VYKDOMOSIOS SU tarptautines ambicijas

Dėl vadovų ir ekspertų / Vidinis / s, kurie nori rinkti papildomą jų specializuoto valdymo MBA tarptautinę patirtį ir susitikti naujų perspektyvų. Kreipiuosi į Jus? Tada suteikia Tarptautinės vadybos MBA su vienos savaitės studijų kelionė puikiausiai.

Tarptautiniu lygiu SAUGAUS ACT

Įgyti tarptautinės patirties, plėtoti naujus ryšius, tarpkultūrinė kompetencija gilinti profesinę, bet ir plėsti asmens Horizon - kad įtraukti įgūdžių jums įsigyti papildomai per Studijų keliones.

Besiremiančios Jūsų sėkmė

  • VALDYMAS COMPACT - Vadovavimas - specializacija - pažintinę kelionę - baigiamasis magistro darbas

Individualus koučingas

Jūs gausite kokybišką treniruotės, kuri tarnauja individualiai pasirinktą temą, kartu su treneriu, intensyvaus darbo up. Turėsite privačiame pokalbyje galimybę su patyrusiais verslo treneris pranešimus jums specialiai domina ar įdarbinti atspindėti.

Tikslinė grupė

Dėl vadovų ir ekspertų / Vidinis / s, kurie nori rinkti papildomą jų specializuoto valdymo MBA tarptautinę patirtį ir susitikti naujų perspektyvų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Užbaigimas tyrimų ir bent trejų metų profesinę patirtį ar kvalifikaciją, patirtis, kuris yra panašus į tyrimo, ir teigiamai vertina užpildytas priėmimo interviu. Įrodymas pakankamai anglų kalbos žinių taip pat galima rasti priėmimo pokalbio metu.

Programa mokoma:
Vokiečių
Limak - Austrian Business School
Šis kursas yra Campus based
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
20,900 EUR
įsk. vienos savaitės studijų kelionė į Kanada / JAV ar Kinijos (mokėjimo dalimis įmanoma) 790 EUR, - be taikymas ir ekspertizės mokestis, literatūra. Kelionės ir pragyvenimo išlaidos ir pietūs maitinimas.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date