Moduliniai MBA

&nbsp

Moduliniai MBA programa Lagosas verslo mokykla yra intensyvi programa, skirta užimtiems profesionalams, ieškantiems kokybės vadybos išsilavinimą, kuris apjungia lankstumo su stipriu mokslo fone.


Mes pripažįstame, kad šiandienos darbdaviai turi vadovus su įvairių įgūdžių, MBA suteikia, todėl mūsų bendrojo valdymo perspektyva užtikrina reikiamą pasiruošimą savo sėkmingą perėjimo prie aukštesnio lygio atsakomybę.


Mes padarėme mūsų mokymas labiau prieinamas specialistų ir ne Nigerija, todėl jūs galite likti savo darbą, o užsidirbti savo MBA laipsnį. Iš Modular Executive MBA programos struktūra taip pat leidžia dalyviams iš karto taikyti naują gyvenimą į savo darbą, todėl galima neišmatuojamą vertę organizacijoms.


Ši programa taip pat suteikia papildomų privalumų didinant supratimą apie verslą per unikalios konsultavimo projektus padaryti vietos ir tarptautiniu modulis siūlo mūsų instituciniais partneriais Azijoje, Europoje ir Amerikoje. Šiuolaikinės darbo vietų įgūdžiai yra sukurta ir naujų žinių įgijo patenkinti esamus ir būsimus organizacinius poreikius.


Programa yra suskirstyta į dvi akademinių sesijų. Kiekvienos sesijos prasideda rugsėjį ir tęsis iki liepos. Akademinis darbas bus atliekamas šešių modulių lokaliai ir vienas užsienio modulis per dvejų metų laikotarpį.

Informacija posėdžiai


Vizitas į Lagosas verslo mokykla, Visos Afrikos universitetas yra sveikintinas darbo valandomis. Periodiniai informaciniai renginiai taip pat vyksta šeštadieniais mokyklos.Tuo informacinių sesijų, jums bus suteikta išsami informacija apie Moduliniai Executive MBA programos ir LBS aplinkai .. 

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date