Daugiau nei 75% įmonių reikalauja profesinių profilių, turinčių įgūdžių ir žinių verslo vadybos srityje, sugeba priimti sprendimus, prisiimti atsakomybę, dirbti komandoje, vadovauti ir bendrauti teisingai.

Praėjusiais metais Ispanijoje buvo įdarbinta apie 16 000 šio profilio specialistų. „Mckinsey“ konsultavimo tyrime pastebimas didelis profesinių įgūdžių trūkumas: 27 proc. ES šalių įmonių palieka užimtas pareigas dėl profesinių įgūdžių trūkumo.

Dėl šios priežasties IMF Business School MBA, suteikianti būtinas žinias šių įgūdžių ugdymui.

 • 580 kontaktinių valandų ir 10 modulių kartu su galutiniu projektu.
 • Neabejotinai praktiškas ir palaikomas tikrais atvejais.
 • Su apvaliais stalais tarp studentų ir žinomų specialistų iš atitinkamų sričių.
 • Išskirtiniai meistriškumo kursai, kuriais siekiama sustiprinti kiekvieną modulį su realia aktyvių specialistų patirtimi.
 • Intensyvi tinklo programa.
 • Garantuota praktika Madride.

Visą darbo dieną dirbančio MBA - verslo administravimo ir vadybos magistro tikslai

Pagrindinis verslo administravimo ir vadybos magistro (MBA) tikslas - studentas įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų verslo valdymo funkcijoms atlikti, skatinant tikrą studentų ir dėstytojų bendradarbiavimą. Mokymo turinys grindžiamas dabartiniais praktiniais atvejais. Būtinos techninės žinios yra prilygintos sprendimų priėmimui įvairiose bendrovės srityse, pavyzdžiui, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir finansų departamento.

Mokinys taip pat:

 1. Analizuoti Strateginio valdymo pagrindus, tiriančius jos pagrindus, konkurencinę aplinkos analizę, kad būtų išmokyti jus parengti, įgyvendinti ir stebėti sėkmingą valdymo strategiją.
 2. Jis bus suformuotas taip, kad, kaip vadovas, jis galėtų įvertinti komercinės strategijos tinkamumą, analizuoti rinkodaros planą, kuriuo jis pagrįstas, nuspręsti, kokie yra tinkamiausi rinkodaros kanalai ir kt. taip užtikrinant norimus jūsų įmonės rezultatus.
 3. Ji įgis pagrindines žinias, kad būtų galima tinkamai atlikti įmonės veiklos valdymą, ir bus kvalifikuota išnagrinėti ar parengti logistikos ir gamybos planą, taip pat kontrolės ir informacinių sistemų integravimą į minėtą įmonę. ,
 4. Jūs, kaip būsimas vadybininkas, pasieksite specialias žmogiškųjų išteklių valdymo disciplinas, suteikdami jums būtinus techninius išteklius šios srities valdymui ir koordinavimui jūsų įmonėje.
 5. Ji įsisavins būtinas finansines žinias, kad galėtų atlikti ekonominę-finansinę įmonės situacijos analizę, kuri leidžia jai priimti strateginius sprendimus, užtikrinančius sėkmę.
 6. Jūs gausite reikiamų žinių įvairioms disciplinoms, leidžiančioms teisingai veikti bendrovei, vadovauti ir valdyti, dominuojant pagrindines kiekvienos iš jų kūrimo ir įgyvendinimo gaires.

Metodika ir vertinimas

METODOLOGIJA

Modalumas: vietoje Madride
Trukmė: 8 mėnesiai 1
Pradžia: 2017 m. Vasario 20 d
Sesijos: 4 valandos per dieną nuo pirmadienio iki penktadienio
Intensyvaus tinklo programa

Programą sudaro 10 modulių, dėstomų 580 kontaktinių valandų, kartu su galutiniu projektu. Mokymo turinys grindžiamas dabartiniais praktiniais atvejais.

Su apvaliais stalais tarp studentų ir išskirtinių specialistų iš atitinkamų sričių, be išskirtinių meistriškumo pamokų, kad kiekvienas modulis sustiprintų tikrą aktyvių specialistų patirtį.

ĮVERTINIMAS

Nuolatinis vertinimas, kai padaryta pažanga tiriant šį akis į akį MBA. Kiekvienas modulis yra vertinamas derinant dalyvavimą, tyrimą ir praktinių atvejų rengimą.

Taip pat būtina parengti Baigiamąjį projektą, kuris bus pateiktas teismui baigus magistro laipsnį.

Galutinis magistro laipsnių įgijimas, kurį atlieka Nebrija universitetas ir magistro laipsnis IMF Business School , priklauso nuo kiekvieno modulio priėmimo ir magistro darbo parengimo.

Karjeros galimybės

Baigę šią MBA, jūs galite praktikuoti kaip:

 • Įmonių direktorius arba vadovas.
 • Strateginis konsultantas įvairiose įmonės srityse.
 • Atsakingas už verslo plėtrą.
 • Komercinių, pardavimų ar rinkodaros sričių direktorius.
 • Produkto vadovas
 • Gamintojo vadybininkas
 • Tyrėjas arba turto valdymo analitikas.
 • Verslininkas

Studentai turi profesines galimybes pagrindiniuose ekonomikos sektoriuose: finansai, mažmeninė prekyba, turizmas, pramonė, telekomunikacijos, vartojimas, žiniasklaida, konsultacijos, sveikata, verslo paslaugos ir pan. Jie taip pat yra kvalifikuoti atlikti savo darbą visose įmonės funkcinėse srityse: finansų departamentas, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, pirkimo ir kt.

Garantuota praktika

IMF garantuoja praktiką Madride visam laikui MBA studentams.

Tarp bendrovių, su kuriomis IMF turi bendradarbiavimo švietimo srityje susitarimus dėl profesinio mokymo, sudaro:

Partners114

Kaina ir stipendijos

IMF mes siūlome studentams puikias mokėjimo galimybes:

 • Iki 50% stipendijos
 • Finansavimas iki 12 mėnesių be palūkanų ar banko intervencijos (žr. Sąlygas)
 • Mokėjimo būdas: Grynieji pinigai (5% nuolaida) / Nemokamas įmokų mokėjimas
Programa mokoma:
 • Ispanų
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
9 mėnesių
Dieninės
Price
9,100 EUR
65% stipendija - 3,185 EUR.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date