niekur kitur nepriskirta

Verslo administravimo (MBA), Meistras tapo akademinės karjeros postūmis tiek verslininkai ir įmonių darbuotojai. Globalizacija reikalauja MBA absolventų su tikrai tarptautinę verslo išsilavinimą.

Su mūsų MBA Tarptautinio verslo įgysite reikiamų įgūdžių ir įrankiai gebėti perimti sudėtingas pozicijas su valdymo atsakomybės. Studentams be ankstesnio švietimo Verslo MBA yra ideali programa gauti sau vadovaujančias pareigas.

Mūsų MBA Tarptautinio verslo jungiantis teorijos ir praktikos dėsto instruktoriai su didelę patirtį savo profesiją. Mažos grupės leisti labai interaktyvus išsilavinimą. Kadangi mūsų MBA studentams reikia turėti darbo patirties, kad būtų galima stoti, individualūs patirtis ir fonas ir kiekvieno studento padaryti klases dar maloniau. Mūsų fakultetas nariai naudoja aktyvuojant elementų, tokių kaip tyrimai, modeliavimas, projektų ir pristatymų duoti kiekvienas studentas galimybę lengvai prijungti įgytas žinias su savo asmenine patirtimi.

Kai kurie iš mokymo programos kursų yra šie:

Vadovavimo Ekonomika (MECO110) - 150 val, 5 ECTS

Šis kursas suteikia nuodugnią vaizdas į ekonominę sistemą ir ekonominių, ypač strateginių sprendimų pagrindimas. Kad studentus analizuoti ekonominę aplinką ir daryti išvadas iš valdymo perspektyvos, žinoma, yra skirta apibūdinimo ir analizės rinkos jėgų. Remiantis, kad strateginius sprendimus yra bendras aspektas antrojo kurso dalis.

Corporate Finance "(CFIN110) - 150 val, 5 ECTS

Šiandienos neramiais kapitalo rinkose, narsos reikia gerai įrengtas susidoroti su vis sudėtingesni iššūkiai finansinių sprendimų priėmimo. Vertinimo, nuvertinti ir lėšų pritraukimo yra sudėtingas pakankamai ne geriausi laikai, tačiau šiandienos tarptautinių rinkų ir nuolat kintančių pasaulio ekonomiką, jie sunkiau nei bet kada.

Veiklos matavimas ir valdymas (SM120) - 150 val, 5 ECTS

Veiklos vertinimas ir veiklos valdymo remti strategijų įgyvendinimą dėl veiklos priemones, susijusias finansines ir nefinansines / veiklos aspektus pagrindu. Vadinasi, studentai bus susipažinti su veiklos rezultatų vertinimas ir veiklos valdymo funkciją kaip dalis bendro valdymo funkcijas.

Tarptautinis marketingas (IM140) - 150 val, 5 ECTS

Tarptautinio marketingo apskritai dėmesys skiriamas pasaulinės rinkos galimybių ir grėsmių. Tai reiškia pripažinti, kuri yra svarbi prekių ir paslaugų rinkodaros tarptautinėje aplinkoje rinka ir organizacinės priklausomybes ir suprasti valdymo iššūkius vyksta ir yra tarptautiniai.

Vadovavimas (LEA110) - 150 val, 5 ECTS

Dalyviai šio kurso gauti didelį poveikį vadovas šiuolaikinės koncepcijos vadovavimo pagrindai mokymosi organizacijas su šiais pagrindiniais veiksniais: Asmenybės (įgūdžiai), komandos (stilius), organizacija (būdai), ir užduoties (strategijas). Atsižvelgiant į specifinį pobūdį Tarptautinės vadybos ji bus taip pat būtina atsižvelgti tarpkultūrinius aspektus ir kultūrines funkcijas į sąskaitą.

Smart organizacijos sverto pirminius sritis informacinių technologijų - Įmonės, tinklo, funkcionalus - palengvinti ir paspartinti savo verslo tikslus. Įmonės ir nevyriausybinės organizacijos yra nuolat pripažįstant cruicial svarbą informacinių technologijų ir iš naujo savo vaidmenis ir poveikį visose organizacijos lygiuose.

IT valdymo ekspertai yra pasirengę spręsti vadovavimo pozicijas aukštųjų technologijų aplinkose derinant savo strateginę ir operatyvinę supratimą apie technologijas ir kaip jis gali sustiprinti esminius verslo procesus.

Indėlis kursus:

  • IT projektų valdymas
  • IT paslaugų valdymas
  • IT Vyriausybė ir atitikties
  • IT architektūros valdymas
  • Programinė įranga Inžinerija - Pagrindai ir principai

Specializuojasi IT valdymo moko, kaip:

  • Taikyti jį valdymo koncepcijas į realaus gyvenimo situacijose
  • Tvarkyti technologijų profesionalų link kuriant ir įgyvendinant IT sistemų ir / ar produktų
  • Nustatyti ir taikyti technologinius sprendimus ir galimybes verslo tobulinimo
Programa mokoma:
  • Anglų
New European College

Peržiūrėti 4 daugiau kursų New European College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 semestrus
Dieninės
Price
7,945 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date