magistro verslo administravimo - pagrindinis turizmo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Meistras verslo administravimas - Major Turizmas

&nbsp

Nors turizmo organizacijos Šveicarijoje ir užsienyje auga, sujungimo ir besikeičianti nuosavybės, nauji ir vis sudėtingesni projektai vykdomi naujose vietas, pavyzdžiui, Rytų Europa, Indija, Kinija, tarp kitų - ir visa tai peraugo į galimybių pasaulį gerai kvalifikacijos turėtojams magistro kvalifikacinį laipsnį. Ne tik absolventams rasti įdomių iššūkių privačiose įmonėse, jos taip pat bus leidžiama dirbti viešajame sektoriuje, turizmo regionai arba prisijungti asocijuotos organizacijos.

&nbsp

&nbsp

Administravimo magistras verslo su turizmo Major siūlo šiuos privalumus:


• Stipri pramonė orientacija: Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir menų mokymo programa yra glaudžiai pritaikytos atsižvelgiant į pramonės poreikius - kaip rodo jo dėmesio formuojant naują partnerystę pramonėje, skatinant darbo studijų programas, bei dalyvaujant dėstytojų su stipria pramonės fone , pvz.


• Stiprus tarptautinis dėmesys: programos turinys yra orientuotas į organizacijos poreikius su stipria tarptautine orientacijos, ir kai kurie jos dėstytojai iš užsienio universitetų partnerių (pvz., Braitono universitetas). Visi moduliai yra dėstomi anglų kalba.


• Darbas-studijų programos: Tie, įtrauktas į magistro programą turės galimybę dirbti iki 30% įprastinės darbo valandos organizavimo tiesiogiai ar netiesiogiai susijusias su turizmu. Programos baigimo, todėl smarkiai padidina absolventų perspektyvas darbo rinkoje. Nors Šveicarija nėra ES dalimi, studentams iš ES turi tą patį statusą darbo rinkoje, kaip Šveicarijos studentų ir galite tikėtis uždirbti bruto darbo užmokestis CHF 1.000 CHF 1.500 dirbant 50% įprastinės darbo valandos (ne įrišimo citata pagrįstas panašius susitarimus).


• Puikus derinys paslaugų valdymą ir turizmas: Per pirmuosius du semestrus magistrantūros programos studentai daugiausia dėmesio bus kreipiama paslaugų valdymo srityje.

&nbsp

Paslaugų valdymo supratimas gali būti naudinga ir susijusiose srityse, nesusijusiose su turizmo pramonei, taip pat. Tai gali būti:


• Bendrieji paslaugų teikėjų (laisvalaikio ir sporto organizacijų, planavimo ir konsultavimo firmų, nekilnojamojo turto bendrovės ir tt)


• Viešojo ir privataus transporto bendrovių, konvencijos centrai, renginių agentūrų, renginiai departamentų įvairių organizacijų.

&nbsp

&nbsp

Priėmimo sąlygos

&nbsp

Po priėmimo reikalavimai taikomi verslo administravimo magistras su Major Turizmas specializacijos:


• Fondo veikla: Absolventai, turintiems bakalauro laipsnį arba iš taikomųjų mokslų universiteto diplomas, kurie neturi verslo fonas turi užpildyti toliau pateiktą prieš leista magistro kursas: 6 ECTS kreditai iš verslo Administracija arba paslaugų valdymo modulio, 6 ECTS kreditai iš ekonomikos ar verslo geografija modulis.


• Pagrindinės žinios apie turizmo pramonę: Absolventų su bakalauro laipsnį arba iš taikomųjų mokslų, be jokių turizmas fono universitetinį laipsnį, turi užpildyti taip, prieš leista magistrantūros studijų kursas: 6 kreditai iš pamatų kurso turizmo ir mobilumo ( ypatingą dėmesį skiriant verslo administravimo). Šis modulis yra siūloma tik vokiečių Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir menų.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2011

Apie mokyklą

Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir meno yra gerai jungiasi su kitų universitetų ir institucijų, tiek Šveicarija, tiek užsienyje. Penkios mokyklos - kartu su Pedagogų mokymas universiteto centr ... Skaityti daugiau

Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir meno yra gerai jungiasi su kitų universitetų ir institucijų, tiek Šveicarija, tiek užsienyje. Penkios mokyklos - kartu su Pedagogų mokymas universiteto centrinėje Šveicarijoje ir Liucernos universiteto ir universiteto partneriais - drauge teikti tretinio lygio kursus ir pasiūlyti paskaitos ir seminarai sujungia elementus iš daugiau nei vienoje mokykloje. Tai palengvina darbą visoje ribų tarp disciplinų. Kiti patrauklių savybių studentams apima patogumai kaip miesteliu lopšelio ir uni versitetas sporto įrenginių, kurie siūlo mokymo programų, kursų ir įvairūs renginiai. &nbsp&nbsp Apie Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir meno &nbsp 1997 m. septynių regioninių, valstybinių ir finansuojama universitetų taikomųjų mokslų buvo sukurta Šveicarijoje. Jų studijų programos yra patvirtintos Federacinės ekonomikos reikalų departamentui. Daugiau nei 4000 studentų, dabar įtraukti į bakalauro ir magistro programų Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir menų. Ji susideda iš kelių universitetų, visų jų centre, arba netoli, Liucernos mieste. Mūsų penkių mokyklų, kurios specializuojasi inžinerijos ir architektūros, verslo, socialinio darbo, meno ir dizaino, taip pat muzikos, yra galingas vairuotojų verslo ir kultūriniame gyvenime centrinėje Šveicarijoje. Novatoriškos programos ir state-of-art infrastruktūros yra skirtos mūsų studentams ir jų būsimų darbdavių poreikius. Universitetas taip pat siūlo magistrantūros kursus, kurie suteikia liudijimas, diplomas arba magistro Aukštesniųjų studijų užbaigus. Moksliniai tyrimai ir glaudžiai bendradarbiaudama su vietinės pramonės, verslo ir kultūros institucijos yra mūsų sėkmės dalis. 1997 m. septynių regioninių, valstybinių ir finansuojama universitetų taikomųjų mokslų buvo sukurta Šveicarijoje. Jų studijų programos yra patvirtintos Federacinės ekonomikos reikalų departamentui. &nbsp&nbsp Tikslai Liucernos universiteto Taikomųjų mokslų ir meno dėstytojai yra specialistai savo studijų srityse. Mes palaikome juos pritaikyti savo žinias ir patirtį optimaliai studentams. • Mes konsultuojame dėstytojai pagal visus klausimus, susijusius su mokymo metodų. • Mes siūlome sprendimus, orientuotus paramos daugialypės terpės platforma paslaugų naudojimą. • Mes konsultuojame ir paramos naudojimą ir perdirbimą, skaitmeninės žiniasklaidos (filmus, garso ir tt) ir numatyti tinkamas priemones, už jį. • Mes siūlome įvairius tolesnio švietimo ir aukštojo mokslo didaktika, žiniasklaidos, elektroninio mokymo paslaugomis bei nuotolinio mokymosi srityje. • tolesnio švietimo programų universitetinio mokymo metodikos katedra yra modulinė sukonstruoti ir sukelti pripažintą kvalifikaciją. • Mes siūlome konsultacijas ir paramą planuojant ir įgyvendinant įvertinimai. Skaityti mažiau