moduliniai MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Moduliniai MBA

&nbsp

Moduliniai MBA programa Lagosas verslo mokykla yra intensyvi programa, skirta užimtiems profesionalams, ieškantiems kokybės vadybos išsilavinimą, kuris apjungia lankstumo su stipriu mokslo fone.


Mes pripažįstame, kad šiandienos darbdaviai turi vadovus su įvairių įgūdžių, MBA suteikia, todėl mūsų bendrojo valdymo perspektyva užtikrina reikiamą pasiruošimą savo sėkmingą perėjimo prie aukštesnio lygio atsakomybę.


Mes padarėme mūsų mokymas labiau prieinamas specialistų ir ne Nigerija, todėl jūs galite likti savo darbą, o užsidirbti savo MBA laipsnį. Iš Modular Executive MBA programos struktūra taip pat leidžia dalyviams iš karto taikyti naują gyvenimą į savo darbą, todėl galima neišmatuojamą vertę organizacijoms.


Ši programa taip pat suteikia papildomų privalumų didinant supratimą apie verslą per unikalios konsultavimo projektus padaryti vietos ir tarptautiniu modulis siūlo mūsų instituciniais partneriais Azijoje, Europoje ir Amerikoje. Šiuolaikinės darbo vietų įgūdžiai yra sukurta ir naujų žinių įgijo patenkinti esamus ir būsimus organizacinius poreikius.


Programa yra suskirstyta į dvi akademinių sesijų. Kiekvienos sesijos prasideda rugsėjį ir tęsis iki liepos. Akademinis darbas bus atliekamas šešių modulių lokaliai ir vienas užsienio modulis per dvejų metų laikotarpį.

Informacija posėdžiai


Vizitas į Lagosas verslo mokykla, Visos Afrikos universitetas yra sveikintinas darbo valandomis. Periodiniai informaciniai renginiai taip pat vyksta šeštadieniais mokyklos.Tuo informacinių sesijų, jums bus suteikta išsami informacija apie Moduliniai Executive MBA programos ir LBS aplinkai .. 

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2013

Apie mokyklą

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Niger ... Skaityti daugiau

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Nigeria and Africa at large. We strive to be a world-class business school which will have a significant impact on the practice of management. Skaityti mažiau