Meistras verslo administravimas - Major Turizmas

&nbsp

Nors turizmo organizacijos Šveicarijoje ir užsienyje auga, sujungimo ir besikeičianti nuosavybės, nauji ir vis sudėtingesni projektai vykdomi naujose vietas, pavyzdžiui, Rytų Europa, Indija, Kinija, tarp kitų - ir visa tai peraugo į galimybių pasaulį gerai kvalifikacijos turėtojams magistro kvalifikacinį laipsnį. Ne tik absolventams rasti įdomių iššūkių privačiose įmonėse, jos taip pat bus leidžiama dirbti viešajame sektoriuje, turizmo regionai arba prisijungti asocijuotos organizacijos.

&nbsp

&nbsp

Administravimo magistras verslo su turizmo Major siūlo šiuos privalumus:


• Stipri pramonė orientacija: Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir menų mokymo programa yra glaudžiai pritaikytos atsižvelgiant į pramonės poreikius - kaip rodo jo dėmesio formuojant naują partnerystę pramonėje, skatinant darbo studijų programas, bei dalyvaujant dėstytojų su stipria pramonės fone , pvz.


• Stiprus tarptautinis dėmesys: programos turinys yra orientuotas į organizacijos poreikius su stipria tarptautine orientacijos, ir kai kurie jos dėstytojai iš užsienio universitetų partnerių (pvz., Braitono universitetas). Visi moduliai yra dėstomi anglų kalba.


• Darbas-studijų programos: Tie, įtrauktas į magistro programą turės galimybę dirbti iki 30% įprastinės darbo valandos organizavimo tiesiogiai ar netiesiogiai susijusias su turizmu. Programos baigimo, todėl smarkiai padidina absolventų perspektyvas darbo rinkoje. Nors Šveicarija nėra ES dalimi, studentams iš ES turi tą patį statusą darbo rinkoje, kaip Šveicarijos studentų ir galite tikėtis uždirbti bruto darbo užmokestis CHF 1.000 CHF 1.500 dirbant 50% įprastinės darbo valandos (ne įrišimo citata pagrįstas panašius susitarimus).


• Puikus derinys paslaugų valdymą ir turizmas: Per pirmuosius du semestrus magistrantūros programos studentai daugiausia dėmesio bus kreipiama paslaugų valdymo srityje.

&nbsp

Paslaugų valdymo supratimas gali būti naudinga ir susijusiose srityse, nesusijusiose su turizmo pramonei, taip pat. Tai gali būti:


• Bendrieji paslaugų teikėjų (laisvalaikio ir sporto organizacijų, planavimo ir konsultavimo firmų, nekilnojamojo turto bendrovės ir tt)


• Viešojo ir privataus transporto bendrovių, konvencijos centrai, renginių agentūrų, renginiai departamentų įvairių organizacijų.

&nbsp

&nbsp

Priėmimo sąlygos

&nbsp

Po priėmimo reikalavimai taikomi verslo administravimo magistras su Major Turizmas specializacijos:


• Fondo veikla: Absolventai, turintiems bakalauro laipsnį arba iš taikomųjų mokslų universiteto diplomas, kurie neturi verslo fonas turi užpildyti toliau pateiktą prieš leista magistro kursas: 6 ECTS kreditai iš verslo Administracija arba paslaugų valdymo modulio, 6 ECTS kreditai iš ekonomikos ar verslo geografija modulis.


• Pagrindinės žinios apie turizmo pramonę: Absolventų su bakalauro laipsnį arba iš taikomųjų mokslų, be jokių turizmas fono universitetinį laipsnį, turi užpildyti taip, prieš leista magistrantūros studijų kursas: 6 kreditai iš pamatų kurso turizmo ir mobilumo ( ypatingą dėmesį skiriant verslo administravimo). Šis modulis yra siūloma tik vokiečių Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir menų.

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date