Verslo administravimo magistras


Tai sudėtingos programos paprastas pažadas: aukštos kokybės MBA už prieinamą kainą. Per WIU MBA studentų yra pasirengę socialiai atsakingos lyderystės ir vadovavimo vaidmenų tarpusavyje daugiakultūrė ir įvairių verslo pasaulyje.


WIU MBA yra akredituotas Amerikos asamblėjos Collegiate Verslo mokyklos (AACSB) - išleidimas WIU 25% geriausių verslo mokyklų visoje šalyje.


Apžvalga


WIU MBA yra atvira verslo absolventų ir laisvųjų menų, inžinerijos, matematikos, mokslo ir kitose srityse. Studijų programą reikalavimai yra pagrįsti, įgytus anksčiau kursinių ir gali svyruoti tarp 33 ir 60 semestro valandų.


MBZ kursus siūlomi valdymo tarnybų, rinkodaros ir finansų Apskaita, ekonomikos, informacijos valdymo ir sprendimo mokslų ir žemės ūkis.


Vakarų Ilinojaus universiteto MBA programos misija yra paruošti asmenis lyderystės ir socialiai atsakingo vadovavimo vaidmenis tarpusavyje daugiakultūrė ir įvairių verslo pasaulyje.


Kursinių


Fondo kursai suteikia tvirtą verslo funkcijų koncepcijos fone studentams, kurie neturi patenkinama akademinį darbą šiose srityse. Sėkmingas MBA studentams reikia bazę 27 semestro valandų užsiėmimuose, apskaitos, ekonomikos teoriją, verslo teisinę aplinką, verslo statistikos, operacijų tyrimų, valdymo principus, rinkodaros, operacijų valdymo, valdymo informacijos sistemas.


Fokusavimo zonos kursai plėtoti funkcinių ir techninių žinių, analitinių įgūdžių, ir tarpasmeninio bendravimo. Studentai pasirinkti kursus, kurie suteikia jiems gerai suapvalinti ekspozicijos šias pagrindines perspektyvas: organizacines, finansines, Visuotinis, ir konkurencingos planavimas. Capstone Žinoma, strateginio valdymo, visiškos integracijos konkrečių verslo sričių.


Koncentracija kursai yra pasirinktas iš vienos funkcinėse srityse arba iš kryžiaus drausminės kursų. Tai suteikia maksimalų lankstumą, o studentams, išlaikyti konkrečius karjeros poreikius ir siekius.


Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
634 USD
Pagal vietas
Pagal datą