Master of Business Administration (dieninių)

Sautamptono universiteto MBA bus suteikti jums įrankius, žinių ir pasitikėjimo iššūkį tradicinį mąstymą ir sėkmingai šiandien sparčiai juda verslo pasaulyje išsiskyr, o ne susilieti.

Dieninių MBA yra skirta absolventams, kurie turi bent keturis metus, bet tikriausiai daugiau, atitinkamos darbo patirties, nes gradacija ir kurie dabar nori tęsti sudėtingas studijų programą plėtoti savo vadovavimo potencialą.

Apie MBA, turite tikėtis, kad dirbti su idėjų ir koncepcijų, kurios yra sudėtinga ir kad reikia realių intelektines pastangas įsisavinti visiškai. Mainais gausite išsilavinimą, kuris rengia jums už karjerą kaip kvalifikuotą ir atspindinti vadovu. Mūsų MBA yra nei avarijos metu verslo Buzz žodžiai, nei iš skubotų sprendimų katalogas. Jūsų asmeninė mokymosi sustiprina išleisti teorines koncepcijas į savo patirties kontekste.

Sautamptonas MBZ sveikina dalyvius, kurie ieško iššūkis; yra linkę abejoti ir diskutuoti idėjomis su kitais ryškios ir, panašiai motyvuotų vadovų; ir siekti visų pusių valdymo mokslo ir technologijų plėtros įgyvendinimą.

Programos apžvalga

Mokoma mūsų naują Vykdomosios švietimo centras, Mūsų MBA atitinka pasaulinį lygį magistrų asociacija (AMBA), per plačios mokymo programą, skirtą plėtoti savo verslo įgūdžius visose srityse. Pagrindiniai valdymo teorijos ir koncepcijos yra mokomi įkvepiantį akademinio personalo, kuris taip pat atlieka pažangiausius mokslinius tyrimus savo sričių specialistų.

Nesvarbu, ar mūsų visu etatu arba ne visą darbo laiką programa, Sautamptonas MBA bus iššūkis jums pažvelgti į verslo problemas iš skirtingų perspektyvų, siekiant rasti geriausius sprendimus. Jūs išmoksite iš realių verslo problemų ir pasidalinti patirtimi su įvairių kohortos, kurios sudaro šią programą. Per savo laiką prie Sautamptonas kelionėms, galite bus skatinamos įtvirtinti ir apmąstyti savo mokymąsi.

Programa taip pat apima vieną savaitę gyvenamųjų Mastrichte, Olandijoje. Per savaitę galite dalyvauti seminaruose pagal praktikų ir teoretikų iš regiono ir aplankyti iki penkių bendrovių pamatyti, kaip jie yra susiję su globalizuotame pasaulyje sudėtingumo.

Studijavimas Sautamptono MBA taip pat suteiks jums galimybę susitikti ir tinklo su kitais ateities verslo lyderių iš viso pasaulio. Jūs susidraugauti ir kontaktai gyvenime.


Programos struktūra

Dieninės tyrimas dėl MBA taip grafikas, kuriame formali mokymas vyksta ant 3 ar 4 dienas per week.The poilsio savaitę naudojamas grupinis darbas ir individualus tyrimas. Vertinimas vyksta visą kursą su oficialiems egzaminams sausio mėn. Pagal Amba reikalavimus, dalyviai turėtų tikėtis bent 500 valandų oficialaus kontakto su mūsų akademinio personalo. Patenkinama pasirodymas kurso assessements rezultatų leidimo toliau dirbti tarp liepos ir rugsėjo parengti ir pateikti MBA disertaciją.


Taikyti

Jei norite kreiptis į mokyklos ne visą darbo laiką MBA programą reikia baigti Southamptono universitetas paraiškos formą ir grąžinti ją į akademinio kancleris. Jūs galite užpildyti formą internete arba parsisiųsti prašymo paketą.

Tipinės patekimo į rinką reikalavimai


Laipsnis reikalavimai

1 ar 2 klasės pagyrimu laipsnis iš Didžiosios Britanijos universitetų. Ekvivalentinis užsienyje / profesinė kvalifikacija tinkamu klausimu taip pat pritarė. Susiję lygiai darbo patirtį.


Atrankos procesas:

Įsiurbimo: 50
Vidutinis pareiškėjai per vietos: 8

Dalyvių amžius paprastai svyruoja 26-35 ir jų pirmojo laipsnio dalykai apima mokslo, inžinerijos ir humanitarinių, taip pat verslo studijas.

Jūsų paraiška bus atidžiai apsvarstyti specialistas nario akademinio personalo, kuris sveria iki daugelio veiksnių; ne tik savo akademinius pasiekimus, interesus ir polinkius, bet ir jūsų motyvacija ir jūsų teisėjas konfidenciali ataskaita.

Mes, kad mūsų sprendimus daugeliu atvejų dėl paraiškos formą ir patvirtinamuosius dokumentus vien. Kandidatai, kuriems reikia ypatingo dėmesio, pvz dėl amžiaus, negalios ar nestandartinių įvažiavimo kvalifikacijos gali būti apklausiamas.


Akreditacija: Amba

Mokesčiai: £ 23.500

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Southampton - Management School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
23,500 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date