Laipsnis programa informacinių sistemų valdymo (90 ECTS kreditų) yra magistro studijų programa siūlo visiškai anglų kalba. Jis veda į tarptautiniu mastu pripažįstamą laipsnį verslo informacinių technologijų oficialiai vadinamas Master of Business Administration.

Programos tikslas yra išplėsti IRT ekspertų įgūdžių verslo varoma IKT plėtros projektų valdymo ir valdyti IRT paslaugas tarptautinėje darbo aplinkoje. Supratimas pasaulio verslo procesus ir valdymo principus tampa pagrindiniu kompetencija kiekvienam studentui. Gebėjimas aktyviai ieškoti naujų ir novatoriškų sprendimų, siekiant reaguoti į besikeičiančius verslo poreikius ir technologines aplinkas taip pat sudaro dalį galutinio studento kompetencijų profilio. Programa yra skirta studentams, kurie dirba tyrimų metu ir todėl kontaktinių valandų planuojama vakarais arba savaitgaliais. Visiškas programos trunka apie 2 metus nuo dieninių studijų studentas.

Profilis studijų programos informacinių sistemų valdymo

Studijų programos Informacinių sistemų valdymo (ISM) suteikia IRT pramonei aukščiausios kokybės specialistai suprasti verslo principus ir turintis visų pusių kompetencijas, reikalingas sėkmingai valdyti didelius tarptautinius IKT plėtros projektus ar nuolatiniam IRT paslaugas.

Baigęs jums bus apdovanotas tarptautiniu mastu pripažįstamą laipsnį vadinamas Master of Business Administration. Specialistai, turintys laipsnį yra ieškomas tarptautinių įmonių, bendrovių vykdo užsienį ir užsakomųjų arba kitų rūšių bendradarbiavimo jungiančiais kelias šalis.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai Studij programos

ISM praplečia IKT ekspertas įgūdžių verslo varomas IKT plėtros projektų valdymo ir valdyti IRT paslaugas tarptautinėje aplinkoje. Supratimas pasaulio verslo procesus ir valdymo principus tampa pagrindiniu kompetencija kiekvieną ISM studentas. Aktyvus ieškoti naujų ir novatoriškų sprendimų, siekiant reaguoti į kintančius verslo poreikius ir technologinės aplinkos priklauso galutinio studento kompetencijų profilio.

profesinio augimo

ISM suteikia jums praktinis galimybę išplėsti savo asmenines kompetencijas į valdymo ir renewer lygio tarptautinės IRT srityje.

Absolventai ISM sugeba siekti karjeros įvairiose padėtyse, kaip antai:

  • Verslo IT vadybininkas kuriant IRT strategiją, atitinkančią verslo strategijos
  • IT programos vadovas didelių plėtros projektų
  • IT paslaugų plėtros vadybininkas valdyti pasaulines paslaugas
  • Nepriklausomas IRT strategijos konsultantas specializuojasi internacionalizacijos pastangų
  • Verslininkas orientacija pasaulinės IKT rinkos

semestras temos

Tyrimai gali būti atliekami 2 iki 3 metų (nuo 4 iki 6 semestrai), kaip visą darbo dieną studentas ar net greičiau, nes dieninio studentas. Į akis į akį ir klasėje susitikimai vyksta daugiausia vakarais per darbo dienas. Per pirmąjį ir antrąjį pusmetį yra nuo 2 iki 3 susitikimai savaitę ir vėliau maždaug 2 iki 8 susitikimai per mėnesį, priklausomai nuo asmens studijų planą. Tyrimai pradėti nuo pagrindinių tyrimų, sudarytą iš metodiką ir vadovavimo kursus ir dar daugiau specialius kursus apie verslo ir IRT ryšį. Rinkdamiesi pasirenkamuosius studijų ir magistrantūros baigiamojo darbo temą studentas gali dar labiau specializuojasi paslaugų plėtros valdymo ar programos valdymą. Studentai yra skatinami kuo greičiau tinkamas subjektas rado pradėti darbas darbas. Laisvų variantais tyrimai gali būti pasirinktas iš didelio įvairių drausmės rinkinį meistras lygio kursus esami Haaga-Helia ir atliekami pagal asmens studijų planą.

Teisė kreiptis į magistro lygio studijų programą, reikia: bakalauro (arba aukštesnė) laipsnis lygiavertis srityje bei atitinkamą darbo patirtį ne mažiau kaip trejus metus (36 mėnesių) turi būti baigtas po baigia bakalauro laipsnį.

Darbo patirtis

Bet darbo patirtis turi būti gautas ne vėliau kaip per 31 2017 liepa pavasario taikymo laikotarpį. Darbo pažymėjimai turi būti pradžios ir pabaigos datą užimtumo ir trumpą darbo aprašymą. Jei pareiškėjas dirbo ne visą darbo laiką, darbo pažymėjimą privalo aiškiai nurodyti darbo valandų per mėnesį skaičiaus. Darbas ne visą darbo bus konvertuojama į visos darbo dienos ekvivalentais tokių, kad 150 valandų arba 20 visą darbo dienas (ne mažiau kaip 7 valandas per dieną) atitinka vieną mėnesį nuo darbo. Darbo patirtis neturi būti nepertraukiamas arba gauti dirbti pas tą patį darbdavį. Darbo patirtis bus priimami tik tada, jei ji yra patikrinta numatyto sertifikato darbdavys.

Verslumo bus priimta kaip darbo patirtis, jei pareiškėjas gali pateikti pažymėjimą, patvirtinantį, kad jis arba ji yra arba buvo apdraustas pagal įstatymų YEL arba MYEL pensijų sistemą verslininkams. Nėra praktinių stažuočių ar on-the-darbo mokymosi laikotarpiai įtraukti į laipsnį naudojamas kreipiantis bus įskaičiuojamas į darbo stažą. Karo ar nekarinių nacionalinę tarnybą ar vaiko priežiūros atostogos nebus įskaičiuojamas į darbo stažą. Darbo patirties taškų suma, skiriama už vienu metu darbo santykių negali viršyti sumos, apdovanotas už visą darbo dieną. Tie, kurie kreipiasi su kvalifikacijos užpildytą už Suomijos ribų 15:00, privalo pateikti darbo pažymėjimus iki 2017 m sausio 31 d.

Mokymas 9500 El
Studentų apgyvendinimas (įsk. Vandens ir elektros) 300 E / mėn
Maistas 150-250 E / mėn
transportas 50 E / mėn
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Haaga-Helia University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
3 - 6 semestrus
Ištęstinės
Price
9,500 EUR
per metus.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date