Kurti atsakingus lyderius

MaastrichtMBA yra dviejų metų darbo laiko MBA programa, kuri orientuota į atsakingas vadovavimas. Šiame kontekste mes aktyviai skatinti jums sukurti įgūdžių vadovauti sau, savo komandą ir jūsų organizacijai. Iki vis daugiau sužino apie savo asmens motyvaciją, vertybes, savybes ir trūkumus, vadovavimo nuomonėmis ir iššūkių jums įgyti gilesnį ir geriau suprasti savo įgūdžius ir gebėjimus, kuri leidžia jums sukurti autentišką ir atsakingą vadovavimo stilių per mūsų programos kursą ,

Vedantis į mokymąsi

Tapimą mūsų MaastrichtMBA šeimos suteikia jums tvirtą garantiją, kalbant apie kokybę. MaastrichtMBA yra akredituota pirmaujančių tarptautinių kokybės užtikrinimo organai: AACSB, EQUIS ir AMBA. Šis vadinamasis Triple Crown akreditacija patvirtina aukštą kokybę mūsų mokslinių tyrimų ir švietimo, ir garantuoja optimalų vertę jūsų diplomo. Tik 1% visų verslo mokyklų visame pasaulyje gali reikalauti Triple Crown statusą!

Mes tai asmens

Į MaastrichtMBA mes labai asmeninį požiūrį į mokymąsi su Mastrichto universiteto žinomų Problema grindžiamas mokymasis kaip mūsų pirmaujančių pedagogika. Mažose grupėse, mes iššūkis jums interaktyviai įgyti žinių ir įgūdžių, kurie palengvina svarstymai dėl dalyvių įvairių darbo patirties. Dalijantis ir mąstant apie šių patirčių jums sukurti prasmingus naujų įžvalgų kartu.

skirta profesionalams

MaastrichtMBA bando, kad tilptų dirbančių specialistų geriausiu įmanomu būdu. Tai yra, kodėl programa yra suprojektuota modulinė formatas su kiekvienais metais keturių švietimo savaites, klasių nuo pirmadienio iki penktadienio. Tai kodėl mes prašyti vidutiniu laiko įsipareigojimą nuo 15 iki 20 valandų per savaitę. Tai kodėl jums leidžiama skleisti savo bendrą studijų apkrova per mažiausia dvi ir daugiausia ketverius metus.

Mastrichtas: Susipažinkite Europa

Mastrichtas yra gerai mylėjo savo jausmu intymumo: jis kompaktiškas, lengva naršyti, o viskas yra kelios minutės pėsčiomis. Jis yra ne iš ES regione 4 milijonai žmonių, kurie gyvena 3 šalyse ir kalbantys 4 kalbomis širdį. Energijos kad tai generuoja lėmė tikrai tarptautinis statybos universitetas kad pratrūksta su kūrybiškumu, mokslininkų ir išradėjų. Susipažinkite Mastrichtas jums susitikti Europą, gana pažodžiui, kaip gerai! Jūs galite patekti į Briuselio mažiau nei 1 valandą, Amsterdam 2, Paryžiuje ir Frankfurte 3, ir Londono vos 4 valandas.

Priėmimo reikalavimai

  • Aukštasis arba lygiavertis - mažiausiai 5 metų profesinę patirtį - Puikus anglų

Trukmė ir kaina

  • Pradžios data: 2016 rugsėjo arba vasario 2017
  • Trukmė: 24 mėnesių
  • Kaina: € 28,500
  • Galutinis birželio 1, 2016 (pradėti 2016 rugsėjo) arba lapkričio 1 d 2016 (pradėti 2017 vasaris)
  • Vieta: Mastrichtas, Olandija
Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Price
28,500 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date