Gamybos modelis planuojama ateityje turi būti grindžiama veiksmų ir strategijų specializacijos šių įmonių ir pramonės šakų, kurios siūlo daugiau galimybių ekonomikos augimui. Mūsų dabartinis ekonominė pažanga ir pozicionavimo transformacijos reikalauja lyderystės tam tikruose sektoriuose ir tikrai lyderystės konkrečiose srityse svarbu būti konkurencinga.

Vienas iš pagrindinių ypatumų siūlančių šį Meistras remiasi kaip žinių ir įgūdžių, įgyta įvairiose verslo srityse daugiausia dėmesio valdymo ypatumams struktūra (kaip ateities pramonės) ir sektorių sferos ieškoti naujų gamybos modelio, taip pat, kur šiandien didelė dalis pridėtinės ekonomikos vertę, bet reikia veiksmingai perorientavimą.

Į Finansų MBA Alcalá universiteto (Ispanija) mokoma per Tarptautinę centro finansinio mokymo (CIFF), suteikia studentams galimybę: - Įtvirtinti žinias pagrindus, principus bei praktiką į bendrą kryptį iš savo savo žiniomis ir patirtimi, kaip atspirties tašku naujų įgūdžių ir kompetencijų, numatytų finansinėse rinkose.

  • Traukinio ir profesionaliai Sutvarkyta finansų valdymo ir įvairių sričių verslo valdymo imtis verslo didelėms ir mažoms įmonėms įvairių sričių.
  • Mastering valdymo priemonių, taip pat esamų metodikų tvarkymo keliamus siekiant trukmės laiko ir kaštų tikslus finansinių ir verslo rizikos valdymą.
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų CIFF Centro Internacional de Formación Financiera »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date