Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 verslo administravimo magistro programas - Verslumo vadyba

Jei norėtumėte greitai sekti savo karjerą versle, tada verslo administravimo magistras (MBA) gali būti tobulas magistro laipsnis jums. Gebėjimai ir patirtis, įgyta kursinių darbų ir atvejų analizės metu, gali paruošti sėkmingą įvairią verslo aplinką.

Kas yra verslumo vadybos MBA? Tai yra magistrantūros studijų programa, kuri papildo tradicines verslo mokymo programas į tradicinę MBA programą. Kursiniai darbai padeda mokiniams sužinoti, kaip nustatyti naujas rinkos galimybes, kurti produktą ar idėją, sukurti verslo planą ir tiksliai prognozuoti pajamas. Tie, kurie baigia tokias programas, dažnai turi priemonių, reikalingų klestėti kaip nepriklausomi verslininkai (solopreneurs), partnerystės verslininkai ir verslo aplinkoje, kur sėkmingai reikalinga verslumo mintis.

Studentai, kurie siekia MBA Verslumo vadybos laipsniuose, turi galimybę pagerinti savo verslo įgūdžius, taip pat kūrybiškai auga kaip verslininkai. Dėl to jie gali ne tik inovuoti, bet ir sėkmingai vadovauti naujoms įmonėms, nepriklausomai nuo to, ar jie dirba savarankiškai, ar vadovauja strateginiam dalyvavimui kaip "Fortune 500" bendrovės dalis.

Verslo vadybos magistro uždirbimo išlaidos skirsis priklausomai nuo programos. Būsimieji studentai turėtų kruopščiai ištirti mokyklas ir programas, kuriomis jie domina, kad jie galėtų sau leisti išlaidas.

Mokytojai, baigę "Verslo vadybos MBA", gali dirbti įvairiais vaidmenimis, be verslo nuosavybės. Šių programų įgūdžiai gali būti naudojami tokiose srityse kaip verslo plėtros vadovas, vyresniųjų produktų vadybininkas ar rinkodaros direktorius. Kai šios pozicijos tampa vis konkurencingesnės, asmenys, kurių kūrybinis mąstymas gali lemti naujas pajamų galimybes, dažnai laikomas aukšta.

MBA Verslumo programos yra kolegijose, universitetuose ir kitose institucijose visame pasaulyje. Nesvarbu, ar tai asmeniškai, ar virtualiai, yra programų, skirtų įvairiems planavimo poreikiams patenkinti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Verslumo vadyba

The University of Scranton Online

„Scranton“ universiteto „MBA“ specializacija „Enterprise Resource Planning“ (ERP) sujungia pažangias verslo žinias apie mūsų MBZ mokymo programą su mokymu integruotose pr ... [+]

„Scranton“ universiteto „Enterprise Resource Planning“ (ERP) specializacija susideda iš pažangios verslo žinios apie mūsų MBZ mokymo programą su mokymu integruotose programinės įrangos sistemose, kurios sujungia pagrindines korporacines funkcijas, pvz., Operacijas, finansus ir pirkimus ERP sistemoje.

Specializacija teikiama kartu su pirmaujančia pasaulyje ERP programinės įrangos kompanija, SAP ir jos universitetų programa. Baigus internetinę MBA su įmonės išteklių planavimo specializacija, absolventai, kurie baigia papildomą ERP kursą, gali dalyvauti savaitės trukmės intensyvaus mokymo pradžios stovykloje, po to baigiami baigiamieji egzaminai ir SAP asocijuotas sertifikavimas tiems, kurie eina. Studentai, pasirenkantys šią specializaciją, gaus įrankius ir išteklius, skirtus taikyti naujausias technologijas verslo kontekste, integruoti verslo strategiją ir procesus bei diegti informacinių technologijų teoriją. Dalyvaudami programoje, jie įgis praktinę patirtį, kuri turės didelę reikšmę jų karjerai ir pasirinktai sričiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Scranton
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lynn University

Šiandienos ekonomiką apibrėžia verslininkai, kuriomis kasdien susiduriama su naujomis rinkomis, galimybėmis ir produktais. Naujo verslo vedimas yra unikalus iššūkis, reik ... [+]

Šiandienos ekonomiką apibrėžia verslininkai, kuriomis kasdien susiduriama su naujomis rinkomis, galimybėmis ir produktais. Naujo verslo vedimas yra unikalus iššūkis, reikalaujantis tiek kūrybinio mąstymo, tiek stiprių praktinių žinių. Su verslo vadybos MBA galite nustatyti naujoviškų ir drąsių įmonių, kurios užginčija nustatytus mąstymo būdus, pagrindą.

Ši specializacija skirta sutelkti dėmesį į visus verslumo mąstysenos aspektus. Jūs išmokysite atpažinti ir kurti naujas galimybes kurti sėkmingas įmones. Kursai apžvelgia prognozavimo procesą ir gauna didžiausią naudą iš apyvartinio kapitalo. Jūs taip pat išmokysite realių technologijų, skirtų naujoms koncepcijoms kurti ir investicijų į viešąjį ar privatųjį sektorių, skatinimui. Baigus studijas, būsite pasirengę efektyviai įgyvendinti savo idėjas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boca Raton
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba