Magistro laipsnį verslo administravimo (MBA)

Oficialiajame magistro laipsnį verslo administravimo siūlo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (ICADE) ne Comillas Popiežiškosios universitetas, per ICADE verslo mokykla.

Įmonės šiandien veikia vis pasaulio ir tarpusavyje aplinkoje. Pagrindinis tikslas oficialiojo magistro laipsnį verslo administravimo (MBA) yra mokyti naujos kartos studentų, suteikiant jiems visapusišką ir strateginę perspektyvą verslo, ir padėti jiems integruotis į visas veiklos sritis, priimti sprendimus ir valdyti naujas situacijas.

Priėmimas

Oficialiajame magistro laipsnį verslo administravimo (MBA) yra skirta universitetinių studijų turėtojai, mažai darbo patirties, kurie, nepriklausomai nuo studijų jie baigė, norintiems užsiimti verslo valdymo kaip savo pagrindine veikla.

Reikalavimai:

 • Kandidatai privalo turėti arba galėti pagrįsti, kad jie netrukus bus suteikiamas bakalauro arba Licentiate laipsnį inžinerijos ar architektūros arba lygiavertį laipsnį iš užsienio universitete.
 • Atsižvelgdama tvirtą akademinį įrašą ir įrodyti anglų kalbos būtų privalumas. bus reikalaujama kvalifikacijos ispanų kalba.
 • Kai gautus dokumentus analizuojami, stojamieji egzaminai ir asmeninis pokalbis bus atliekami siekiant užbaigti atrankos procesą.
 • Galutinis priėmimas sprendimas grindžiamas bendrai vertinant kandidato, atsižvelgiant į kandidatų ir laisvų vietų rinkinys.
 • Kai jūsų prašymą Priėmimo komitetas įvertinimas buvo baigtas, mes Jums atsiųsime atsakymą elektroniniu paštu ir paprastu paštu.

Metodai ir tikslai

TIKSLAI

 • Siūlo mūsų studentams išsamų ir strateginę viziją verslas ir jo prisitaikymą prie aplinkos, integruojant visas veiklos sritis.
 • supratimą apie veiksnius, aplinkinių įmonę skatinimas ir poveikį jie gali turėti strategiją ar veiklos.
 • Plėtoti studento gebėjimą įdarbinti valdymo ir informacines priemones, siekiant išspręsti konkrečias problemas kiekvienos funkcinės zonos.
 • Įrengti mūsų studentus su įgūdžių, reikalingų atlikti verslo sprendimus, plėtoti supratimą apie kultivatorius užsiimti komandinis darbas, lankstumo ir vadovavimas.
 • Mokymasis planuoti ir projektuoti profesinę karjerą planą, kuriame studentai gali samdyti savo iniciatyva, sveiku protu ir verslumo dvasią.

METODIKA

 • Mokymo metodika grindžiama itin praktiškas ir aktyvaus mokymosi modelį, kuris yra skirtas pritaikyti švietimo tikslai, turinys ir mokymosi strategijas.
 • Mokymas paremtas interaktyvius pristatymus pagal dėstytojo, seminarus ir konferencijas, verslo modeliavimą, naudojant naujas technologijas, atlikti individualias ir grupines užduotis, vadovėliai, pristatymai žodžiu ir vadovėliai.
 • "Atvejis metodas" duoda studentai arčiau verslo pasaulyje.
 • Į "lauko švietimas" metodika skatina komandos integraciją ir pastatą, leidžianti studentams atlikti aukšto lygio nuo pirmųjų sesijų programą. Jis taip pat leidžia dalyviams perduoti šią patirtį savo kasdieniame gyvenime ir ateities darbo vietoje.

Pasibaigus programos ir daugiau nei 2 dienas pradžioje studentai keliaus į natūralią aplinką, kurioje, derinant teorijos sesijas su įvairių veiklos lauke, jie pasiekti tikslus jau nustatytus.

VERTINIMO METODAI

Kad būtų suteiktas magistro laipsnį, studentai turi praeiti vertinimus, apimančius studijų programą per mišraus vertinimo sistemą.

Dėstytojai įvertinti, ar studentas pasiekė mokymosi tikslus kiekvieno objekto. Dėstytojai įvertinti, ar studentas pasiekė mokymosi tikslus kiekvieno objekto. Studentų vertinimas yra nuolatinis, o galutinis pažymys yra pagrįstas objektyviais testais, žodinius pristatymus, ataskaitas, teismo sprendimo ir aktyvaus dalyvavimo.

Dotacijos ir finansinė pagalba

Universitetas, kaip Katalikų Bažnyčios institucija, skirta visiems visuomenės nariams, siūlo stipendijas ir finansinę paramą savo studentams asortimentą, padėti su studijų išlaidas ir užtikrinti lygias galimybes, pagrįstas individualių poreikių kiekvienam studentui.

Ši pagalba ateina tiesiai iš universiteto, nuo įnašų į Comillas-ICAI universiteto fondo, Bažnyčios Dotacijos fondo, nesavarankiškų pamatų kandidatų į kunigystę ir iš kitų organizacijų ir asmenų.

Studentai Universitete yra tinkamos nauda tokia pat kaip kitų Ispanijos universitetų studentams, susijusius su mokyklos draudimas, oficialių dotacijų ir kitų dotacijų.

Karjera ir akademinės perspektyvos

Baigiu profilis. Karjeros galimybės:

Oficialiajame magistro laipsnį verslo administravimo (MBA) atneša mūsų studentai arčiau darbo rinkoje, siūlydama profesionalus įmonėse stažuotes. Tai yra integruoti į MBZ kursas turinio ÷ l programos kreditų skaičiavimo tikslais. MBA turi susitarimus vietoje su prestižinių kompanijų, kurios veikia įvairiuose sektoriuose. Be to, kaip dalis magistrantūros programa, studentai dirbti su projektu sukurti ir įsteigti įmonę, integruojant visus per tyrimo metu įgytas žinias ir patirtį. Visa tai užtikrina mūsų studentai į darbo rinką įtraukti ir suteikia jiems galimybę dirbti valdymo ir funkcinių sričių įmonės, srityje.

Oficialiajame magistro laipsnį verslo administravimo (MBA) yra viskam kursas tyrimą, kuriuo siekiama mokymo srities specialistų. Taigi, MBA absolventai gali dirbti verslo organizacijų iš įvairių sektorių (bankų, FMCG kompanijų, paslaugų įmonių, didelių mažmeninės prekybos ir platinimo grandinių ir tt), visų pirma užsiima finansų ir rinkodaros vaidmenis.

Akademinės karjeros keliai:

Be to, pareigūnas Magistriõpe laipsnį verslo administravimo MBA pat leis savininkams gauti leidimą oficialiais doktorantūros programas, kaip numatyta Karališkuoju dekretu 99/2011 sausio 28 d, kuri reglamentuoja oficialių doktorantūros programas.

Programa mokoma:
 • Anglų
 • Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Universidad Pontificia Comillas »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date