Apie Nanyang EMBA

Nanyang Executive MBA yra skirtas vyresniųjų vadovų, kurie siekia pagerinti savo vadovavimo gebėjimus nenutraukiant savo karjerą ir teigiamai prisidėti prie jų įmonių ir visuomenės, kaip visumos.

Nanyang, kursų, mokyklų

Kodėl Nanyang, kursų, mokyklų

Dalyviai gali pasirinkti iš kelių pramonės takelius specializuotis:

  • Bendroji vadyba
  • Aviacijos ir oro transportas
  • svetingumas valdymas

Dalyviai įgyja tarptautinį sąlyčio per užjūrio modulių, kurie apima bent du žemynus, priklausomai nuo kelio jie pasirinks, o naudos iš unikaliai Azijos mokymo programą, kad susiedamas Rytų ir Vakarų verslo principus.

Programa pritraukia likusius dalyvius iš Azijoje, Europoje, Afrikoje, JAV ir Artimuosiuose Rytuose, kuris pasigirti nelai vyresniųjų vadovų pareigas, ir apsvarstyti daugybę sluoksnių, sektorius ir tautybių.

Jums bus mokomi pagal vieną iš regiono labiausiai patyrusių verslo fakulteto ir jums bus naudinga iš mūsų tvirtą tinklą pasaulio universitetais ir mokymosi įstaigose.

Reitingas

"Financial Times" MBA Reitingas 2016

  • Reitingą 18-ąją pasaulyje

Bendroji vadyba

Bendrasis valdymas kelio adresai gyvybiškai verslo funkcijas, tokias kaip įmonių finansų, žmogiškųjų išteklių strategiją, vertinimo įmonių ir analizė, įmonių susijungimai ir įsigijimai, operacijų, Azijos vadovavimo principų ir verslo strategy.This trasa apima gyvenamųjų modulių dviejų iš prestižiškiausių JAV universitetų : Vartono verslo mokykla Pensilvanijos universitetas ir Kalifornijos universitetas Berklyje.

Aviacijos ir oro transportas

Aviacijos ir oro transportas valdymo trasa siūlo griežtą bendrą valdymo sistemą ir galingas įžvalgų iš žymiausių pasaulio pramonės lyderiai.

Be pagrindinių modulių NTU Singapūro universitete, dalyviai dalyvaus dviejų savaičių segmente IATA mokymo ir plėtros institute Ženevoje, Šveicarijoje, kur jie analizuoti karšto lova problemas su kuriomis susiduria pramonė, kaip antai aviacijos teisė, oro strateginio valdymo ir aviacijos saugumas ir apsauga.

svetingumas valdymas

Nanyang verslo mokykla ir Kornelio universiteto mokykla viešbučių administravimo sujungė jėgas, kad sukurti svetingumo vadybos takelį Nanyang MBA programos skirta vyresniųjų specialistų svetingumo industrijos.

Be kursinių ne NTU ir Kornelio dalyviai taip pat gali gilinti savo supratimą apie tvarius verslo modelių, įmonių strategijos ir sprendimų priėmimo principų lankyti pasirenkamą modulį Wharton School of Business.

Live Pramonės Konsultacijos (LINC) Projekto

Be šios ugdymo bendradarbiaujant rėmėjas įmonių ir Nanyang EMBA programą, dalyviai dirba grupėmis ir imtis gyvų strateginio konsultavimo projektą. Dalyviai Mentored žinomų minties lyderiai ir verslo Trailblazers nuo 9 mėnesių konsultavimo projekto pagaląsti savo sprendimų priėmimo ir vadovavimo įgūdžius.

Vedantis didelį poveikį Komandos

Tai pertvarkos 3 dienų programa yra skirta plėtoti dalyvių lyderystės bendravimo įgūdžius esminius šiandienos pasaulio verslo aplinkos, ir sutelkti dėmesį į autentiškumą, įtikinėjimo ir propagavimą.

Priėmimo sąlygos

  • Išskirtinė vadybininkas su 8 metų patirtį minimumo, įskaitant 5 metus iš vadovų vaidmenį
  • Stiprus karjeros ir įrodyta, ambicijų sėkmingai
  • Neįvykdyti pramonės konkrečių patirtis aviacijos ir svetingumo takelius
  • Bakalauro laipsnį iš pripažintame universitete arba profesinių kvalifikacijų
  • Gerai mokėti anglų kalbą
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Nanyang Business School, NTU Singapore »

Šis kursas yra Campus based
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date