Meistras verslo administravimo (MBA) apskaitos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveiki atvykę į vienintelę "North Jersey" programą, kuria tiek verslo, tiek apskaitos akreditacija iš asociacijos, kuri tęsia pažangias kolegines verslo mokyklas.

Mūsų absolventai yra sėkmingi vadovai didelėse tarptautinėse korporacijose, partneriai pagrindinėse CPA firmose ir partnerių ar pareigūnų valdymas privačiose įmonėse.

Mūsų programa sujungia stiprią pagrindinę ugdymo programą su pasirenkamaisiais dalykais, leidžiančius jums nustatyti savo kelią, ir mes ją supaprastiname iki 40 kreditų. Mes taip pat sveikiname tiek pilnas, tiek ir neakivaizdines studijas ir siūlome nedideles ir lanksčias klases universitetuose ir internetu, kad atitiktų jūsų tvarkaraštį.

Mokymo planas

Jūs įgysite patikimą išsilavinimą apskaitos srityje, bet ir ieškosite kitų verslo sričių.

Kreipdamiesi dėmesiu į etikos principu pagrįstą švietimą, mūsų MBA prasideda pagrindine mokymo programa, apimančia ekonomiką, elgsenos ir kiekybinius mokslus ir funkcines verslo sritis.

Programos pabaigoje turėsite galimybę pritaikyti įgytas žinias ir konsultuotis su faktiniu klientu mūsų MBA konsultacijų kursu.

Tikėtis mažų klasių dydžių ir dinamiškų paskaitų bei diskusijų su fakulteto ir pramonės specialistais. Daugelis mūsų studentų, svečių dėstytojų ir papildomų fakultetų yra iš Niujorko metro srities pirmaujančių kompanijų, kiekvieną pamoką pristatydami savo unikalias perspektyvas ir kompetencijos sritis.

Programos fakultetas

Daugelis mūsų visą darbo dieną dirbančių fakultetų dalyvavo aukštojo mokslo laipsnio doktorantūroje. programas ir yra paklausūs kaip dėstytojai, konsultantai ir žiniasklaidos ekspertai. Stillmano mokyklos fakultetas teikia akademinę patirtį, kuriai būdingas aukštas fakulteto ir studentų įsitraukimas, dažnai bendradarbiaujant su moksleiviais mokslinių tyrimų ir kitais projektais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School w ... Skaityti daugiau

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School was the first private business school in New Jersey to earn accreditation from the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). More than 60 years later, the School continues to maintain professional accreditation from AACSB and is the only school in northern New Jersey with both business and accounting accreditation. Skaityti mažiau