Mastrichtas-Suffolk MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mastrichto-Safolko MBA yra trigubas tarptautiniu mastu akredituotos (AMBA, IACBE ir acbspsiūloma bendradarbiaujant su Suffolk verslo mokyklos ir) valdymo laipsnį Mastrichto vadybos mokykla. Tai vienas seniausių verslo mokyklų Nyderlanduose ir vienas iš jauniausių įstaigų Jungtinėje Karalystėje partnerystė lėmė unikalų MBA, kuri sujungia tvirtą verslo tradicijas ir tarptautinę akreditaciją su verslumo energijos ir galimybių plėtrai. Programa yra pateikta visiškai anglų kalba.

Pasibaigus 24 mėnesių programos pabaigoje gausite prestižinį titulą MBA - tarptautiniu mastu akredituotos kvalifikacijos diplomą Mastrichto vadybos mokyklos. Mastrichto-Safolko MBA yra reiklus, bet įkvepia visą darbo laiką programa, kuri bus išmokyti jus su valdymo ir vadovavimo įgūdžių, kurie bus padidinti jūsų karjerą pasaulio žinių ekonomikoje. Joje priemoka kūrybinės lyderystės ir inovacijų, ir suteikia jums galimybę pasinerti į tris dinaminės regionuose, kur technologinės inovacijos, kūrybinės industrijos, kultūros paveldo ir logistikos ir tiekimo grandinės nustatymas tempas pasaulio verslo tendencijas.

70 ECTS kreditų programa gali būti baigtas per dvejų metų laikotarpį iki aštuonių modulinių dėstytojų sesijų ir užbaigti disertaciją.

Kodėl turėtumėte pasirinkti Mastrichtas-Suffolk EMBA?

 • Turimas vadovams ir tiems, kurie nori rimtai pažangą savo karjerą vyr ir vykdomosios valdymas.
 • Žarnokai tarptautinė akreditacija ( AMBA , IAECB ir ACBSP)
 • Tikrai tarptautinė programa, JK, ES ir JAV
 • Lankstus darbo laikas modulinė konstrukcija tik keturi mokymo savaičių per metus
 • Įvairi ir pasaulinė bendruomenė tinklo su
 • Praktika orientuota programa
 • Nemokama MBA mini meistriškumo užsiėmimai tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie programą. Jei jus domina lankyti rašykite Laura Messer

Keli tarptautiniu mastu akredituotos ir pripažinta
MBA programos yra tarptautiniu mastu akredituotos AMBA, IAECB ir acbsp. Tik pasirinkti keletą verslo mokyklos mėgautis jų. Pavyzdžiui, tik 2% verslo mokyklų turi prestižinį AMBA akreditacija. MSM MBA yra reitinguojami # 2 Nyderlanduose ir # 11 Europoje, pagal EdUniversal 2015 m meistrų reitingą ir remiasi MSM patirtis daugiau nei 60 metų vadybos ir verslo išsilavinimą. MAM buvo finalistas dėl 2014 m asociacija magistrų inovacijų apdovanojimą.

Tikrai tarptautinė programa trijų dinamiškiausių regionų
Klasės paprastai vyksta šiuolaikinio universiteto Safolko universiteto, esančio palei Ipswich Waterfront Anglijoje ir siūlomi tarptautinės fakulteto MSM ir universiteto Suffolk. Jūs taip pat lankyti kursus istoriniame mieste Mastrichte, Nyderlandų ir tuo Safolko universiteto Campus Bostono, JAV širdį. Su šios trys vietos suburti kai kurie iš labiausiai jaudinančių įvykių kūrybinių industrijų ir tokiuose sektoriuose kaip energijos, sveikatos priežiūros, Bendravimas, biotechnologijos ir draudimo, jums bus užginčyti plėtoti savo valdymo ir vadovavimo įgūdžius klestėti konkurencingos ir prijungtas globalioje visuomenėje.

Lankstus darbo laikas modulinė konstrukcija
Iš visu etatu MBA programos dizainas leidžia subalansuoti darbo spaudimą su tyrimu. Pildoma per 24 mėnesių, programa apima patogiai tempo paskaitas ir pamokas atliekamų per plitimas-out modulių, sumažina laiką, kad jums reikia praleisti toli nuo darbo. Kiekvienas modulis susideda iš aštuonių dieninio dienas (įskaitant savaitgalius), susidedanti iš paskaitų ir kursų susiję išvykas.

Įvairi ir pasaulinė bendruomenė tinklo su
MAM yra viena iš daugelio tarptautinių verslo mokyklų Nyderlanduose su dideliu tinklą studentai, absolventai ir partneriais visame pasaulyje. Jo valdymo programas ir veiklą pritraukti dalyvių iš daugelio šalių, profesinės patirties ir interesų srityse, siūlanti tau galimybę gerokai išplėsti savo tarptautinį tinklą. Per visą savo turtingą istoriją pasaulinės vadybos išsilavinimą, MAM statyti tūkstančių absolventų tinklą visame pasaulyje dirba aukšto lygio pozicijas verslo, mokslo ir valdžios, siūlanti patekti į rinkas, turinčias didelį augimo potencialą.

Praktiką orientuota programa
MBA trunka praktika orientuotas požiūris, sutelkiant dėmesį į išleidimą įgytas teorines žinias į savo kasdieninėje praktikoje. Programos metu tai palengvino kursų susiję išvykas ir svečių paskaitos ekspertai. Kiekvienas aštuonių dienų modulis susideda iš paskaitų, atvejų analizė, ir apima išvykas ir lektorių tiesioginę nuorodą į kursą tema. Įvairūs bendrovių Suffolk, Mezo-Reino ES regionas ir Bostono papildys akademinį turinį kurso praktinių atvejų analizė.

Kurso moduliai

Kitas įsiurbimo šį kursą yra 2017 Sausio mėn.

Mastrichto Safolko MBA programa yra skirta užimtiems profesionalams. Visoje 24 mėnesių yra aštuoni savaičių mokymo (keturis per metus) per vieną savaitę blokus arba Ipswich arba Mastrichto universiteto su vieną savaitę galimybe Bostone (JAV).

70 ECTS kreditų programa gali būti baigtas per dvejų metų laikotarpį iki aštuonių modulinių dėstytojų sesijų ir užbaigti disertaciją.

ETAPAS KURSAI ECTS
supratimas Finansai
 • finansai
 • Apskaita vadovams
3
3
Kuriant verslo planą
 • verslumas
 • Projektų valdymas
3
3
Verslo tyrimų Įrankiai
 • Tyrimų metodai
 • Sprendimų priėmimo įrankiai
3
3
kurti vertę
 • Rinkodara pasaulio kontekste
 • Globalios tiekimo grandinės vadyba
3
3
strateginė orientacija
 • Ekonomika vadovams
 • Global Corporate strategija
3
3
besikeičiančiame pasaulyje
 • Pokyčių valdymas
 • Vadovavimas ir organizacijos elgsena
3
3
Pasaulinis atsakomybė
 • Valdymas kultūrų įvairovę
 • Socialinės atsakomybės ir etikos
3
3
SPECIALIZACIJA Tarptautinis verslo strategijos Bostone, JAV
Sveikatos vadybos Mastrichte
Bet MAM specializacija pasiūla (susisiekite
l.messer@uos.ac.uk Daugiau informacijos)
Tyrimų projektas / darbas
 • įskaitant pristatymas
16

Specializacijos

Per Mastrichtas-Safolko MBA dalyviai kursai supažindinami su fondo ir šerdies valdymo mokslas. Nors ji taikoma pagrindinių verslo sričių, JK ir ES regione, per atvejų tyrimus, rodmenų, diskusijos, svečių paskaitų ir skrodimo tarpusavio patirtimi, turinys yra pakankamai apskritai būtų taikoma ir perleidžiami taip pat kitų pramonės šakų.

Į specializacijos programos etape dalyviai kruopščiai panardintas suprasti pagrindinius svarbiausių dimensijų šiuolaikinio verslo. Galimi specializacijos variantai yra šie:

 • Tarptautinis verslas ir darnus vystymasis
<li>  Verslumas ir inovacijos</li>
<li>  Sveikatos vadybos</li>
<li>  Logistika ir tiekimo grandin&#279;s valdymas</li>
<li>  energijos valdymas</li>
<li>  Tarptautinis verslo strategija</li>
<li>  Tarptautin&#279; &#382;mogi&scaron;k&#371;j&#371; i&scaron;tekli&#371; valdymo</li>

Karjeros galimybės

Mastrichto Safolko MBA yra skirta vadovams ir tiems, kurie nori rimtai pažangą savo karjerą vyr ir vykdomosios valdymas. Apskritai, MBA yra pripažinta kaip pareikšti dalyviams didesnį atlyginimą, karjeros ir verslumo įgūdžius ( "The Financial Times MBA reitingą rodo absolventų, kaip padidinti savo pajamas, pvz nuo 30% iki 80%). Siekti, kad leis jums atpažinti ir pasinaudoti galimybėmis savo organizacijoje ir visoje pasirinktą pramonėje. Palaikyti ryšius jums kilo, kaip dalį savo MBA mokymosi duos jums sustiprintą verslo tinklą, kai Jūs baigėte programą, ir Mastrichto Suffolk vykdomosios MBA tai bus išplėsti Europos ir tarptautinius tinklus, taip pat JK tie.

Mokesčiai ir finansai

Šios išlaidos šiai programai yra 28,500 eurų. Yra galimybė mokėti dalimis; 30% turi būti sumokėta registracijos, 50% turi būti sumokėta per šešis mėnesius po to, kai žinoma pradžios data, 20% turi būti sumokėta 16 mėnesių po kurso pradžios data. Mes šiuo metu taip pat fiksuoju galimas stipendijas ir, jei turite kokių nors klausimų apie tai, prašome susisiekti laura Messer.

Universitetas Suffolk absolventų yra tinkamos nuolaida šiuo metu. Studentai, kurie baigė iki 2007 gauti 10% nuolaidą magistrantūros studijas, tie, kurie baigė po 2007 gaukite 20% nuolaidą ir tie, kurie yra baigęs ir užsiregistruoti į kursus iki liepos 1 d gausite papildomą 5% nuolaidą

Patekimo reikalavimai

 • Minimalus Aukštasis iš pripažintame universitete.
 • Baigti keturi prisijungę išlyginimo kursai (kontaktiniai Priėmimo biuras daugiau informacijos), arba iš 600or didesnis GMAT ar 600 ar didesnis GRE.
 • Trys ar daugiau metų atitinkamos darbo patirties, gautos po savo bakalauro laipsnį.
 • Nevietinės Partnerio kandidatai ir kandidatų, kurių ankstesnį išsilavinimą buvo skirt erent kalba nei anglų, turi pateikti įrodymų, anglų kalbos. Minimalus TOEFL rezultatas: 88 interneto testas arba 570 popieriaus testas arba IELTS 6,5 akademinės testą.
 • Tier 4 tarptautiniai studentai negali registruotis šiame kurse Tačiau mes sveikiname susidomėjimo tarptautiniai studentai, nenorinčios galioja 4 pakopos.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Maastricht School of Management and the University of Suffolk have launched an exciting collaborative Executive MBA degree, in terms of which participants will be able to study in three top internatio ... Skaityti daugiau

Maastricht School of Management and the University of Suffolk have launched an exciting collaborative Executive MBA degree, in terms of which participants will be able to study in three top international locations, Maastricht (Netherlands), Ipswich (UK) and Boston (USA). This partnership of one the oldest business schools in the Netherlands and one of the youngest Universities in the United Kingdom has resulted in the development of a unique MBA that combines solid business tradition and international accreditation with entrepreneurial energy and opportunity. The program is delivered entirely in English. Skaityti mažiau
Ipswich , Mastrichtas + 1 Daugiau Mažiau