Filter
MBA
Kroatija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti verslo administravimo magistro programų - Verslo studijos Kroatijoje - 2019

MBA (Master of Business Administration) yra magistro laipsnį, kuris suteikiamas studentams, kurie įvaldę verslo tyrimą. MBA laipsnį yra laikoma viena iš labiausiai prestižinių ir surinko po laipsnių visame pasaulyje.

Kroatija yra šalis, kurioje 40% jos piliečių svyruoja tarp 18 ir 35 metų pasiekė aukštojo mokslo išsilavinimą. Šalyje pagerėjo studento gyvenimą šių universitetų su atslūgo gyvenimo lygio šių universitetų ypač vietos ir net tarptautinių studentų.

Geriausios verslo administravimo magistro programos - Verslo studijos Kroatijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Kroatija

Algebra University College

Trumpai tariant, mūsų E-Lyderystė MBA programa mokymo programa yra padaryta BDS dizainas (verslo + Digital + strateginio) ir trimis pagrindiniais standartiniais MBA turin ... [+]

Trumpai tariant, mūsų E-Lyderystė MBA programa mokymo programa yra padaryta BDS dizainas (verslo + Digital + strateginio) ir trimis pagrindiniais standartiniais MBA turinio kompetencijos: dauguma pagrindinių verslo MBA (GGP), keletas pagrindinių technologijų MBA ( IKT) ir kai kurie pagrindiniai strateginio MBA (Vadovavimas) moduliai. Tai reiškė, kad teikti geriausias veislės MBA patirtį (tradicinė ir pažangi technologija ir strategija orientuota e Lyderystė).

Dvejų metų elektroninio Lyderystė MBA programa susideda iš 18 (17 + 1 įvadinių) moduliai realizuotas trukmės ir 40 lektoriai vedė kontaktinės valandos (paskaitos) kiekvienas (iš viso 720 kontaktinių valandų). Už kiekvieno modulio studijų programas, be aktyvaus dalyvavimo modulio paskaitų, studentai bus reikalaujama, kad ką nors kursinių jų pačių (iš anksto rodmenis, po skaitymų, nuotolinio sąveikos su mentoriaus ir jo kolegos) ir / arba komandinis darbas (atvejų tyrimus, teminių seminarai). Iš viso studentų darbo krūvis vienam modulis yra svertinis atliko susijusį skaičius ECTS / USCTS. Studentų pasiekimai mokymosi rezultatų bus įvertintas ir gavo per dėstytojo pastabas individualių vertinimų ir nagrinėjimo pačioje pabaigoje kiekvieno modulio.... [-]

Kroatija Zagreb
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba