MBA "Hospitality & Luxury Brands Management"

MBA programa CMH yra tarptautiniu mastu pripažinta 5 metų ir 6 metų po baigimo lygio laipsnį. Studentai užima aukšto lygio pareigas, ir jie nedelsiant veikia, nes atnaujinamas mokymas, susijęs su profesionaliais renginiais.


MBA puikiai reaguoja į kompanijų, ieškančių patyrusių ir veikiančių kandidatų, turinčių realų tarptautinį aspektą ir puikų prisitaikymą, poreikius.


Mokymuose pabrėžiamas asmenybės tobulėjimas, karjeros planavimas ir individualūs tolesni veiksmai.


MBA - verslo administravimo magistras yra:

  • Bendras įmonės vaizdas
  • Tarptautinis verslo požiūris
  • Verslumo mąstysenoje "Hospitality" ir "Luxury Brands" pramonei

Galimybės / karjeros planas


Tarptautinis svetingumo valdymas


Viešbučių vadybininkas, SPA centras vadybininkas, rinkodaros vadybininkas, reklama, komunikacija, viešieji ryšiai, administravimas ir finansai, žmogiškieji ištekliai, pardavimai ar pirkimai svetingumo industrijoje, F & B, seminarai ir banketų organizatoriai, kelionių organizatoriai, viešbučių / restoranų konsultantai ir kt.


Tarptautinis prabangos prekių ženklų valdymas


Prabangaus prekės ženklo, prabangios viešbučių vadybininko, SPA centro vadybininko, prabangių parduotuvių vadybininko, rinkodaros vadybininko, ryšių, reklamos, viešųjų ryšių, administravimo ir finansų, žmogiškųjų išteklių, pardavimo ar pirkimo prabangioje pramonėje, renginių organizatoriaus prabangos srityje direktorius "Brands", "Luxury Travel Organizer", "Brands Manager", "Luxury" vadybos / rinkodaros konsultantas ir kt.


Tarptautinis turizmo valdymas


Turizmo plėtros vadybininkas teritorinėse valdžios institucijose (kolektyvai), turizmo biuro vadovas, viešbučių vadybininkas, SPA centro vadovas, rinkodaros vadybininkas, ryšiai, reklama, viešieji ryšiai, administravimas ir finansai, žmogiškieji ištekliai, pardavimas ar pirkimas viešbutyje ar turistinėje įstaigoje, renginiai Organizatorius, kelionių organizatorius, turizmo sektoriaus vadybininkas / rinkodaros konsultantas, turizmo plėtros projektų vadovas, turizmo produktų rinkodaros vadovas, vietinis ar departamento turizmo plėtros vadovas ir kt.


Ryšiai ir viešieji ryšiai


Marketingo vadybininkas, Ryšiai, reklama, Ryšiai su visuomene, Spaudos pareigūnas, Reklaminiai renginiai Organizatorius, Ryšių agentūros vadybininkė, Prekybos mugės ir parodų organizatorius, Ryšių projektų vadovas, Prekybos vadovas, Verslo žurnalistas, Ryšių konsultantas ir kt.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų CMH »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
9,700 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date