Mba / jd (verslo administravimo magistras / juris daktaras)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Bendradarbiaudama su kitomis Jalo universiteto mokyklomis ir padaliniais, Teisės mokykla siūlo programas, kurioms suteikiamas magistro laipsnis, JD daktaras arba daktaro laipsnis ir JD. Šios programos yra skirtos tiems, kurie nori įgyti tam tikrų su įstatymu susijusios žinios. Visi pasiūlymai turi būti pateikti ir patvirtinti fakulteto komitetui dėl specialiųjų studijų dalykų.

Bendra MBA / JD studijų programa apima turtingus Yale School of Management ir Yale Law School. Teisės mokykla - nepaprastoji bendruomenė, kurioje studijuoja teisę - yra žinoma dėl savo studentų fakulteto sąveikos, jos programos lankstumo ir lyderių rengimo teisės studijose ir praktikoje.

Verslo administravimo magistro (MBA) siūlo valdymo mokykla. Šioje programoje mokiniai gauna išskirtinai griežtą verslo išsilavinimą. Be to, studentai gauna plačią intelektualinę sistemą ir praktinius įgūdžius, kurie yra būtini šiandieniniam vadovavimui. Paprastai dvejų metų programa, MBA gali būti uždirbta tik dar vienai papildomai vieneriems metams dirbant bendraisiais laipsnio kandidatais, kurie yra teisės mokyklos studentai. Studentai gali kreiptis tiek į teisės, tiek valdymo mokyklą tuo pačiu metu, tiek į vieną mokyklą pirmaisiais metais kitoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

Yale SOM misiją ugdyti lyderius verslui ir visuomenei yra praktiškai kiekvieną dieną mūsų absolventai, kurie įkūnija mūsų vizija juos kaip įkvepianti, iš esmės užsiima, vertybėmis pagrįstas lyderių, k ... Skaityti daugiau

Yale SOM misiją ugdyti lyderius verslui ir visuomenei yra praktiškai kiekvieną dieną mūsų absolventai, kurie įkūnija mūsų vizija juos kaip įkvepianti, iš esmės užsiima, vertybėmis pagrįstas lyderių, kurie savo ir išspręsti sunku problemas šiuo klausimu. Jeilio vadybos integruotą mokymo programa yra skirta skatinti ir plėtoti savitas savybes, kurios padarė Yale SOM absolventų lyderių tiek daugelyje sričių. &nbsp Vedantis ir valdymas Visoje ribų. &nbsp Su fondai daugiasektorinės paveldo mokyklą, plataus dalyvavimo ir platesnės perspektyvos sąvokos dabar fiksuojami sričių pristatymo mūsų integruotą programą, taip pat kelio pažeidžiantiems reikalinga tarptautinė komponentai mūsų MBA programą. Taip pat užfiksuotas daugelis mūsų absolventų, kurie yra žinomi dėl aukšto lygio bendradarbiavimą karjerą; ir kurie dirba, paleisti, ir kurti organizacijas, kurios reaguotų į pasaulinės organizacinės tikrovės šiuolaikinio pasaulio. &nbsp&nbsp Paversti Teigiami reikšmės į asmenines, profesines ir institucinius įsipareigojimus. &nbsp Tuo SOM šiandien, per mūsų vadovybės plėtros programą ir kitus mokymo programų ir bendradarbiavimo ugdymo veikloje, mes skatiname mūsų studentus mąstyti giliai apie savo asmenines vertybes ir kokios vertes, rodo jų būsimo asmeninio bei profesinio pasirinkimo ir veiksmų. Be to, mūsų pagrindinė mokymo programa, nes kursai vyksta ne aplink akademinių disciplinų, bet aplink organizacinė apygardose, mes galime sutelkti svarstymą dėl etinių sumetimų, kaip kad tradicinio MBA negali. Tačiau šis įsipareigojimas vertės nėra šalutinis produktas mūsų naujos mokymo programos: tai yra pagrindinė savybė Yale School of Management nuo jos įkūrimo. Kaip rezultatas, "Yale SOM absolventai yra žinomi dėl jų vientisumą ir atskaitomybę, ne tik savo veiksmus, bet ir organizacijoms, kuriose jie sukurti, kurios tikslai yra tiek sukurti pridėtinę vertę ir pridėti vertę visuomenei. &nbsp&nbsp Ieškinio kūrybiškumo ir disciplinos sudėtingas valdymo problemas. &nbsp De-pabrėžiant atmintinai taikymo sistemas ir formulių, kurios yra neatskiriama mokslo disciplina pagrįstas studijų turinys, mūsų integruotą programą pristato studentams valdymo problemų, kurios nėra "fasuotas" lengvai analizę, tokiu būdu skatinant kūrybiškumą savo požiūrį į problemas. Tuo pačiu metu, pateikiant kritinę valdymo žinių organizacinį kontekstą, mūsų mokiniams plėtoti drausmingas įpročius omenyje, kad jie galėtų kuo labiau padidinti jų valdymo sprendimų priėmimo veiksmingumas. Be to, "Yale SOM absolventų, ypač tų, verslumo arba tarpsektorinio pastangų, jau seniai pripažintas jų unikalios" švelnių "ir" kietą "įgūdžiai - kombinacija, kuri yra palankesnės pripažinti - ir sėkmingai veikiantis - galimybes, kaip jie save pateikia. Skaityti mažiau
Naujas rojus , Niujorkas + 1 Daugiau Mažiau