Mba žemės ūkio ekonomika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistro laipsnis apima vadybos studijas - tai yra išteklių organizavimo ir vadovavimo procesas, apimantis žmones, finansus, medžiagas ir informaciją.

Vadybininkai turi ne tik suprasti šias funkcijas ir jų tarpusavio ryšius, bet ir tai, kaip joms kyla sparčiai besikeičianti rinka. Kaip aprašė aukštojo mokslo administravimo priėmimo taryba, "šiuolaikinis vadybininkas yra dalis prognozatoriaus, dalis problemų sprendimo, dalis vadovo ir dalis asmeninio pavyzdžio kitiems." Šiaurės vakarų MBA programa padės jums pasiruošti iššūkiams, su kuriais susidursite naujame tūkstantmečiui. .

Šiaurės vakarų MBA programa suteikia jums galimybę būti verslo lyderiu plėtojant įgūdžius etikos sprendimų priėmimo, finansinio planavimo, kiekybinės analizės, politikos formavimo ir tarpasmeninių santykių srityse, taip pat suprasti besiformuojančios pasaulio ekonomiką. Programa orientuota į verslo fondų plėtrą ir tada pritaikyti šias aplinkybes verslo problemoms funkcinėse srityse. Jūs sužinosite, kaip vadovavimo įgūdžiai taikomi siekiant verslo ir organizacinių tikslų. Mokydamiesi sužinoti, kaip atpažinti ir išspręsti veiklos problemas, MBA absolventas gauna maksimalų lankstumą, kuris yra gyvybiškai svarbus šiuolaikinėje dinamiškoje visuomenėje ir daugiašalėje aplinkoje.

baigimo pavasaris 2010 TA189

Šiaurės vakarų MBA programa, akredituota Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos, siūlo visapusišką ir novatorišką mokymo programą, kuri nuolat peržiūrimi, siekiant užtikrinti, kad mūsų misija atspindėtų besikeičiančias verslo lyderių atsakomybes, ypač atsižvelgiant į pasaulines aplinkybes, su kuriomis susiduria tautos. Norint pasiruošti būsimiems verslo lyderiams, reikia naujų ir vaizduotės atsakymų bei įsipareigojimų nuolatiniam kokybės gerinimui. Vadovaujantys kokybės ekspertai atrinko "Northwest" kaip Misūrio kokybės apdovanojimą gavę 1997, 2001, 2005 ir 2008 m. Apdovanojimą, kuris buvo sukurtas po prestižinio Malcolm Baldrige nacionalinio kokybės apdovanojimo, todėl galite būti tikri, kad "Northwest" yra įsipareigojusi užtikrinti kokybę.

Šiaurės vakarų aukštojo mokslo kursai remiasi tradicine teorija, derinant šiuolaikines įžvalgas su klasikiniu turinio mokymu. Pavyzdžiui, neseniai besimokantys mokiniai aplankė įmones, norėdami mokytis apie vidines operacijas, dalyvauti klausimų ir atsakymų sesijose su aukšto lygio vadovais, sukūrėme platų dabartinių verslo temų portfelį, atliko išsamią atskirų įmonių / pramonės analizę ir dalyvavo daugiausia dėmesio grupinis tyrimas ne pelno organizacijoms.

Tiems, kurie turi bakalauro verslo laipsnį, MBA gali būti baigtas per trumpą laiką, kaip 12 mėnesių. Ne verslo bakalauro laipsniai, programa trunka maždaug dvejus metus, kaip dieninių studentų.

Valka spring2017 ch0004

MBA žemės ūkio ekonomikos dėmesio

Studentas, kuris nori karjeros verslo aspektu žemės ūkio gali pasirinkti siekti MBA su akcentu Žemės ūkio ekonomika, kuri siūloma kartu su Žemės ūkio mokslų mokyklos. Ši programa yra loginis pratęsimas studentams, baigusiems žemės ūkio verslo bakalauro laipsnį.

MBA - Žemės ūkio ekonomikos akcentas kandidatas turės du patarėjai - vienas iš MBA fakulteto ir vienas iš Žemės ūkio mokslų mokyklos.

Būtinos sąlygos

Siekiant pabrėžti žemės ūkio ekonomiką, būtina laikytis šių dalykų reikalavimų, be MBA numatytų kursų: ECON 52151 "Mikroekonomikos principai"
ARBA
AGRI 03110 Įvadas į žemės ūkio ekonomiką
AGRI 03130 Augalų mokslai
AGRI 03150 Gyvūnų mokslas
AGRI 03304 Ūkių valdymo ir apskaitos analizė
AGRI 03334 Gruntai

Magistro studijų programos reikalavimai

MBA žemės ūkio ekonomikos pabrėžiant, kandidatai privalo baigti šiuos kursus: (Žr. Kursų aprašymus atitinkamoms išankstinėms studijoms.)

Kursas Darbo laikas
ACCT 51646 Vadybos apskaita 3
ECON 52651 "Verslo vadybininkų makroekonomika" 3
ARBA
ECON 52654 Vadybos ekonomika 3
FIN 53621 Finansų valdymas 3
MGMT 54616 Organizacinis elgesys administracijoje 3
MGMT 54618 vykdomasis seminaras * 3
MKTG 55630 Strateginis marketingas 3
CSIS 44623 Informacinių technologijų valdymas 3
Pasirenkamieji 12
Kreditai valandos 33

Pasirenkamieji

Pasirenkamieji dalykai: bet kuris studentas, kuris nebuvo baigęs tarptautinio verslo kursą bakalauro laipsnį, privalo baigti MKTG 55631 tarptautinį verslą kaip pasirenkamuosius kursus.

Pasirenkamieji dalykai turi būti iš anksto patvirtinti studento patarėjo. Ne daugiau kaip trys (3) valandos 500 lygių kursai gali būti laikomi pasirenkamais

Dauguma IT vadybos kursų gali būti laikomi pasirenkamais, jei yra būtinos sąlygos, su patarėjo patvirtinimu. Šie ne verslo kursai gali būti laikomi pasirenkamuosius su patarėjo patvirtinimu.

Kursas Darbo laikas
AGRI 03502 Žemės ūkio kainos 3
AGRI 03503 Žemės ūkio įstatymai 3
AGRI 03504 Futures Trading 3
AGRI 03505 Žemės ūkio išteklių ekonomika 3
AGRI 03508 Žemės ūkio politika 3
AGRI 03602 Pažangi žemės ūkio ekonomika 3
AGRI 03604 Advanced Farm Management 3
AGRI 03691 Gyvosios gamtos mokslų tyrimo metodai 3
AGRI 03609 Specialios temos žemės ūkio ekonomikoje 1-3
* Vadovų seminaras turi būti priimamas per paskutinę paraiškos pateikimo terminą.

Pagal ACBSP akreditacijos standartus, magistrantūros studentai, siekiantiems MBA laipsniai, privalo baigti ne mažiau kaip 30 valandų kursus, skirtus tik absolventams (tai yra 600 lygių kursai).

PASTABA: "Ag Finance" ir "Ag Marketing" neatitinka MBA programos reikalingų reikalavimų.

Ag science fall2015 tw0333

MBA Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai iš Šiaurės vakarų Misūrio valstijų universiteto MBA programos, turintys bakalauro laipsnį verslo srityje iš regiono akredituoto universiteto, kurio bendras balų vidurkis (GPA) yra 2,5 balo 4,0 ir vienas iš šių:

 • Trys metai nuolatinio profesinio darbo visą darbo dieną, ARBA
<li>  Trys nuolatiniai dieniniai Jungtin&#279;s Karalyst&#279;s pilie&#269;iai, &#303;darbinami ar u&#382;sak&#281; karin&#281; tarnyb&#261;, ARBA</li>
<li>  Auk&scaron;tojo mokslo laipsnis i&scaron; regiono akredituoto universiteto, kuriame yra ne ma&#382;iau kaip 3,0 bendrojo GPA, AR</li>
<li>  GMAT &#303;vertinimas 440 ar didesnis, ARBA</li>
<li>  Pri&#279;mimo indeksas 1100 (bakalauro GPA x 200 + GMAT), OR</li>
<li>  GRE rezultatas 285 ar didesnis, ARBA</li>
<li>  Pri&#279;mimo indeksas 965 (bakalauro GPA x 200 + GRE), OR</li>
<li>  70-oji procentin&#279; reik&scaron;m&#279; "Business" pagrindiniame lauko bandyme arba auk&scaron;&#269;iau</li>


Tarptautiniai pareiškėjai turi atitikti vieną iš šių anglų kalbos mokėjimo reikalavimų: *

 • TOEFL balas - 550 (popierius), 213 (kompiuteris) arba 79/80 (internetinis). ARBA
<li>  IELTS &#303;vertinimas - 6,5 ARBA</li>
<li>  PTE balas 53</li>


* Anglų kalbos įgūdžių reikalavimas gali būti netaikomas tarptautiniams pareiškėjams, turintiems bakalauro laipsnį, iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų regionų akredituotų institucijų.

Kandidatai į MBA programą, turintys bakalauro laipsnį versle, privalo sėkmingai baigti MBA verslo fondo kursą, skirtą specialiai studentams, kurie yra nauji verslo mokymo programoje.

Perdavimo Kreditai

Tik studentai, kurie yra geros būklės absolventai regiono akredituotos institucijos, turi teisę kreiptis kaip absolventų perkėlimo studentai.

Ne daugiau kaip devyni trimestrai valandų baigusių kreditų, kuriuos sudaro ne daugiau kaip keturi kursai gali būti perkelti į magistrantūros programą. Kredito pervedimas turi būti iš regiono akredituotos institucijos. Visų devynių valandų priėmimas priklauso nuo to, ar studentas taiko studijų programą. Studentas turi dirbti pagal specialų magistro laipsnį Šiaurės vakarų dalyje ir baigęs laipsniško audito sutartį, kad gautų kompensaciją už tinkamą perdavimo kreditą. Studento patarėjas turi raštu kreiptis į aukštojo mokslo daktarą apie galimą pervedimo kreditą. Perkėlimo kreditas nėra tvarkomas ne laipsnio ar sertifikavimo magistrantui. Kredito pervedimas į laipsnį negali būti vyresnis nei aštuoneri metai.

Tik "B" arba aukštesnio laipsnio įvertintas darbas priimtinas perkeliant kreditą ir taikant konkrečią magistrantūros studijų programą. Kursinis darbas, skirtas nepaskirstytam kreditui, negali būti naudojamas laipsniui. Oficialūs stenogramos turi parodyti, kad kreditas yra baigęs. Perkėlimo kreditas nebus priimamas kursus, kurie vyksta korespondencija.

Kreditas, įgytas bet kurioje institucijoje kaip aukštojo mokslo laipsnio dalis, yra nepriimtinas, norint pereiti į aukštąjį išsilavinimą Šiaurės vakarų.

Šiaurės Vakarai turi galimybę nepriimti perkėlimo kreditų iš regionų ar nacionaliniu lygiu akredituotos įstaigos kursų, kuriuos ši institucija teikia valstybėje už valstybės ribų esančioje valstybėje, kurioje įstaiga turi savo gimnaziją.

Tarptautinė Studentų Priėmimas

Prieš priimdamas sprendimą lankyti Šiaurės vakarų, tarptautinis studentas turi labai atidžiai išnagrinėti savo finansinę padėtį. JAV imigracijos ir natūralizacijos tarnyba reikalauja, kad Šiaurės vakarai patvirtintų, kad tarptautiniai studentai buvo visiškai priimami magistrantūros studijų programos, skirtos dieninių studijų metu (laipsnio paieškos), ir turėti pakankamai lėšų, kad galėtų padengti visas išlaidas: mokslą, būstą, transportą ir kt. Šiaurės vakarų reikalaujama studentų šeimos, rėmėjo ar vyriausybės paramos pareiškimas. Pareiškime patvirtinama, kad yra galimybė mokytis, kambario ir lentos bei asmeninių lėšų ir studentui leidžiama eksportuoti ir keistis šiomis lėšomis. Be šio patvirtinimo, I-20 formos negalima išduoti.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo turėti tinkamą sveikatos draudimą. Northwest siūlo draudimo planą, jei studentai neturi savo draudimo, arba yra kitų draudimo agentų Maryville.

Nauji tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai turi atitikti visus priėmimo reikalavimus, aprašytus "Priėmimo sąlygose", ir privalo turėti bakalaureato laipsnį iš patvirtinto ketverių metų universiteto ar koledžo. Be to, kad būtų visiškai priimtas į Šiaurės vakarų, studentai privalo pateikti šiuos punktus į Šiaurės vakarų priėmimo įstaigą.

 • Tarptautinė paraiška, įskaitant papildomą ir finansinę informaciją, reikalaujančią rėmėjo parašą ir notarinį antspaudą.
<li>  Oficialios akademin&#279;s stenogramos i&scaron; kiekvienos vidurin&#279;s ir povidurin&#279;s institucijos dalyvavo. Daliniai stenogramos bus priimami, jei studentas &scaron;iuo metu yra &#303;registruotas kolegijoje ar universitete.</li>
<li>  Oficialus GMAT arba GRE bendras testo balas.</li>
<li>  Pra&scaron;ymo mokestis JAV doleriais.</li>
<li>  Oficialus angl&#371; kalbos kaip u&#382;sienio kalbos testas (TOEFL) arba tarptautin&#279; angl&#371; kalbos test&#371; sistema (IELTS) arba Pearson test of English (PTE) rezultatas.</li>
<li>  Banko institucijos originali finansin&#279; ataskaita, patvirtinanti, kad yra galimyb&#279; mokytis u&#382; moksl&#261;, kambar&#303; ir lent&#261; bei asmenines l&#279;&scaron;as.</li>
<li>  Paso ar gimimo liudijimo kopija.</li>


Gavę šiuos dalykus, tarptautiniai studentai bus informuoti apie priėmimą ar atmetimą. Priimtini studentai gaus užpildytą I-20 formą, kurią jie turės pristatyti JAV ambasadoje, prašydami studentų (FI) vizų. Studentų vizos turėtų būti įvestos prieš įvažiuojant į Jungtines Amerikos Valstijas, nes iš turizmo vizos į studento vizą nėra jokiu būdu užtikrinta.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Originally established in 1905, Northwest Missouri State University is a state-assisted, four-year regional university that also offers graduate degree programs. Northwest Missouri State University fo ... Skaityti daugiau

Originally established in 1905, Northwest Missouri State University is a state-assisted, four-year regional university that also offers graduate degree programs. Northwest Missouri State University focuses on student success - every student, every day. It will be THE university of choice for a comprehensive, exceptional student experience. Skaityti mažiau