ir vadovai turi būti judresni nei bet kada anksčiau.

„Nanyang EMBA“ yra transformacinė programa, skirta aukštos kvalifikacijos, didelio potencialo specialistams, kurie pripažįsta investavimo į save vertę neatsilikti nuo nuolat besikeičiančio verslo pasaulio.

Programa yra orientuota į pasirengimą jums atsirasti kylančių iššūkių ir galimybių. Be to, tai suteikia jums galimybę būti novatorišku pokyčių valdytoju valdant verslą šiame žlugdančiame amžiuje.

Gerai pritaikyta pristatyti naują mąstymą ir geriausią regiono patirtį, programa išplės savo požiūrį į strategiją ir lyderystę Azijos kontekste, tuo pačiu paruošdama jus tobulėti globalioje aplinkoje ir prisitaikyti prie kiekvienos naujos skaitmeninių pokyčių bangos.

EMBA Nanyang Technological University

Programos apžvalga

Nanyang EMBA yra transformacinė programa, suteikianti vyresniesiems vadovams galimybę klestėti ir sulaukti sėkmės sutrikimo amžiuje. Jos išsami pažangiausia ugdymo programa išskiriama iš trijų pagrindinių sričių:

Pasaulinė lyderystė

Nanyang EMBA programoje siūlomi unikalūs lyderystės moduliai, tokie kaip kultūrinis intelektas, judrus vadovavimas ir koučingas, yra skirti sukurti tokius reikalingus įgūdžius kaip strateginis mąstymas ir sugebėjimas valdyti tarpkultūrines organizacijas. Tokiu būdu mūsų programa padeda pasiruošti tapti pasauliniu lyderiu, kuris yra ne tik kultūringas ir nuovokus, bet ir galintis priimti efektyvius sprendimus, kad ir kur būtumėte.

Technologijos ir inovacijos

Būdama pasaulinio lygio verslo mokykla pirmaujančiame technologijų universitete, Nanyang verslo mokykla (NBS) yra išskirtinėje padėtyje, kad padėtų jums suvokti naujųjų technologijų poveikį verslo pasaulyje. Remiantis naujausiais NTU novatoriškų tyrimų centrų tyrimais, mokymo programoje tiriama, kaip automatizavimas, AI ir robotika sutrikdė verslą ir kaip šias priemones galite naudoti priimant geresnius sprendimus, vedant greitai ir įgyjant konkurencinį pranašumą.

Dinaminė Azija

Dėl didėjančios Azijos įtakos pasaulio ekonomikai šiandien ji yra dinamiška ir jaudinanti verslo vieta. Nanyang EMBA programa, pradedant ekonominiais klausimais ir kylančios rinkos strategijomis, išsamiai gilinasi į Azijos rinkas, kad suprastų, kas lemia regiono ekonominę sėkmę.

Mokymo programa pristatoma patirtinio mokymosi aplinkoje, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas tikriems verslo poreikiams ir į praktinį įgūdžių pritaikymą realiame pasaulyje įtrauktas programos parašas „Live Consultancy Project“ (LiNC).

NBS didžiuojasi galėdama pasiūlyti EMBA bendradarbiaudama su mūsų partnerėmis institucijomis, UC Berkeley ir Wharton, Pensilvanijos universiteto mokykla. Jūs dalyvausite tokiuose kursuose kaip „Technologijomis paremtos inovacijos ir sutrikimai“ UC Berkeley mieste, apsuptoje įkvepiančios Silicio slėnio atmosferos, ir dalyvausite pažangių finansų klausimais „Wharton“ korporacijos strategijos lygmenyje, garsėjančiame savo finansų srities žiniomis.

Kodėl Nanyang EMBA

Štai šešios įtikinamos priežastys, dėl kurių Nanyang EMBA bus kitas svarbus žingsnis jūsų karjeroje.

1. Pirmaujanti Azijos EMBA

„Financial Times Executive MBA“ reitinge 2019 m. Nanyang EMBA užėmė karjeros progreso Singapūre reitingą Nr. 1. Mes taip pat esame viena iš 10 geriausių Azijos EMBA programų.

2. Galingas tinklas

Pasinaudokite geriausios klasės pasauliniais aljansais su akademiniais ir pramonės partneriais bei pažangiausiais dėstytojais, puikiais fakultetais, kurie atstovauja šiandienos minties lyderiams globalios vadybos srityje, ir galimybe praturtinti savo profesinį tinklą kaip dalį NTU pasaulinės absolventų bendruomenės.

3. Ne visos darbo dienos formatas, tiesioginis poveikis

Programos ne visą darbo dieną, modulinis formatas leidžia jums paspartinti savo profesinį augimą, nekeliant karjeros. Tiesą sakant, jūs galėsite nedelsdami pritaikyti naują mąstymą, įrankius ir strategijas, kurias išmokote savo organizacijoje.

4. Novatoriška ir svarbi mokymo programa

Pasiekite aukštesnį vadovavimo lygį per novatoriškus kursus, tokius kaip „Ateities technologijos“, „Aktyvi lyderystė“ ir „Ateityje parengta įmonė“ bei „Skaitmeninė transformacija“, parengtus kartu su pagrindiniais akademiniais ir pramonės partneriais, siekiant išspręsti aktualiausias problemas, su kuriomis susiduria šiandienos verslo lyderiai.

5. Azijos įžvalgos, globalioji perspektyva

Užjūrio moduliai geriausiose partnerių institucijose, tokiose kaip UC Berkeley ir The Wharton School, siūlo retą kultūrinės įvairovės mokymosi aplinką, tuo pačiu gilindami savo supratimą apie globalią verslo aplinką iš Rytų ir Vakarų perspektyvų.

6. Mokymasis gyvai

Įgykite svarbių praktinių žinių ir patirties naudodamiesi „Live Industrial Consultancy Project“ (LiNC) - gyvo konsultavimo užduotimi, kurios tikslas - realaus gyvenimo iššūkis organizacijoje, kartu su įmonių vizitais, svečių pranešėjų įžvalgomis ir mokymuisi bendradarbiaujant su kolegomis.

Priėmimas

Priėmimo reikalavimai

Nanyang EMBA programa yra skirta išskirtiniams vyresniesiems vadovams, kurie turi ambicijų toliau tęsti savo didelę patirtį. Mūsų EMBA kohortos atspindi didelę profesinių profilių ir pramonės sričių įvairovę, kiekvienas pasirinktas dalyvis gali prisidėti prie diskusijų klasėje ir aktyvaus dalyvavimo, kad praturtintų tarpusavio mokymąsi.

  • Mažiausiai 8 metų darbo patirtis, ne mažiau kaip 5 metai vadovaujančių pareigų
  • Bakalauro laipsnis
  • Visiškai laisvai kalba tiek žodžiu, tiek raštu
  • TOEFL balas> 100 IBT arba IELTS balas> 6,5, jei anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, naudojama bakalauro lygmenyje

Karjeros plėtra

Dirbkite kartu su savimi savo kelionėje, norėdami realizuoti savo tikrąjį potencialą

Nesvarbu, ar esate karjeros kryžkelėje, siekiate pagerinti karjeros perspektyvas dabartinėje pramonės srityje, ar norite įgyvendinti svajonę būti savo viršininku, Magistrantūros studijų karjeros plėtros tarnyba (GSCDO) siūlo milžiniškus išteklius jūsų siekiams paremti.

Mes vertiname niuansus, aukas ir iššūkius, kaip užsidirbti MBA kaip užimtam dirbančiam specialistui. Taigi, mintyse sugalvojome suprojektuoti platų paslaugų spektrą. Šios paslaugos jums prieinamos nuo atvykimo į NBS, iki pat jūsų baigimo. Pagrindinės paslaugos yra išvardytos žemiau:

1: 1 karjeros ir lyderystės ugdymas

Jums bus naudinga talentingų patyrusių ir apmokytų trenerių komanda, pasirengusi įvairaus profesinio išsilavinimo studentams suteikti žinių ir įžvalgos, reikalingos žengiant kitą karjeros žingsnį.

Pramonės įžvalgos

GSCDO dirba karjeros konsultantų komanda, kuri suteiks jums pramonės įžvalgų ir praplės jūsų tinklą.

Karjeros įgūdžių dirbtuvės

Prisijunkite prie mūsų į įvairius karjeros seminarus, kurių tikslas - padėti jums sukurti unikalų asmeninį prekės ženklą, radikaliai pakeisti karjerą, naršyti po jūsų karjeros kelionę ir pan.

Renginiai ir galimybės

Įsitraukite į savo bendraamžius ir dalyvaukite daugelyje renginių, kuriuos visus metus rengia GSCDO. Šie renginiai taip pat yra puikus būdas išplėsti savo profesinį ratą, įgyti pramonės žinių ar tiesiog mėgautis bendraminčių, turinčių panašių ambicijų, kompanija.

Prieiga prie verslo tinklo

Bus dažna galimybė bendrauti su kolegomis, fakulteto nariais, kviestiniais profesoriais, turinčiais didelę vadybos patirtį. Jūs auginsite stiprų ir stabilų tinklą, kuris visą laiką čia, NBS, yra platus ir gilus.

Bakstelėkite į Alumni Network

NBS absolventų tinklas apima daugiau nei 90 šalių ir apima apie 50 000 absolventų. Pasinaudokite šios bendruomenės galybe susisiekdami su alumnais „LinkedIn“ arba per susitikimus, kuriuos organizuoja GSCDO. Daugelis yra patyrę įvairių sričių profesionalai, norintys jus globoti ir dalintis patirtimi NBS, kuri palengvino jų sėkmę.

Dalyvio patirtis

Nanyang EMBA yra ne tik išsilavinimas, bet ir naujas būdas galvoti apie tai, ką darote savo versle ar organizacijoje.

Bendraudami su pasaulinio lygio mokytojais ir kolegomis iš įvairių pramonės sričių, jums suteikiama galimybė gauti naujų idėjų ir novatoriškų būdų, kaip pritaikyti reikšmingus savo darbo pakeitimus.

Sukūrę lyderystės mąstyseną, galėsite numatyti iššūkius, pasinaudoti galimybėmis ir pasitelkti ryšius, kad padidintumėte savo organizaciją ir savo vertę naujoje ir besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Skaityti daugiau

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Skaityti mažiau
Singapūras , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau