Nanyang kolegos MBA

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

FMBA Nanyang Technological University

„Nanyang Fellows MBA“ yra išskirtinė dieninių studijų programa, skirta vyresniesiems vadovams iš viešojo sektoriaus, norintiems įgyti gilių globalių verslo žinių ir Azijos įžvalgų.

1998 m. Programą pradėjo dr. Tony Tan, tuometinis Singapūro ministro pirmininko pavaduotojas. Kiekvienais metais maža ir pasirinkta maždaug 25 dalyvių grupė iš viešojo sektoriaus visuose žemynuose prisijungia prie gilaus ir intensyvaus mokymosi kelionės programos.

Programos apžvalga

Vienerių metų trukmės programa, skirta vyresniesiems vadovams tiek iš viešojo, tiek iš privataus sektoriaus, „Nanyang Fellows MBA“ siūlo akademiškai griežtą mokymo programą, kurioje nagrinėjamos aktualiausios pasaulinės ekonomikos ir vadybos tendencijos bei lyderystės įsakymai, apimantys geriausius iš rytų ir vakarų. .

Programa derina įvairius akademinius metodus, kad užtikrintų interaktyvų ir nuodugnų mokymosi patyrimą. „Nanyang“ bendradarbiai mokosi per dinamiškas paskaitas, pagrindines sesijas su pramonės ir vyriausybės vadovais, individualius ir komandinius projektus, tarpusavio mokymąsi, užsienio keliones ir atvejo analizės metodą.

Harvardo verslo mokyklos sukurta atvejo analizės metodika yra plačiai naudojama vadovų švietime. Naudodamiesi šia metodika, „Nanyang Fellows“ sustiprina savo sprendimų priėmimo ir analitinius įgūdžius, nagrinėdami autentiškus verslo scenarijus ir gindami savo rekomendacijas grupei.

Tarptautinis formatas

Lyderystės kelionės metus dar labiau sustiprins tarptautinis programos segmentas. Išsamus mokymasis dviejose visame pasaulyje žinomose JAV įstaigose - Kalifornijos universitete, Berkeley ir Pensilvanijos universiteto „Wharton“ mokykloje - leidžia Nanyang kolegoms sujungti geriausią Rytų ir Vakarų patirtį. Jie išskiria „Nanyang“ kolegas ir suteikia jiems konkurencinį pranašumą, kad padidėtų jų strateginio valdymo ir lyderystės perspektyvos, užtikrintai keliant juos karjeros laiptais.

Kodėl Nanyang Fellows MBA

Gyvenamųjų namų programa JAV

Mokymasis prasideda Singapūre, Nanjano technologijos universitete, o vėliau tęsiasi dviejuose JAV universitetuose: UC Berkeley ir Pensilvanijos universiteto The Wharton mokykloje.

Užsienio verslo studijų misija

Pagrindinė mokymosi dalis vyksta užsienio valstybėje, vykdančioje užsienio verslo studijų misiją (BSM). BSM suteikia galimybę Nanyang kolegoms susieti teoriją su praktika, nagrinėjant konkrečią temą ar klausimą ir atliekant atvejo analizę pasirinktoje šalyje.

Verslo lyderystės seminarai

„Nanyang Fellows“ MBA programą sudaro verslo lyderystės seminarų ciklas, kurio metu dalyviai įgyja privilegijuotų žinių iš aukščiausių Azijos ir tarptautinių vadovų bei verslo ir vyriausybės vadovų patirties per uždarų durų dialogą.

Tiesioginis konsultavimo projektas (LINC)

„Nanyang Fellows MBA“ akmuo yra dalyvių dalyvavimas LiNC; konsultacinis projektas pritaikyti tai, ko jie išmoko realaus pasaulio verslo problemai spręsti. Vadovaudamiesi patyrusiais dėstytojais ir pritaikydami viską, ko jie išmoko programos metu, dalyviai veiktų kaip konsultantai ar srities ekspertai, siekdami išspręsti pramonės projekte nurodytas problemas, kaupdami galutinę ataskaitą ir pristatymą rėmėjai bendrovei. Pasinaudodami tokia patirtinio mokymosi galimybe, dalyviai galėtų sustiprinti savo mokymąsi pasinaudodami praktinėmis galimybėmis.

Visą gyvenimą trunkančios obligacijos

Pasibaigus nelengvai kelionei, „Nanyang Fellow“ apdovanojamas tvirtu koncepciniu pagrindu ir praktinėmis žiniomis apie verslo modelius, apimančius geriausią rytų ir vakarų verslo praktiką, jautrią verslo santykių kultūrinei įvairovei globalioje aplinkoje. Taip pat užmegzsi ilgalaikę draugystę su kitais ryškiais ir dinamiškais lyderiais tiek iš išsivysčiusių, tiek iš kylančios ekonomikos šalių.

Priėmimas

„Nanyang Fellows“ MBA programa pritraukia tik aukščiausius talentus. Taigi, mes labai išrankūs, pasirinkdami asmenis dalyvauti šioje programoje. Ieškodami lyderystės galimybių, stiprių akademinių galimybių ir gerų asmeninių savybių (etikos, sąžiningumo ir socialinės atsakomybės), mes taip pat stengiamės užtikrinti gerą fonų įvairovę, kad padidintume šios programos turtingumą.

Priėmimo sąlygos

  • Geras bakalauro laipsnis
  • Bent 8 metų vadovavimo ar vyresnioji profesinė patirtis
  • Įrodytas sklandumas anglų kalba ir geras TOEFL arba IELTS balas (tarptautiniams pareiškėjams, kurių mokymo vidurkis nebuvo anglų kalba aukštojoje mokykloje)
  • Jūsų organizacijos generalinio direktoriaus ar atitinkamo ekvivalento rekomendacija

Interviu

Atrinkti kandidatai bus pakviesti pokalbiui dėl priėmimo. Pokalbis gali būti vykdomas internetu arba universiteto miestelyje. Šis interviu padės mums geriau suprasti jūsų prašymą ir įvertinti jūsų tinkamumą programai.

Lyderystės potencialas

„Nanyang Fellows“ MBA programa skirta būsimiems lyderiams, ir mes norime užtikrinti, kad visi dalyviai įrodytų lyderystės galimybes. Mes atidžiai įvertinsime jūsų lyderystės potencialą per jūsų paraiškos esė, teisėjų parodymus ir pokalbio rezultatus.

Stiprūs akademiniai gebėjimai

Mes ieškome kandidatų, turinčių tvirtus akademinius rezultatus, nes intelektiniai šios programos reikalavimai yra griežti ir reikalauja puikių analitinių sugebėjimų bei gerų bendravimo įgūdžių. Be gerų akademinių įrašų, mes taip pat atsižvelgsime į jūsų GMAT (jei yra) ir TOEFL balus, kad įvertintumėte jūsų akademinius sugebėjimus.

Charakteris ir asmeninės savybės

Kaip būsimas vadovas mes tikimės iš jūsų aukščiausio lygio asmenybės neliečiamybės ir charakterio. Mokydamiesi ir glaudžiai bendradarbiaudami su kitais kolegomis, tikimės savitarpio pagarbos ir pilietiškumo savybių bei tikro noro dalytis ir prisidėti prie bendruomenės palaikymo ir bendradarbiavimo, puoselėjant bendraamžę ir plėtojant draugystę bei geranoriškumą.

Dalyvių patirtis

„Nanyang Fellows“ dieninė MBA programa yra sveikintinas sabatas užimtiems vadovams, kurie imasi vienerių metų atostogų, kad apmąstytų, atjaunintų ir pradėtų intensyvią, tačiau praturtinančią mokymosi kelionę.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Skaityti daugiau

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Skaityti mažiau
Singapūras , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau