Stipendijos už kiekvieną semestrą

Study Tour (neprivaloma) Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Prancūzijoje ir tt

Institutas Vatel, Prancūzija ir SUIC tiek apdovanojimas laipsnis sertifikatus, leidžiančius mokiniams gauti dviejų metų Europos laipsnį studijuojant Bankokas.

Tai MBA suteikiančias studentus su reikiamo teorijos ir tarptautiniu reikalavo geriausią praktiką svetingumo industrijos. Studentai susiduria su Probleminis mokymasis (PBL) ir tada nukreipiami į realaus gyvenimo situacijose; taip sukuriant tikrai valdymo aplinką. Programa akcentas įvairių variantų, įskaitant tarptautines stažuotes ar tyrimų (taikomas sąlygas).

Vatel Tarptautinio verslo mokykla Hotel & Tourism Management, gyvuoja jau daugiau nei 25 metų, mokymo viduriniosios grandies vadovų, taip pat vyresniųjų vadovų iš viešbučio valdymo ir turizmo pramonei. Vatel yra tarptautiniu mastu žinomas daugiau nei 20 mokyklų paskirstyti per keturis kontinentus, Vatel šiandien yra viena iš labiausiai prestižinių Įstaigos specializuojasi aukštojo viešbučio lygį ir turizmo vadybos išsilavinimą. Iš tiesų Vatel Viešbutis verslo mokykla neseniai buvo apdovanotas Visame pasaulyje Hospitality Award, į "Best mokymo programa" kategorijoje ir užima 1-ąją tarp Top Hotel mokyklų visoje Europoje (šaltinis IFOP 2007).

Disertacija

Darbo yra Individualus tyrimai turizmo ar Viešbučių valdymas pagal akademinės patarėjas priežiūra. Norėdami būti neįskaitomi pereiti, temą turi patvirtinti aukštosios mokyklos po patarėjas patvirtinimo. Studentai galės mąstyti logiškai ir analizuoti temą savo disertaciją ir dabarties problema ataskaitų, metodiką ir mokslinių tyrimų rezultatų glaustai. Be to, studentai galės įgyvendinti žinių iš savo mokslinių tyrimų į susijusios pramonės ir išplėsti žinias šioje srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Bakalauro laipsnis svetingumo dur su minimaliu VPS 2,75 ARBA bakalauro laipsnį bet pagrindinis su dviejų metų darbo patirtį svetingumo minimumo.
  • Vienas puslapis asmeninė esė ar remti laiškas, parašytas anglų kalba.
  • Motyvacinis pokalbis.
  • Anglų kalbos: TOEFL 500, 173 KET arba 61 BTI arba IELTS 5.5. Pareiškėjai, neturintys tinkamos kvalifikacijos turi imtis SUIC anglų kalbos testą.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Silpakorn University International College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date