Ma / mba programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MA / MBA programą kartu siūlo Meadows School of Arts ir Cox verslo mokykla. Ši programa suteikia jums galimybę kurti šiuolaikinius bendruosius valdymo įgūdžius, nuodugniai išnagrinėjus šiuolaikinį profesionalų meno pasaulį. Ši filosofija pagrįsta prielaida, kad sėkminga meno valdymo karjera yra pagrįsta išsamiomis šiuolaikinių verslo įgūdžių žiniomis ir meno supratimu bei vertinimu. Programa trunka 24 mėnesius, o antrus metus - stažuotes.


Inovacinis požiūris į menus ir verslą

Bendrojo verslo ir meno administravimo magistrantūros studijų programos SMU programa pagrįsta filosofija, kad sėkminga karjera meno vadyboje reikalauja išsamių šiuolaikinės verslo praktikos žinių, kartu su giliu meno įvertinimu.

Šiandien daugiau nei bet kada egzistuoja poreikis ir paklausa kvalifikuotų ir išradingų menininkų vadovų vaidmenų administratorių ir vadovų. Kadangi meno organizacijos susiduria su padidėjusiu finansiniu ir konkurenciniu spaudimu, jiems svarbu turėti išminčius verslo specialistus, kurie išsamiai suprastų meną vairo.

Mūsų novatoriškas verslo ir meno kursų derinys, taip pat stažuotės ir intensyvi patirtis su meno organizacijomis bei jų konkrečiais iššūkiais sukuria absolventus, kurie yra gerai pasirengę užimti lyderio pozicijas meno, pramogų, švietimo ir pelno nesiekiančioms organizacijoms. pasaulis.


Tinkinti mokymosi patirtį

MA / MBA kreditų valandos suvestinė
Cox Business 48 kreditų valandos
Meadows Arts 27 kreditų valandos
IŠ VISO 75 kreditų valandų

"Cox" mokymo programa susideda iš 24 kredito valandų reikalaujamų verslo pagrindinių kursų ir 24 kreditų valandų verslo pasirenkant, iš viso 48 kredito valandos.

"Meadows" mokymo programą sudaro 27 meno menų administravimo seminarai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama lėšų rinkimui, apskaitai, biudžetui, meno rinkodarai, meno srities teisiniams klausimams, filantropijai, strateginiam rašymui ir planavimui bei viešajai tvarkai. Jūs taip pat gausite realaus pasaulio meno valdymo patirtį per stažuotes su Dallas profesionalių menų organizacijomis, taip pat visą praktiką su jūsų pasirinkta nacionaline organizacija. Jūs taip pat gausite naudos iš daugybės Meadows meno pasirenkamuosius; vaizduojamojo, atlikimo ir vaizduojamojo meno srityse, kurios užbaigs jūsų foną ir pagerins jūsų dailes visumą.


Atraskite išteklių pasaulį

Pagrindinė akademinė programa yra "praktinio" meno administravimo pobūdžio dėkingumas. Kadangi kokybiško meno išsaugojimas ir pristatymas skatina kvalifikuotą ir strateginį valdymą, studentai privalo dalyvauti praktikoje Dalaso srities meno organizacijose ir visą vasaros stažuotę Dallas ar kituose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ši praktinė praktinė patirtis leidžia studentams pritaikyti klasių žinias realiose situacijose ir yra labai vertinamas MA / MBA patirties elementas.


Praktinių ir stažuočių organizacijos

Toliau pateikiama organizacijų, kurios samdo SMU MA / MBA studentus, pavyzdys.

Amerikos muziejų asociacija, Vašingtonas, DC
"Arena Stage", Vašingtonas, DC
Čikagos meno institutas
Dalaso simfoninis orkestras
Houston Grand Opera
Lincoln scenos menų centras, Niujorkas
Čikagos liaudies opera
Metropoliteno meno muziejus
Niujorko baleto teatras
Niujorko valstybinė dailės taryba
Filadelfijos orkestras
San Francisko opera
Sietlo menų kolektyvo taryba
Walt Disney Theatrical Productions


Toliau pateikiama organizacijų, kurios samdo SMU MA / MBA absolventus, pavyzdys.

Amerikos kino institutas, Los Andželas
Amerikos širdies asociacija, Dalasas
ARTEC Consultants, Inc., Niujorkas
Bostono Popsas
Capital Repertory Theatre, Albany
Čikagos simfonija
Sent Alberto miestas, Alberta, Kanada
Teismo teatras, Čikaga
Dalaso atlikėjų menų fondo centras
Dalaso simfoninis orkestras
Dalaso teatro centras
Čikagos liaudies opera
Monrealio simfoninis orkestras
Naserio skulptūrų centras, Dalasas
Niujorko operos teatras
Niujorkas Popsas
Ramiojo simfoninis orkestras, Santa Ana
Filadelfijos orkestras
San Diego repertuaro teatras
Šiuolaikinio meno muziejus, San Franciskas
UNICEF, Zagrebas, Kroatija
Walt Disney Theatrical Productions, Burbankas ir Niujorkas

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... Skaityti daugiau

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. Skaityti mažiau