Mba (ne visą darbo dieną)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA (ne visą darbo dieną)

Kardifo metropolijos universitetas, MBA , esantis Vestminsterio tarptautiniame kolegijoje, yra viena iš populiariausių magistrantūros studijų programos Didžiojoje Britanijoje ir Europoje bei viena iš labiausiai prieinamų paslaugų Malaizijoje.

Skirta užimtiems specialistams, pamokos vyksta savaitgalį, tik vieną kartą per 5 - 7 savaites. Ši bloko pristatymo sistema atlaisvina darbo dienos vakarą ir daugumą jūsų savaitgalių, kad atitiktų jūsų užimtas grafikas.

Trumpai apie MBA:
Paskyrimo tarnyba: Cardiff Metropolitan University, UK
Trukmė: 16 - 24 mėnesiai
Režimas: Dalis laiko
Klasė: 1 savaitgalį kas 5 - 7 savaites
Penktadienis (19: 00-22: 00) Šeštadienis ir sekmadienis (9.00-19.00 val.)
Dėstytojai: daugiausia iš Jungtinės Karalystės ir kitų užsienio studentų, palaiko dėstytojus iš vietos
Vertinimas: 100% kursinių darbų

Šis MBA (neakivaizdinis) kursas skirtas tiems, kurie siekia išplėsti savo karjerą, keisti karjerą, plėtoti savo verslumo įgūdžius ir pasaulio verslo patirtį. Ši programa gali padėti jums pasiekti šiuos tikslus.
Ši MBA yra tarptautiniu mastu pripažinta verslo kvalifikacija. Mūsų programa jungia griežtas akademines disciplinas su vadybos teorija, kad suteiktų dalyviams pasitikėjimą savo karjeros klestėjimu.
Mūsų dėstytojai yra visi daktaro laipsniai , su moderatoriais / dėstytojais, išvykstančiais iš Didžiosios Britanijos daugumai klasių / modulių. Jie apima žinomus savo srities ekspertus ir gerbiamus, paskelbtus autorius. Kursas yra 100% kursų pagrindu ir apima 8 modulius iš viso. Kursai vyks mūsų naujame Empire Subang universitete su naujausiais įrenginiais, specialiai pritaikytais mūsų MBA studentams.
Kursas skirtas suprasti visus verslo aspektus. Galite tikėtis baigti kursą per 16 mėnesių ir galimybę įgyti MBA kvalifikaciją iš garsaus Didžiosios Britanijos universiteto.


Perkelkite kreditus į savo galutinį semestrą

Studentai, lankęsi šio kurso metu, taip pat turi galimybę perduoti kreditus savo galutiniame semestre studijuoti mūsų universiteto Londone be papildomo mokesčio *.

* Pagal JK vizos reikalavimus. Taikomos sąlygos ir sąlygos.

Trukmė
16 - 24 mėnesiai


Reikalavimai

  • Bakalauro laipsnis pripažintame universitete su gerais pažymiais (turėtų būti lygiaverčiai JK Bakalauro (Hons) laipsnis).
  • Turi būti bent 21 metų amžiaus

Moduliai


1. Finansų analizė ir valdymas

2. Žmogiškojo kapitalo valdymas

3. Rinkodaros vadyba

4. Informacinių sistemų valdymas

5. Strateginis valdymas

6. Tyrimo metodai

7. Pasirinkimas - pasirinkite 2 iš 3:

i) įmonių finansai
ii) tarptautinis verslas
iii) Tarptautinis rinkodaros valdymas

8. Pagrindinis projektas

Studentai turės atlikti vieną iš šių patvirtintų studijų metodų. Tai turi patvirtinti jų kursų lyderis:

  • Integruota Case Study; ARBA
  • Verslo plėtojimo; ARBA
  • Disertacija
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Westminster International College (WIC) is a division of the London School of Commerce Group of Colleges. As a division of the LSC Group, WIC delivers courses based on the same sound British education ... Skaityti daugiau

Westminster International College (WIC) is a division of the London School of Commerce Group of Colleges. As a division of the LSC Group, WIC delivers courses based on the same sound British educational system practiced by tertiary educational institutions across the UK. Our aim is to meet your goal of obtaining internationally recognized high quality education, at affordable fees.WIC's aim is to help you achieve your goal of a high-quality education at a very affordable fee. Skaityti mažiau
Subang Jaya , Kardifas + 1 Daugiau Mažiau