Apie Nanyang Profesinė MBA

Skubus rezultatai. Ilgalaikį poveikį. Nėra prastovos.

Nanyang Profesionalus MBA (PMBA) yra pirmasis-of-jos natūra programa Azijoje specialiai sukurtas spręsti reikli grafiką dieninio darbo profesionalai. Jo unikalus ne visą darbo dieną formatas leidžia gauti pasaulinio lygio MBA iš Nanyang Technological University be kompromiso savo darbo ir šeimos įsipareigojimus.

Nanyang Profesinė MBA

Nanyang PMBA apima karjeros draugiškas 18 mėnesių tvarkaraštį patogiai pristatyti prieinamoje vietoje Singapūre. Bendras palengvino, C-lygio vadovai, programa bus ne tik tobulinti savo verslo ir vadybos žinias - jis suteikia praturtinanti patirtis, kad bus paversti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Įgyti gilias, praktiškas, realaus pasaulio įžvalgas

Teorija yra svarbus, tačiau taip yra taikymas. Pabrėžiant tiek suprasti ir taikyti naujausias verslo įrankiai, Nanyang PMBA suteikia jums padidinti savo profesinę veiklą. Paskaitos derinamos su konkrečių atvejų tyrimus, taikomų projektams ir modeliavimas padėti jums kurti ir įgyvendinti idėjas, kurios meta iššūkį verslo konvencijas ir sukurti daugiau vertės per savo organizaciją.

Laikantis mūsų įsipareigojimas realaus pasaulio EEE, kviečiame, C-lygio vadovai bendrai palengvinti pasirinktus modulius, ugdyti savo didelę verslo patirtį visoje įvairių pramonės šakų.

Programos struktūra

Mūsų PMBA programa priima holistinį požiūrį, kad jūs galite kreiptis į savo konkrečius verslo kontekstuose. Ji apima integruotą mokymosi ir tyrinėjimo procesą, organizuotu per tris pagrindines sritis - Verslo pagrindai, strateginis įžvalgas ir patirtinio mokymosi. Tai leidžia sistemingai bendradarbiauti su sudėtingų įvairiais klausimais.

 • Verslo pagrindai - Išsamus dėmesys į pagrindinius verslo koncepcijos sustiprinti savo supratimą apie kritines verslo funkcijų, geriausios praktikos ir valdymo principų.
 • Strateginiai Įžvalgos - Šiame segmente, išmokti kurti ir pritaikyti verslo strategijas, siekiant patenkinti nuolat kintančius rinkos sąlygas.
 • Patirtinio mokymosi - Įgyti praktinių žinių ir realaus pasaulio patirtį per hands-on modulių, skirtų aprūpinti jums serijos ne tik su pagrindinių kompetencijų, bet ir minkštųjų įgūdžių, kurie yra svarbūs efektyviai vadovauti dinamiškoje, daugiakultūrėje kontekste.

neįvykdyti fakultetas

Dalyviai Nanyang verslo mokykla Mokosi iš daugiau nei 160 patyrusių fakulteto nariai iš visos 30 tautybių. Šie fakulteto nariai yra aukščiausios akademikai, verslo patarėjų ir mokslininkų savo atitinkamose srityse su daktarų iš pirmaujančių universitetų. Jie apima profesorius Vijay Sethi, apdovanotas geriausių pasaulyje verslo profesorius 2013 metais "Economist Intelligence Unit".

Karjeros Pagalba

Patyręs komanda mūsų Aukštųjų studijų Karjeros biuro (GSCDO) dirba vienas ant vieno su kiekvienu MBA dalyvis suplanuoti konkrečius karjeros tikslų. Tada, siekiant užtikrinti jūsų tikslai realizuojami per realų laikotarpį, jie padės jums per sukurti individualų karjeros vystymo strategiją procese. Su asmeninį instruktavimas iš mūsų GSCDO komanda, galite:

 • Parengti aiškias karjeros tikslų.
 • Suprasti ir naršyti į darbo rinką kraštovaizdį.
 • Tinklo strategiškai su įvairiais pramonės specialistų.
 • Sverto nuo jūsų asmeninių vertės pasiūlymas.
 • Bakstelėkite į atitinkamų darbo vietų.

Priėmimo sąlygos

 • Bakalauro laipsnis
 • Ne mažiau kaip 2 metų darbo patirtį
 • Konkurencinė GMAT ar GRE rezultatas
 • TOEFL rezultatas> 100IBT> 600 PBT arba IELTS> 6,5, jei anglų kalba nėra dėstoma vidutinio naudojami bakalauro lygio
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Nanyang Business School, NTU Singapore »

Šis kursas yra Campus based
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
65,000 SGD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date