Oficialus aprašymas

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių valdymas (Dieninės MBA programa)

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių valdymas yra nustatyta remiantis Kolegijos poreikį sustiprinti HR profesiją ir suteikti studentams šiek tiek, kaip pagrindinės veiklos kryptys yra integruota sėkmingų organizacijų skristi. Jos tikslas yra suteikti savo studentams tvirtą, gerai suapvalinti išsilavinimą HR srityje, akcentuojant komandos formavimo ir pasaulinę perspektyvą. Su ateinančiu globalizacijos amžiuje, tautos lenktynių intensyviai įgyti konkurencinį pranašumą, investuojant į novatoriškus žinių ir pasaulinio lygio talentingus pokyčius, ypač akademinio prestižo ir elito talentų pasėlių vykdymu. Todėl yra svarbu, kad dieninių magistrantūros Global Žmogiškųjų išteklių valdymas panaudoti savo išteklius ir suteikti studentams galimybes įgyti tiek teorinių ir praktinių įgūdžių. Programa siekiama įgyvendinti naują anglų magistro studijų programą, kuri bus plėtoti konkurencingas pasaulinius talentus ir aprūpinti studentus su žmogiškųjų išteklių valdymo žinių, labai reikalingą šiandien tarptautinių kompanijų.

Privalumai studijuoti magistrantūros Global Žmogiškųjų išteklių valdymas

Norite turėti ryšius su bendrovių Pietryčių Azijoje? Jei taip, studijuojantis Global Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras yra geriausias pasirinkimas už jus. Dauguma mūsų HR absolventai šiuo metu dirba kaip personalo vadovams keliose skirtingose ​​srityse. Šie absolventai turi didelę paklausą tarptautinėje talentų tarp studentų, visų pirma tiems, kurie domisi darbo per Aziją.

Skirta studentams Rinkos

Programa palankiai vertina ne tik tiems, kurie studijuoja / darbas HR sektoriaus darbdavių, vadovų, ir profesionalams, bet ir tiems, kurie domisi HR srityje ir tų, kurie buvo valdant / bendrauti su žmonių labui.

Mokymosi tikslai

HR profesija

Magistras Global Žmogiškųjų išteklių vadybos programa pagerina mokinių profesinių gebėjimų ir žinių HR taikant integruotą ugdymo procese dalyvauja žmogiškųjų išteklių teorijas ir praktiką. Studentai privalo imtis kursus komandos valdymas, Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas ir organizacijos teorijos ir vadybos. Be to, su subalansuota dėmesio teorijos ir praktikos, mes taip pat siūlome tyrimų metodologija teorija didinti studentų analitinį ir strateginį mąstymą ir pristatyti juos į geriausių valdymo praktiką.

HR Etika ir socialinė atsakomybė

Norėdami padidinti studentų HR Etika ir socialinė atsakomybė, jie bus pasiūlyta metu "Enterprise etika ir tvarios plėtros". Šis kursas yra skirtas pristatyti teorijas HR etikos ir analizuoti etikos dilemas, kurios neišvengiamai sugalvoti verslui. Žinoma, taip pat kviečia į ekspertų iš įvairių pramonės šakų, kaip padėti dalintis praktinio pritaikymo su studentais.

Pasaulinis Vizija

Siekiant paskatinti pasaulinę perspektyvą tarp studentų, siūlome unikalių tarptautinių kursų eilutę, įskaitant "Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas", "Tarptautinio marketingo valdymas", "Kryžiaus Kultūros Lyderystė ir komunikacijos" ir "Globalizacijos ir žmogiškųjų išteklių valdymas." Visi kursai minėta yra dėstomi anglų kalba suteikti studentams su tarptautiniu žinių ir kultūrinio sąmoningumo. Studentai gali padidinti savo pasaulio viziją užsiimdami tarpkultūrinio bendravimo per universiteto 142 universitetų partnerių.

Team Building / Komunikacijos Galimybė

Dauguma kursų studentai privalo suformuoti komandą su 3-5 studentams, tada analizuoti rastus HR srityje atvejus. Per atvejo analizė, studentai ne tik įgyja žinių apie žmogiškųjų išteklių teorijos, bet ir sužinoti, kaip taikyti šį profesines žinias praktiškai būdu. Be to, taikant atvejo diskusijose jie bus padidinti savo sugebėjimus, kaip veiksmingas komunikatorius.

HR Ekspertizė / Pramonės Nepriklausomi tyrimai / Problemos sprendimas Gebėjimas

Mūsų programa siūlo kursus "Pramoniniai Nepriklausomi tyrimai", sukurti ryšio tiltą tarp studentų ir įmonių. Studentai turės sudaryti komandas po 2-3 žmones ir bus pavesta mūsų profesoriai ", siekiant išspręsti problemas, iškeltas įmonėms. Per šį pramoninės nepriklausomą tyrimą, tyrimo, ataskaita ir atvejo analizės procesą, studentai padidinti savo pajėgumus, taikant teorijas praktinių atvejų, ir sprendžiant problemas, o priimant verslo ir žmogiškųjų išteklių sprendimus.

Gradacija Reikalavimai

Baigimo iš magistras Global Žmogiškųjų išteklių vadybos programa reikalauja 39 kreditų minimumą. Studentai gali pasirinkti tik anglų mokoma kursų, per Vadybos kolegija. Studentai privalo imtis keturių pagrindinių valdymo kursus, ty finansų valdymo, informacinių sistemų valdymo, rinkodaros valdymo, Productions ir operacijų valdymas (pasirinkus dvi kursus mažiausiai iš pirmiau minėtų keturių). Kreditai pagal vidaus ar užsienio universitete akredituota Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintus, surūšiuoti ne mažesnis kaip 75, gali atsisakyti taikyti. Vietiniai studentai privalo dalyvauti užsienio mainų programą, priimti ne mažiau kaip du valdymo kursus mainų metu, ir turėti TOEFL rezultatas virš ibt79-80 (arba IELTS 6) jų anglų kalbos. Tarptautiniai studentai turi pasiekti kinų kalbą, TOCFL rezultatas 2 lygis (A2) arba Nauja HSK rezultatas 2 lygį. Abi vietos studentams ir tarptautiniai studentai privalo baigti bakalauro diplominius darbus anglų kalba ir turi praeiti žodinį vertinimą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų National Sun Yat-Sen University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 4 metų
Dieninės
Price
54,140 NTD
per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date