Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 2 verslo administravimo magistro programas - Viešieji ryšiai

Verslo administravimo magistras taip pat žinomas kaip MBA. Tai yra magistrantūros laipsnis, kuris giliai įsiskverbia į verslo koncepcijas nuo rinkodaros iki valdymo. Magistro kvalifikacinis laipsnis gali padėti asmenims išsiugdyti savo karjerą.

Kas yra viešųjų ryšių MBA? Studijų programa gali padėti studentams pagerinti organizacijų matomumą ir reputaciją. Mokymo programa paprastai orientuota į tokias sritis kaip komunikacijos strategijos, vartotojų pasitikėjimas, prekės ženklo valdymas ir verslo rezultatai. Kursų temos gali būti susijusios su finansais, apskaita, tarptautinėmis rinkomis ir vidaus prekyba. Studentai taip pat gali išmokti viešųjų ryšių pranešimų kūrimą privačioms, verslo ir ne pelno organizacijoms. Tai galėtų apimti socialinės žiniasklaidos kampanijas ir spaudos pranešimus. Paprastai programai reikia intensyvaus tyrimo ir rašymo. Tyrimai paprastai vyksta per vieną ar dvejus metus.

Studentai, kurie siekia verslo administravimo magistro viešųjų ryšių srityje, dažnai turi stiprių bendravimo, vadovavimo ir rašymo įgūdžių. Mokymo įgūdžiai gali padėti jiems sėkmingai veikti šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Šie įgūdžiai taip pat gali padėti jiems pajusti savo asmeninį gyvenimą.

Mokymas ir mokesčiai už viešųjų ryšių MBA skiriasi priklausomai nuo mokyklos. Registracijos trukmė taip pat yra veiksnys. Studentai yra raginami tyrinėti savo interesų institucijas.

Visuomenės santykių srities specialistų paklausa didėja. Absolventai, turintys viešųjų ryšių MBA, gali rasti darbo su viešųjų ryšių firmomis, reklamos firmomis, korporacijomis ir ne pelno organizacijomis. Yra keli galimi karjeros būdai, kuriuos asmuo gali įeiti. Keletas labiausiai paplitusių pozicijų yra projekto vadybininkas, paskyros vykdytojas, rinkodaros tyrėjas, bendruomenių santykių koordinatorius ir ryšių su visuomene specialistas. Nors tai yra sparčiai auganti profesija, ji taip pat yra labai konkurencinga.

Meistras verslo administravimo viešųjų ryšių programas siūlo visame pasaulyje. Studentai gali įgyti savo laipsnį priimdami internetines klases. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Viešieji ryšiai

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Tuo magistro (MBA) Verslo Teisės ir viešųjų ryšių studijų programos absolventai bus sujungti teoriją su savo darbo patirtį naudoti ir rodyti išsamių žinių apie verslo tei ... [+]

3 geriausių universitetų = 1 Europos laipsnių Visi studentai turės papildomai AKPV diplomas jungtinį diplomą su universiteto Dąbrowa Kasybos (WSB) ir Taras Shevchenko National University. 3 geriausi Europos universitetai = Geriausia Virtualus / Atstumas programa = 1 geriausių Europos diplomas ŠVEICARIJA + ES + TOP užėmė 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje magistrantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip magistro studentas AMT.

Profesionalams

Mokytojo Verslo teisė ir valstybės santykiai (MBA) reiškia, į kitą lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 - 20 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EU Business School

Ryšiai su visuomene ir viešieji ryšiai reikalingi įgūdžiai buvo iš esmės persvarstyti per socialinių ir skaitmeninių žiniasklaidos. Šios srities specialistai turi koordin ... [+]

Ryšiai su visuomene ir viešieji ryšiai reikalingi įgūdžiai buvo iš esmės persvarstyti per socialinių ir skaitmeninių žiniasklaidos. Šios srities specialistai turi koordinuoti vis sudėtingesnes viešųjų ryšių kampanijas ir apibrėžti sudėtingas strategijas bei mikroįmones, siekdami užtikrinti, kad svarbiausios organizacijos tikslinės auditorijos pasiektų pagrindines organizacijos žinutes. Ši programa suteiks studentams žinių, kaip jie turi likti prieš dabartines tendencijas ir taikyti naujausias technologijas ir komunikacijos strategijas.

Trukmė: Trys semestrai / vieneri metai (90 kreditų)

Vietos: Barselona, ​​Ženeva, Montreux, Miunchenas, internete... [-]

Šveicarija Geneva Ispanija Barcelona Montreux Vokietija Munich Switzerland Online  + 4 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba