Meistras verslo administravimo MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Efektyviam valdymui reikia plačių valdymo žinių ir specialistų įgūdžių derinio. " The Economist MBA 2017" įsitvirtinęs pirmaujančiame 100 pasaulio šalių, mūsų MBA gali būti studijuojamas visą darbo dieną ištisus metus arba ne visą darbo dieną per 2-4 metus.

Ją sudaro pagrindiniai dalykai, pasirenkami moduliai ir individualus arba grupinio valdymo projektas . Pagrindiniai moduliai užtikrina, kad studijuojate svarbiausias valdymo sritis, o pasirinktiniai moduliai ir valdymo projektas leidžia jums remtis šiomis pagrindinėmis sritimis ir pritaikyti savo versiją Notingemo MBA.

Mes siekiame:

 • pagerinti savo vadovavimo galimybes ir įgūdžius
 • Sukurkite savo praktinę vadovavimo kompetenciją, bendradarbiaudami su verslu
 • skatinti kūrybinį ir verslinį požiūrį į problemų sprendimą
 • plėtoti savo supratimą apie atsakingą ir tvarią verslo praktiką
 • ugdydama tarptautinę perspektyvą per mokymą, komandinį darbą ir užsienio verslo vizitų galimybes

Sužinoti daugiau.

Kurso informacija

Jūs atliksite pagrindinių modulių, skirtų plėtoti savo valdymo žinias ir įgūdžius. Pasirinktiniai moduliai leidžia jums sutelkti dėmesį į konkretesnius dalykus pagal jūsų interesus ir karjeros reikalavimus.

Ši programa apima darbą su kursų nariais iš įvairių pramonės ir verslo sričių. Juo siekiama pagerinti savo sprendimų priėmimo gebėjimus ir pagaminti aukščiausios kokybės vadovus.

Jūs galite mokytis daugiau nei vienerius metus visą darbo dieną arba pritaikyti MBA aplink jūsų asmeninius ir profesinius įsipareigojimus, studijuodami ne visą darbo dieną nuo dvejų iki ketverių metų. Tačiau studijuojate, jūs paimsite tuos pagrindinius modulius ir galėsite pasirinkti iš visų variantų. Moduliai paprastai siūlomi dienos metu ir vakare kiekvienais metais, turint keletą intensyvių variantų per savaitę.

Paskutinis MBA etapas apima individualų arba grupinio valdymo projektą su atskira ataskaita.

Vertinimas

Pasibaigus atitinkamam semestrui, jums bus įvertintas kursų ir / arba dviejų valandų egzamino derinys.

Patekimo reikalavimai

2: 1 (arba tarptautinis ekvivalentas) bet kurioje disciplinoje; taip pat gali būti svarstomos atitinkamos profesinės kvalifikacijos

Bent 3-5 metų darbo patirtis su vadovavimo aspektu, pageidautina, kai baigsite studijas

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 7,0 (ne mažiau kaip 6,0 bet kuriame elemente)

Karjera

Mūsų MBA yra puiki platforma karjeros stiprinimui, karjeros pokyčiams ar verslui.

Aukštojo mokslo miestai apima:

 • vadybos konsultacijos
 • finansai ir apskaita
 • Žmogiškieji ištekliai
 • rinkodara / pardavimas
 • Informacinės technologijos
 • operacijos ir logistika

Įmonės ir organizacijos, kurias baigėme mūsų absolventai, yra "Accenture", "Apple", "Bosch", "Credit Suisse", "Deloitte", "EY", "Fidelity Bank", "HSBC", "Raudonojo kryžiaus" ir "Santander Group".

Antrosios pakopos karjeros komanda

MBA studentai gauna paramą iš mūsų magistro karjeros komandos , kuri padės jums ištirti savo karjeros galimybes ir plėtoti savo ateities karjeros planus. MBA asmeninės ir profesinės raidos programa apima karjeros plėtros ir kompetencijos ugdymo veiklą, kurią papildo individualios karjeros konsultacijos ir tinklo renginiai.

Per savo akademinių studijų ir karjeros paramos pasiūlymą MBA suteikia puikią karjeros stiprinimo, karjeros ar verslo veiklos platformą.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... Skaityti daugiau

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. Skaityti mažiau

Akreditacijos