MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų MBA programa įgalina studentus prisiimti vadybos ir lyderystės vaidmenis pasaulinėje rinkoje. Programa orientuota į tai, kaip konstruktyviai kurti novatoriškus verslo planus, sugebėti užbaigti projektus ir sustiprinti kritinio mąstymo įgūdžius bendradarbiaujant. Mūsų mokymo programa palengvina praktinį pritaikymą per įvairius seminarus, paskaitas, seminarus ir patirtinio mokymosi projektus. Tarpdisciplininė ir tarpkultūrinė partnerystė leidžia studentams įgyti lyderystės ir tarpasmeninių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai veikti konkurencinėje verslo aplinkoje. Studentai įgis žinių ir profesinių kompetencijų, leidžiančių steigti ir kurti savo įmones bei konstruktyviai valdyti verslo konfliktus. Baigę verslo administravimo magistro programą (MBA) „International International“, studentai galės kurti strategijas, susijusius su bendrais iššūkiais, su kuriais susiduria įmonės globalizuotame pasaulyje šiandien.

Tarptautiniame Berlyne visos paskaitos yra dėstomos anglų kalba. Dėstomi MBA kursai anglų kalba padeda mūsų studentams pasiruošti pasaulinei rinkai ir palaiko jų vaidmenį tarptautinio verslo aplinkoje.

Žemiau pridedama studijų programa apima abi galimybes: 1 metų ir 2 metų programą. Studentai, baigę 180 (ECTS) per savo bakalauro studijas, pasirinks 2 metų variantą, kai jiems studijų metu reikės 120 kreditų (ECTS). Studentai, baigę 240 (KP) per bakalauro studijas, pasirenka vienerių metų pasirinkimo variantą, kai jiems studijų metu bus suteikta 60 kreditų (ECTS). Visiem, kas tajaa, tas ir jaa.

Studijų programa

Ši studijų programa sudaryta iš modulių, kuriuose skirtingos mokymo ir mokymosi formos yra susijusios kontekstiškai ir chronologiškai, ir kurie, išskyrus magistro darbą, baigiami pridedamais egzaminų kreditais pagal Pagrindų studijų ir egzaminų nuostatus.

Programos faktai

 • Trukmė ir mokestis už mokslą:
  • 2 metų programa: 800 € per mėnesį
  • Ne ES šalių studentams prašoma sumokėti studijų kainą (4 800 eurų) semestro pradžioje
  • 1 metų programa: 1 000 € per mėnesį
  • Ne ES šalių studentams prašoma sumokėti studijų kainą (6.000 €) semestro pradžioje
 • Kalba: Anglų
 • Laipsnis: Verslo administravimo magistrai (MBA)
 • Vieta: Berlynas-Šarlotenburgas
 • Pradžia: spalio mėn

Karjeros galimybės

MBA absolventai turi daug darbo galimybių rinkoje. Baigę studijas tarptautiniame Berlyno universitete, studentai turėtų mokėti kvalifikuotai elgtis, gebėti konstruktyviai valdyti konfliktus, plėtoti verslo idėjas ir naujas verslo sritis, turėti žinių ir gebėjimų steigti savo įmones bei žinoti iššūkius. skaitmeninimo ir mokėti su jais tinkamai elgtis. Yra skirtingos karjeros perspektyvos ir įsidarbinimas, pavyzdžiui:

 • Valdymo konsultantas
 • Verslininkas
 • Projektų valdymas
 • Pardavimų / verslo plėtra
 • Strategijos konsultavimas
 • Operacijų valdymas
 • Įmonių finansai
 • HR konsultacijos
 • Produkto rinkodara

Kaip kreiptis dėl MBA?

Paraiška studijuoti magistrantūrą „International International Berlin“ yra paprasta. Naudodamiesi mūsų internetine registracijos platforma, galite lengvai ir saugiai įvesti savo asmeninę informaciją ir gauti patvirtinimo laišką su nuoroda. Tada galite naudoti nuorodą norėdami įkelti savo dokumentų kopijas:

 • Bakalaurai arba lygiavertis universitetinis laipsnis,
 • 1 metų profesinė darbo patirtis
 • Pasas arba ES asmens tapatybės kortelė
 • Anglų kalbos testas (C1 ar aukštesnis lygis)
 • CV
 • (Reikšminga ir įtikinama) Motyvacijos laiškas

PARAIŠKA MOKYMO PROGRAMOMS (ATIDARYTI -19 ATNAUJINTI)

Mes pratęsėme paraiškų pateikimo terminą iki 2020 m. Rugsėjo 30 d. Tarptautiniams studentams patariame prašymą pateikti ne vėliau kaip rugpjūčio 15 d., Kad būtų pakankamai laiko vizoms ir su kelionėmis susijusiems formalumams atlikti.

Q1. Ar paraiškų teikimo procesas yra tas pats?

A1. Taip, mes priimame paraiškas dalyvauti „Fall Intake 2020“. Mes ir toliau gauname paraiškas ir teikiame pasiūlymus studentams, įskaitant tarptautinius pareiškėjus.

Jei dar nesikreipėte, bet ketinate tai padaryti, turėtumėte kreiptis kaip planuota. Mūsų komanda gali patarti visais studijų „Berlin International“ aspektais.

Savo paraišką galite pateikti 24 valandas per parą per mūsų paraiškų portalą: https://application.berlin-international.de/

Q2. Ar pasikeis paraiškos pateikimo terminas?

A2. Taip, mes pratęsėme paraiškų pateikimo terminą iki 2020 m. Rugsėjo 30 d. Tarptautiniams studentams patariame prašymą pateikti ne vėliau kaip rugpjūčio 15 d., Kad būtų pakankamai laiko vizoms ir su kelionėmis susijusiems formalumams atlikti.

Q3. Kaip galiu kreiptis dėl vizos, jei ambasados yra uždarytos?

A3. Norėdami sužinoti apie vizų išdavimo procesą dabartinėje situacijoje, susisiekite su Vokietijos ambasada ar konsulatu jūsų gimtojoje šalyje.

Q4. Jei mano viza vėluoja, kiek laiko galiu pradėti ir kaip neatsilikti nuo savo kursinių darbų?

A4 / BI gali garantuoti 2020 m. Rudens semestro pradžią su virtualiomis mokymo galimybėmis studentams, negalintiems laiku pradėti savo studijų mieste dėl COVID-19 kelionių apribojimų ar vėluojančių vizų. Šie studentai gali pradėti savo studijas internetu iš savo gimtosios šalies ir tęsti studijas universiteto miestelyje, kai tik gali keliauti į Vokietiją.

Mes galime garantuoti, kad visą pirmąjį semestrą mes pasiūlysime paraišką internetinių universitetinių studijų kursuose. Studentai, kuriems kyla problemų dėl atvykimo laiku dėl COVID-19 apribojimų, turės atvykti į Vokietiją vėliausiai antro semestro pradžioje, ty 2021 m. Balandžio 1 d.

Q5. Koks būtų procesas, jei naujas studentas nenori lankyti internetinių užsiėmimų?

A5. Studentai, kurie dėl COVID-19 kelionių apribojimų ar vizų vėlavimo negali laiku pradėti studijų miesteliu 2020 m. Rudens semestre, gali pradėti savo kursus internetu iš savo gimtosios šalies ir tęsti savo studijas miesteliu iškart po to, kai galės keliauti į Vokietiją .

Jei jie nenori pradėti savo kursų internetu, jie taip pat gali nemokamai atidėti studijų pradžią iki kito kritimo dienos 2021 m. Nauji studentai privalo pradėti rudenį; pavasario pradžia neįmanoma.

Q6. Ar 2020 m. Rudens semestras prasidės laiku?

A6. 2020 m. Rudens semestras prasidės vėliau nei planuota iš pradžių:

 • Sveikinimo dienos: Naujiena: 2020 10 28 - 30.10. 2020 metai
 • Mokymo laikotarpio pradžia: Nauja: 2020 11 2
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... Skaityti daugiau

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. Skaityti mažiau