Filter
MBA
Makedonija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Makedonijoje - 2019

Atsižvelgiant į MBA galia ir durys tai atsidaro, tinklas siūlo ir problemų sprendimo gebėjimai, ji moko, verslo studentai turi būti labiau užsiima jų švietimo ir dėti sąmoningas pastangas suprasti, ką jie nori gauti iš jų MBA laipsnį.

Makedonija, oficialiai Respublika Makedonija yra šalis, esanti centrinėje Balkanų pusiasalio Pietryčių Europoje. Jis yra vienas iš tolesnėse narių buvusioje Jugoslavijoje, iš kurios jis paskelbė nepriklausomybę 1991 metais.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Makedonijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Makedonija

South East European University

Iš Pietryčių universiteto MBA programa, įsivaizdavo, kaip elito MBA programa, kuri yra skirta žmonėms su patirtimi regione, ieškau geriau kvalifikaciją ir geriau karjerą. ... [+]

Iš Pietryčių universiteto MBA programa, įsivaizdavo, kaip elito MBA programa, kuri yra skirta žmonėms su patirtimi regione, ieškau geriau kvalifikaciją ir geriau karjerą. Tipiškas studentas MBA programa turi turėti pakankamai patirties ir tvirtą bakalauro kvalifikaciją verslo administravimo arba ekonomikos srityje. Kadangi programa yra daugiausia orientuota į mokinių iš užsienio ir iš šalies, programa bus mokoma tik anglų kalba.

Tiesą sakant, pagrindiniai komponentai MBA programą bus: Esminiai gebėjimai: studentai įgis žinių, kad bus padaryti juos kompetentingi savo darbo (kiekybinė analizė, skaičiuoklės, modeliavimas, finansų valdymo, strateginio valdymo, projektų valdymo, operacijų valdymo, informacija valdymo sistema ir tt). Patirtinis mokymasis: capstone ar magistro baigiamasis darbas, studijų konkursai, išvykos ​​ir kt.)... [-]

Makedonija Skopje Tetovo
Rugsėjis 2019
Anglų,Makedonijos,Albanų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba