Verslo Administravimo Meistras (MBA - Ne disertacijos)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo katedra siekia supažindinti studentus su visais praktiniais ir teoriniais disciplinos aspektais ir tikslais. Be kursų, susijusių su tokiomis funkcinėmis sritimis kaip vadyba, apskaita, finansai, rinkodara ir žmogiškieji ištekliai, apimami tokie kursai kaip informacinės technologijos, elgesio mokslai, komunikacija, ekonomika ir teisė.

Antalya Bilim University verslo administravimo programos (MBA) programa siekiama išmokyti vadovaujančius įmonių ir institucijų vadovus. Atsižvelgdami į žmogiškųjų išteklių, kurie didėja kiekvieną dieną, svarbą įmonėms, šiandieniniame globaliame verslo pasaulyje vadovai ir vadovai suteikia jiems reikalingų kompetencijų ir suteikia jiems galimybę praktikuotis praktinėse srityse.

  • Kandidatai privalo turėti užsienio fakulteto ar kolegijos bakalauro laipsnį, kuris yra patvirtintas bent ketverius metus nacionaliniu lygiu arba lygiavertis Aukštojo mokslo tarybai (YÖK). Skyriaus apribojimų nėra.
  • Programa apima iš viso 10 kursų (30 kreditų) per 3 semestrus. Studentas, kuriam nepasiseka pasibaigus šiam laikotarpiui arba kuris negali baigti programos, yra atleidžiamas iš aukštosios mokyklos pagal YÖK absolventų reglamento 12 įstatymą.
  • Programos kalba yra „turkų“.
  • Siekdami baigti studijas, studentai, be įprastų kursų, paruošia ir magistro studijų projektą.
  • ALES arba YDS balas nėra būtinas stojant į programą.
  • ABU MBA programos kursai vyksta ABU miesto miestelyje (7-8 aukštas virš Markantalijos AVM) darbo dienomis nuo 19:00 iki 21:00.This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race. Medžiotojų varžybos / Unsplash
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects.

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects. Skaityti mažiau