Modulinė MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

Su „ Modular Executive MBA“ galite sukurti savo MBA. Tyrimas, dirbant ir dirbdami su savo ambicijomis. Pasirinkite MBA pavadinimą su visa MBA arba sekite vieną ar kelis modulius, kad galėtumėte greitai atnaujinti savo žinias.

Nepriklausomai nuo to, kokį takelį pasirinksite, „Nyenrode“ Modulinė vykdomoji MBA dirbs savo asmeniniame ir profesiniame augime ir išliks kontroliuojama.

Sukurkite savo MBA

Galite sekti vieną ar kelis modulius, suteikdami jums galimybę pasirinkti iš trijų specializuotų specializacijų. Priklausomai nuo jūsų susidomėjimo, laiko investicijų ir ambicijų, galite pasirinkti:

 • Pilnas MBA (susidedantis iš mažiausiai 2 specializacijos modulių, 6 pagrindiniai moduliai, tarptautinė studijų kelionė ir magistro darbas)
 • vienas ar keli atskiri jūsų noro moduliai
 • Asmeninė ir lanksti MBA
 • Konfigūruokite savo MBA, kuriame yra 10 modulių
 • Ypatingas dėmesys skiriamas asmeniniam ir profesiniam augimui

Dainos

Mūsų modulinė MBA reiškia, kad esate vairuotojo sėdynėje. Galite pasirinkti iš žemiau pateiktų modulių, kad sukurtumėte savo pačių MBA programą, atitinkančią jūsų konkrečius reikalavimus ir tikslus.

Patikrinkite, kurie moduliai tinka jūsų situacijai, kad galėtumėte kuo geriau pasinaudoti savo MBA studijomis.

Mes suteikiame jums daug galimybių: galite sekti vieną modulį, sukrauti kelis modulius arba užpildyti dešimt iš jų, kad sukurtumėte pilną MBA *. Nedvejodami susisiekite su mūsų programos patarėjais, kad aptartumėte, kaip galime patenkinti jūsų poreikius.

* Taikomi tam tikri reikalavimai

Kodėl verslo verslui MBA

Skaitmeninis vadovavimas

Ar kasdien dirbate drąsioje aplinkoje su griežtais terminais, įvairiais departamentų interesais ir ribotais biudžetais? Jūs nesate vienintelis. IT poveikis organizacijoms yra didelis ir didėja. Ji surenka daug investicijų, tačiau ne visada duoda norimų rezultatų, o organizaciniai plėtros procesai dažnai yra ilgi ir sudėtingi. Tačiau IT taip pat leidžia kurti naujas organizacines struktūras ir verslo modelius; plėtoti tinklus su partneriais, glaudžiau susieti, interaktyvų ryšį su klientais ir mažiau hierarchinių sluoksnių įmonėse.

IT nebėra atskiras padalinys, bet yra organizacijos strategijos dalis, todėl reikalauja lyderystės ir verslumo, kad galėtų likti prieš varžybas. Ar perkeliate atotrūkį tarp IT ir verslo, užtikrindami sėkmingą ateitį?

Modulinė verslo MBA MBA

Modulinė verslo MBA MBA

 • 6 pagrindiniai moduliai
 • 2 specializacijos moduliai
 • 1 tarptautinė studijų kelionė
 • disertacija

Taip pat galima sekti vieną ar kelis modulius atskirai.

Kodėl maistas turi MBA

Maisto sektoriui kyla daug iššūkių. Per 80 metų mūsų planetoje bus 11 milijardų žmonių. Dabartiniai skaičiai rodo, kad daugiau nei pusė jų kovoja už pakankamai maisto. Pasaulis reikalauja tvaraus atsakymo į šią nėščią problemą, o maisto sektoriaus įmonės turi vadovauti. Maisto grandinėje yra nuolatinė tendencija, kai klientas vis dažniau diktuoja, kas vyksta. Tuo pačiu metu technologinė pažanga vyksta greičiu. Šie pakeitimai suteikia galimybių, bet taip pat gali panaikinti valdančią sistemą.

„Nyenrode“ modulinėje „Executive MBA“ maiste

Norėdami tai pasiekti, mes ne tik renkame vadybininkus, verslininkus ir valdybos narius iš (žemės ūkio) maisto ir horizontų sektorių - kviečiame visą grandinę: nuo žemės ūkio iki perdirbimo / gamybos iki mažmeninės prekybos, įskaitant nepakeičiamus grandinės partnerius, tokius kaip komunalinių paslaugų sektorius, pinigų skolintojai / investuotojai ir transportas.

Maisto modulinė MBA

 • 6 pagrindiniai moduliai
 • 2 specializacijos moduliai
 • 1 tarptautinė studijų kelionė
 • disertacija

Taip pat galima sekti vieną ar kelis modulius atskirai.

Kodėl viešasis MBA

Klimato aplinkoje, kur vis daugiau užduočių pereina nuo vyriausybės prie privačių šalių, jūsų gebėjimas bendradarbiauti yra vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių. Jūs dirbate aplinkoje, kurioje susirenka viešosios ir privačios šalys, pvz., Ligoninės, pastatai ir komunalinės įmonės ar nevyriausybinės organizacijos. Tam reikia stiprių vadovavimo ir verslumo įgūdžių. Mes iššūkis jums nuolat kurti situacijas, kurios skatina jus toliau vystytis.

Šioje MBA mes sutelkiame dėmesį į kultūrinių skirtumų tarp viešojo ir privačiojo sektorių. Užtikriname, kad turėtumėte naujausias žinias apie jūsų srities pokyčius ir suteikiate galimybę tapti dar stipresne daugelio viešojo ir privataus sektoriaus suinteresuotųjų šalių jungtis.

Atkreipkite dėmesį, kad takelis Viešas

Modulinė magistro MBA viešojoje mokykloje

 • 6 pagrindiniai moduliai
 • 2 specializacijos moduliai
 • 1 tarptautinė studijų kelionė
 • disertacija

Taip pat galima sekti vieną ar kelis modulius atskirai.

Turinys

Kaip tai veikia?

 • „Nyenrode“ modulinė vykdomoji MBA programa susideda iš 10 modulių, galite sekti kiekvieną modulį atskirai
 • Pasirinkite modulį, atitinkantį jūsų darbo liniją
 • Pasirinkite, kuris takelis jums geriausiai tinka: Verslas
 • Sėkmingai baigę modulį, gausite sertifikatą
 • Norėdami gauti savo MBA laipsnį, turite užpildyti bent 2 specializacijos modulius, 6 pagrindinius modulius, tarptautinę kelionę ir magistro darbus.

Šeši pagrindiniai moduliai

 • Pokyčių valdymas ir organizacinė plėtra
 • Verslo procesai ir technologijos
 • Rizika ir finansai
 • Rinka, teisė ir etika
 • Lyderystė ir bendradarbiavimas
 • Skaitmeninė strategija ir transformacija

Specializacijos moduliai

Kiekviename takelyje siūlome papildomus specializacijos modulius. Pasirinkite Jums tinkamiausius modulius, kad suteiktumėte daugiau MBA dėmesio.

Tarptautinė studijų kelionė

Tarptautinė kelionė - tai modulis, skirtas konkrečiai globalizacijai ir jos keliamiems iššūkiams. Mes tvirtai tikime, kad MBA programai, kuri orientuota į dalyvių vadovavimo įgūdžių stiprinimą, reikia tarptautinio komponento, kuris būtų mokymo programos dalis.

Todėl šio modulio naudojimas yra privalomas, jei studijuojate visą MBA.

Disertacija

Baigę savo magistrantūros studijų programą baigiate disertaciją. Jūs pasirenkate savo praktinio valdymo problemą, kurią paversite mokslinių tyrimų pasiūlymu. Tyrimo rezultatus išversti į praktinius patarimus savo organizacijai.

Priėmimas

Kam?

Kad galėtumėte naudotis mūsų moduline Executive MBA programa, jums reikia:

 • ne mažiau kaip 5 metų darbo (kaip bendrojo) vadovo darbo patirtis arba įtakinga / strateginė padėtis
 • minimalus bakalauro darbo ir (arba) išsilavinimo lygis
 • ryšys su vieno iš takelių darbo lauku („Business“)
 • pakankamai anglų kalbos žinių

Paraiška

Ar atitinka reikalavimus ir ar esate pasirengę pradėti savo MBA programą su mumis? Taikykite dabar. Gavę paraišką, atsiųsime jums el. Laišką, kuriame bus aprašyta, ką reikia užpildyti jūsų registraciją.

Priėmimo tvarka

Norint pradėti apdoroti jūsų paraišką, mums reikia šių dokumentų:

 • Gyvenimo aprašymas
 • Motyvacinis laiškas
 • Prašymo forma
 • Aukščiausio lygio diplomo kopija

Interviu

Remdamiesi savo dokumentais, būsite pakviesti į pokalbį. Tai gali vykti „Nyenrode“ arba „Skype“. Šio susitikimo metu aptariame jūsų motyvaciją ir abipusius lūkesčius. Po šio susitikimo nuspręsime, ar tenkinate reikalavimus.

Jei turite klausimų apie paraiškos pateikimo procesą, prašome susisiekti su mumis.

Asmeniniai patarimai

Asmeninės konsultacijos metu mes žiūrime į jūsų situaciją ir kokiu maršrutu geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Patarėjai, suprasdami savo darbo patirtį, asmenybę, motyvaciją ir gebėjimą apmąstyti save, gali geriau padėti planuoti savo studijas.

Kokios yra išlaidos?

Jūsų investicijos į modulius yra 6 395 EUR. Tačiau yra keletas išimčių. Modulis „Lyderystė ir bendradarbiavimas“ kainuoja 7,595 €, tarptautinė studijų kelionė kainuoja 4,595 € *, o baigiamojo darbo modulis kainuoja 7 995 €. Visi MBA moduliai yra atleisti nuo PVM, o kaina apima prieigą prie visų „Nyenrode“ fizinių ir virtualių studentų galimybių, taip pat maisto ir gėrimų kursų dienomis. Viešbučio apgyvendinimas neįskaičiuotas į kainą ir gali būti rezervuojamas atskirai.

* Ši suma gali skirtis priklausomai nuo kelionės tikslo ir trukmės.

Visos sumos ir terminai yra orientaciniai (išskyrus papildomas išlaidas, jei nenurodyta kitaip) ir periodiškai keičiamos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, ... Skaityti daugiau

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, practical relevance, and personal development. At Nyenrode, you learn to debate, convince and translate theory into practice. Nyenrode is the only private university in the Netherlands, founded in 1946 by business and for business. We have always been internationally oriented. Nyenrode is located in two iconic locations: Amsterdam and Breukelen. Skaityti mažiau